Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Καλε χιλια χρονια θα ζησω!!!καλησπερα κοριτσια πως ειστε;;;Νικη μου εγω περιμενω να ανεβει λιγο ο αιμοτοκριτης μου για να χςιρουργηθω και εγω...Δες και την θετικη πλευρα του πραγματος θα ξεκουραστεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια άσχετο παρατήρησα ότι η καταραμενει έρχεται σε όλες μας περίπου τις ίδιες ημερομηνίες.. Μαμακουλιτσα εμείς η δύο από ότι φαίνεται μαζί μας πιάνει. Χαχα όλα καλά θα μας πάνε Μαμακουλιτσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia! Egw molis gyrisa. Vgikame me tin ksaderfi m k ton antra tis na mas kerasoun gia t mikro tous p exei gennethlia. O antroulis m akomi douleyei. Twra sxolaei k tha meinume spiti. Niki mou ypomoni! Ola tha boun se seira! Love m se katalavainw apolyta. Tin Triti p pirame ta apotelesmata k pigame sto gynaikologo itan mia oikogeneia me ena koritsaki 19 minwn. Itan sketi trela. Bike i mama tis gia na eksetastei k emeine i mikri eksw me t mpampa tis k paizame mazi. K otan vgike i kopela katalava pws itan 6 vdomadwn egkyos. Aytoi eixan na mwro stin agkalia sketi glyka k ena nini stin koilia k meis sta xeria mas ena xalia spermodiagramma. De boreis na fantasteis pws imouna....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρεπει να παρω σιδηρο ακομα για 2 εβδομαδες να κανω εξετασεις και μπαινω χειρουργειο..Στο Κρατικο της Νικαιας θα παω Νικη μου.Εμεις ειμαστε ντουετακι καλο!!!Σ'ευχαριστω Αντζελα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως καλό ντουετακη κορίτσια πιστεύω ότι στης 17/3 θα μπωρω να ταξιδεψω γιατί δεν μπορώ να ακυρώσω την δουλειά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Kalispera koritsia! Egw molis gyrisa. Vgikame me tin ksaderfi m k ton antra tis na mas kerasoun gia t mikro tous p exei gennethlia. O antroulis m akomi douleyei. Twra sxolaei k tha meinume spiti. Niki mou ypomoni! Ola tha boun se seira! Love m se katalavainw apolyta. Tin Triti p pirame ta apotelesmata k pigame sto gynaikologo itan mia oikogeneia me ena koritsaki 19 minwn. Itan sketi trela. Bike i mama tis gia na eksetastei k emeine i mikri eksw me t mpampa tis k paizame mazi. K otan vgike i kopela katalava pws itan 6 vdomadwn egkyos. Aytoi eixan na mwro stin agkalia sketi glyka k ena nini stin koilia k meis sta xeria mas ena xalia spermodiagramma. De boreis na fantasteis pws imouna....

Αχ τι νακανουμε μονο υπομονη και ολα θα ερθουν!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Ουαουουο φωτογραφος εισαι?

Προσωρινά δλδ οπότε με χριαζοντε διαφορη φωτογραφη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Κοριτσια άσχετο παρατήρησα ότι η καταραμενει έρχεται σε όλες μας περίπου τις ίδιες ημερομηνίες.. Μαμακουλιτσα εμείς η δύο από ότι φαίνεται μαζί μας πιάνει. Χαχα όλα καλά θα μας πάνε Μαμακουλιτσα 

Πραγματικα!!!!ολες μαζι και εγω τωρα περιμενω που να ...μην πω καμια βαρια κουβεντα χαχα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Πραγματικα!!!!ολες μαζι και εγω τωρα περιμενω που να ...μην πω καμια βαρια κουβεντα χαχα??

Εγω δεν θα περιμένω γιατί θα την κόψουμε για λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν κατάλαβα γιατί πρέπει να μην έχω φάει και να μην έχω πει  νερό.? Ιδικά αυτό με το νερό δεν το κατάλαβα. Και ειμαι και νεροφιδι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...