Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Kalispera koritsia! Ama sas pw oti sikwthika 13:30 apo t krevati?? Vasika sikwthikame stis 8.30 vgikame gia kati doulitses gyrisame k stis 10 ksana pesame. Einai k xalia o kairos mas plakwse t paplwma. Niki m ypomoni methayrio pas sto giatro. Love m perastika... Telika den ti glitwses

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια...εγω κολλησα στο forum σε ενα θεμα με πεθερες το τι δαβασα δεν θα τα πιστευετε...ειχαμε νεα απ τη γωγω?σημερα δεν θα εκανε χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι σε αυτο το φορουμ...στο τελειος γαμος...εχει παρα πολλα θεματα...για γαμο,για πεθερες,για φιλιες,για χωρισμους,για παιδακια...τα παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαμος γινεται...χαχαχ...βεβαια θυμηθηκα και τα δικα μου και με επιασε κι εγραψα κι εγω την ιστορια μου...μεινανε λιγο με το στομα ανοιχτο τα κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρωτο όνομα που είδα ηταν..κ λέω κατευθείαν εσύ είσαι. μπήκα στη συζήτηση νυφουλες 2016 και πετυχα ενα μήνυμα που λές οτι είσαι Ελβετία..ε εντάξει το επιβεβαίωσα..χαχαχαχα τύχη όμως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...