Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Σου το εύχομαι. Μην αγχώνεσαι 

Ευχαριστώ κορίτσι!! έχω κάποιες ανησυχίες η αλήθεια είναι...αλλά βοηθά να τις εξωτερικεύω σε άτομα που είναι σε παρεμφερή κατάσταση!!!εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλωσηρθες αρια ελπιζω να πανε ολακαλα δεν υπαρδει λογος αγχους μολις αρχισατε τις προσπαθειες...ολα καλα θα πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Καλωσηρθες αρια ελπιζω να πανε ολακαλα δεν υπαρδει λογος αγχους μολις αρχισατε τις προσπαθειες...ολα καλα θα πανε...

Ευχαριστώ πολύ !!! Μου φαίνεται τόσο περίεργο που κάνω έτσι!! εγώ  πριν λίγους μήνες ούτε να ακούσω για παιδί λόγω βεβαρημένου προγράμματος και τώρα που ξεκίνησα άλλαξα τελείως!! διάβασα μία έρευνα σήμερα που έλεγε ότι το σπέρμα των αντρών επηρεάζει τον εγκέφαλο των γυναικών αλλά και την ωορρηξία!! Συγκεκριμένα η γυναίκα καθώς απορροφά το σπέρμα παράγει την οξυτοκίνη η οποία είναι υπεύθυνη για το δέσιμο του ζευγαριού! Αν παρατηρήσω εμένα έχω γίνει πολύ στοργική και υπομονετική μαζί του και θέλω να του προσφέρω αυτό το υπέροχο δώρο!!! Οπότε νομίζω ότι η φύση έχει προβλέψει τα πάντα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Δεν το ηξερα αυτο...πρωτη φορα  το ακουω...ολα κανονισμενα δλδ...χαχαχα

έγινε έρευνα στα λάμα τα οποία γονιμοποιούνται όταν το αρσενικό εκσπερματώσει στη θηλυκιά! Στους ανθρώπους βέβαια δεν συμβαίνει το ίδιο η ωορρηξία δεν προκαλείται απλά οι ερευνητές διαπίστωσαν την αύξηση κάποιων ουσιών στο σώμα των γυναικών μετά την εκσπερμάτωση και διαπίστωσαν αύξηση των τιμών πχ. σεροτονίνη (της χαράς), μελατονίνη (για καλό ύπνο), οξυτοκίνη (αγαπάς πολύ τον σύντροφό σου) που σημαίνει ότι όλα αυτά παίζουν καθοριστικό ρόλο για να ενεργοποιηθεί και η ωορρηξία. Οπότε κορίτσια όσο πιο πολύ τόσο πιο καλά!!! βουρ!!!! χαχχαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααααα γεια σας μόλις γυρισα σπίτι μετα απο συνάντηση που είχα με την μαμακουλιτσα!!

Πέρασα υπεροχα,τέλεια,φανταστικά κ το λέω μέσα απο την καρδιά μου!!γνώρισα 4 φανταστικούς ανθρώπους και ή επόμενη συνάντηση μας θα ειναι πολύ σύντομα!! Είναι μια υπεροχή οικογένεια και άνθρωποι.

Μακάρι κάποια στιγμή να καταφέρουμε να συναντηθουμε και με αλλά κορίτσια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρια καλώς ήρθες..κι εγώ χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξιας και χθες το βράδυ κ σήμερα ηταν θετικό.. 

Κορίτσια μου το μεσημέρι τελικά μς ξαναπήρε ο ύπνος και είχα πιει και καφέ.. πολύ κούραση τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Άρια καλώς ήρθες..κι εγώ χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξιας και χθες το βράδυ κ σήμερα ηταν θετικό.. 

Κορίτσια μου το μεσημέρι τελικά μς ξαναπήρε ο ύπνος και είχα πιει και καφέ.. πολύ κούραση τελικά.

Καλώς σας βρήκα!!! εμένα μόνο χτες θετικό την 21η μέρα, σήμερα αρνητικό και το πρωι και το απόγευμα άρα λογικά θα έγινε η ωορρηξία. Ασε που τη νύχτα ξύπνησα και ένιωσα κάτι σαν πυρετό ανέβηκε λίγο η θερμοκρασία μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσιααααα γεια σας μόλις γυρισα σπίτι μετα απο συνάντηση που είχα με την μαμακουλιτσα!!

Πέρασα υπεροχα,τέλεια,φανταστικά κ το λέω μέσα απο την καρδιά μου!!γνώρισα 4 φανταστικούς ανθρώπους και ή επόμενη συνάντηση μας θα ειναι πολύ σύντομα!! Είναι μια υπεροχή οικογένεια και άνθρωποι.

Μακάρι κάποια στιγμή να καταφέρουμε να συναντηθουμε και με αλλά κορίτσια!! 

Ζηλευουμεεεεεεεε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Kalispera koritsia! Kalws irthes aria!! Ax ti kala pou vrethikate! Xairomai p perasate kala!

Ευχαριστώ Diwni! Μπράβο σας που βρίσκεστε και σε προσωπικό επίπεδο και δίνετε κουράγιο η μία στην άλλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η aria1 είπε:

Καλώς σας βρήκα!!! εμένα μόνο χτες θετικό την 21η μέρα, σήμερα αρνητικό και το πρωι και το απόγευμα άρα λογικά θα έγινε η ωορρηξία. Ασε που τη νύχτα ξύπνησα και ένιωσα κάτι σαν πυρετό ανέβηκε λίγο η θερμοκρασία μου 

Εγώ κ το προηγούμενο μήνα δυο μέρες θετικό είχα..σήμερα 18η μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Εγώ κ το προηγούμενο μήνα δυο μέρες θετικό είχα..σήμερα 18η μέρα. 

Αυτό είναι πολύ καλό γιατί μπορείς να εντοπίσεις εύκολα την ορμόνη! Εγώ πρώτη φορά δοκίμασα αυτά τα τεστάκια, θα δοκιμάσω και τον επόμενο μήνα με μέτρηση δύο φορές τη μέρα, ενώ αυτή τη φορά έκανα 1 τη μέρα και από τη στιγμή που εντόπισα θετικά κάνω δύο φορές για να δω πως ανεβαίνει ή κατεβαίνει η ορμόνη. Χτες επίσης είχα και πονάκια χαμηλά σαν περίοδο και πόνο στη μέση. Μάλλον ήταν η ωορρηξία... δεν ξέρω σίγουρα γιατί τώρα άρχισα να τα παρατηρώ αυτά τα σημάδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Apo poia mera ta ekanes? Ti kyklo exeis synithws?

έχω κύκλο 33 ημέρες τους τελευταίους τρεις μήνες και άρχισα τα τεστ από την 15η ημέρα και κάνω μέχρι και σήμερα την 22η και θα συνεχίσω αν και δεν νομίζω να ξαναδώ τίποτα 11 ημέρες πριν τη περίοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Exeis megalo kyklo ara mia xara ekanes woriksia. O giatros m eipe ti mera p tha deiksei k tis epomenes dyo na exoume epafes! Kala apotelesmata!

Ααα μάλιστα !!!  σε 11 με 12 ημέρες θα ξέρουμε αν όλα καλά ή τζίφος!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Aria kαλως ηρθες και γρυγορα να μας πεις ευχαριστα!!!! 

Ευχαριστώ !! μακάρι να σας πω ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ωχ βρε κοριτσια αντι να μην ερθει η ακατανομαστη ερχετε και ποληηηη νωριτερα!!!!!!!!!!!ουφ!!!!!

Σου ήρθε ή άτιμη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...