Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Γωγω μ υπομονη 3 μερες! Την ειδα εγω την ταινία.  Πολυ καλη! Βέβαια δεν ειναι σαν τ Αν π για μενα είναι απο τα καλύτερα εργα π εχω δει αλλά αξίζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπακαλιατης και να μην ειναι ωραια ταινια δεν γινεται .Πραγματι το Αν ηταν λυπητερο αλλα σου αφηνε μια τοσο γλυκια γευση στη ψυχη ..που προσωπια εμενα με αγγιξε παρα πολυ.... Ισως να φταινε και οι ορμονες που παιρνω τοσους μηνες που με κανουν .....ακομα πιο ευαισθητη.χαζοευαισθητη θα ελεγα...χα..χα...:confused:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι που ειστε καλα!!!Εγω προς το παρον πινω σιδηρο να ανεβασω τον αιμοτοκριτη που τον εχω 34 για να μπω χειρουργειο..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα την Τεταρτη τον υπερηχο και μου βρηκαν ινομυωμα 4εκ. Αυτο ειναι η αιτια που δεν εχω πιασει νινακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχ λυπαμαι πολυ...τουλαχιστον βρηκατε τη φταιει...κουραγιο μαμακουλιτσα σου στελνουμε τη θετικη μας ενςργεια...ολα θα πανε μια χαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...