Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lenakip είπε:

ναι γιατί από την σαλπιγγογραφία φάνηκε ότι μία καθυστερούσε λίγο και το υγρό δεν έπεφτε, μαζί με αυτά μου αφαίρεσε και δύο μικρά ινομυώματα και αρχή ενδομητρίωσης. όμως μου είπε ότι όλα οκ και στην τελική εξέταση που μου έκανε πριν την σπερματέγχυση είπε ότι όλα φαινόντουσαν καλά και ότι δε φαινόταν πρόβλημα ούτε σε εμένα ούτε στις εξετάσεις του συζύγου! Μου φαίνεται ότι παρά το καλό προαίσθημα που είχα, νιώθω ότι θα αδιαθετήσω... Εντωμεταξύ μου έχει πει ο γιατρός να κάνω τεστ την 16η ημερα, το Σάββατο δηλ. Ψυχραιμία πρέπει να έχω και θετική σκέψη!!!!

Εγω την αφειρεσα την μια !!!!!θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα αρκει να το πιστεψουμε!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Εγω την αφειρεσα την μια !!!!!θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα αρκει να το πιστεψουμε!!?

σ' αυτό συμφωνώ, όλα θα μας πάνε καλά!!!!! θετική σκέψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lenakip είπε:

όταν λες δεν έχετε κάνει εξετάσεις, προσπαθείτε για παιδάκι απλώς δεν έχετε κάνει καμία εξέταση για να δείτε αν υπάρχει κάποιο θέμα; όπως και να 'χει, θα πάνε όλα καλά! Και λύσεις υπάρχουν μετά από όλα αυτά που έχω περάσει κι εγώ, αυτή είναι η μόνη παρηγοριά... και το θετικό της υπόθεσης επίσης! ό,τι και να γίνει θα πετύχουμε αυτό που θέλουμε, θέλει απλώς υπομονή! (μακάρι βέβαια να τα έβλεπα κι εγώ έτσι τόσο καιρό αλλά δυστυχώς δε το έκανα)

Ακριβώς προσπαθούμε αλλά δεν έχουμε κανει καμία εξέταση ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Ακριβώς προσπαθούμε αλλά δεν έχουμε κανει καμία εξέταση ακόμα.

Όλα θα πάνε καλά, κι αν ακόμα υπάρχει πρόβλημα μην απογοητευτείς! υπάρχουν λύσεις! όμως όλα θα πάνε καλά θα δεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

 

Lenakip καλώς ήρθες! Μην ανυσηχεις όλα καλά θα πάνε αφού διορθωσατε όλα τα προβλήματα υγειας που είχατε. Συγνώμη για το αδιακριτο να σε ρωτησω τι εννοεις όταν λες μια καθυστερούσε το υγρό από τις σάλπιγγες έννοεις την περίοδο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Lenakip καλώς ήρθες! Μην ανυσηχεις όλα καλά θα πάνε αφού διορθωσατε όλα τα προβλήματα υγειας που είχατε. Συγνώμη για το αδιακριτο να σε ρωτησω τι εννοεις όταν λες μια καθυστερούσε το υγρό από τις σάλπιγγες έννοεις την περίοδο? 

Καλώς σας βρήκα!!!! Δεν είναι αδιάκριτη η ερώτηση σου μην ανησυχείς! Όχι, κατά την εξέταση της σαλπιγγογραφίας δε σου βάζουν ένα υγρό για να δουν πώς προχωράει σαν να ήταν το σπέρμα δηλ από τις σάλπιγγες; αυτό λοιπόν από την αριστερή φαινόταν ότι δεν προχωρούσε και έτσι το σπέρμα αντίστοιχα λογικά δεν περνούσε από την αριστερή σάλπιγγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ συγνώμη ουτε ξανθιά να μουν. Χαχαχα. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά. Εμείς προσπαθούμε φυσιολογικά κ ΔΕΝ περιμένω να αδιαθετησω στις 8. Ένα περίεργο πράγμα πρώτη φορά δε μου πρηστικε το στήθος! Κ 2-3 μέρες τώρα έχω τσιμπήματα στην κοιλιά τραβηγματα σαν να μου έρθει περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Καλη δουλιτσα!!

Καλη δουλιτσα love...παω για γυμναστικουλα κοριτσια...τα λεμε σε λιγο...μηπως ξερει καμια αν πειραζει που κανω γυμναστικη κ θελω και μωρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Καλη δουλιτσα love...παω για γυμναστικουλα κοριτσια...τα λεμε σε λιγο...μηπως ξερει καμια αν πειραζει που κανω γυμναστικη κ θελω και μωρακι?

Να μην σηκώνεις βάρη και να μην κουράζεσαι αυτό να προσέχεις... χαλαρά και ήρεμα, έτσι ξέρω εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Αχ συγνώμη ουτε ξανθιά να μουν. Χαχαχα. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά. Εμείς προσπαθούμε φυσιολογικά κ ΔΕΝ περιμένω να αδιαθετησω στις 8. Ένα περίεργο πράγμα πρώτη φορά δε μου πρηστικε το στήθος! Κ 2-3 μέρες τώρα έχω τσιμπήματα στην κοιλιά τραβηγματα σαν να μου έρθει περίοδος. 

Μακάρι να τα καταφερατε!καλά νίκη εμένα αυτό το πράγμα με το στήθος με έχει τρελάνει τους τελευταίους μηνες..τελικα εγώ είχα πιο αργά ωορρηξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Αχ συγνώμη ουτε ξανθιά να μουν. Χαχαχα. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά. Εμείς προσπαθούμε φυσιολογικά κ ΔΕΝ περιμένω να αδιαθετησω στις 8. Ένα περίεργο πράγμα πρώτη φορά δε μου πρηστικε το στήθος! Κ 2-3 μέρες τώρα έχω τσιμπήματα στην κοιλιά τραβηγματα σαν να μου έρθει περίοδος. 

Μακάρι και εύχομαι και σε εσάς το ίδιο!!! Εγώ έχω πολύ πρήξιμο και στήθος και θηλές που είναι πολύ ασυνήθιστο για μένα γι' αυτό είχα καλό προαίσθημα... άντε με το καλό τα νέα μας λοιπόν όταν θα έχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenakip εσένα δε σου πρήζεται ποτέ κ πρηστηκε τώρα εμένα μου πρήζεται πάντα αλλά όχι τώρα. Περίεργα πράγματα ε? 

Τώρα θα δείξει γιατί δε το προσπαθήσαμε ιδιαίτερα μια κ μοναδική φορά ειχαμε επαφές με τον άντρα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Μακάρι να τα καταφερατε!καλά νίκη εμένα αυτό το πράγμα με το στήθος με έχει τρελάνει τους τελευταίους μηνες..τελικα εγώ είχα πιο αργά ωορρηξία.

Ευτυχώς που συνέχισες τα τεστ δηλαδή, νομίζω ότι βοηθάνε πολύ να ξέρουμε κ που βαδιζουμε. Εσένα σε πονάει το στήθος? Εμένα αμέσως μετά την ωορρηξία πρήξιμο πόνος χαμος. Τώρα πέρασε μια βδομάδα απ την ωορρηξια κ ακόμα τίποτα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Ευτυχώς που συνέχισες τα τεστ δηλαδή, νομίζω ότι βοηθάνε πολύ να ξέρουμε κ που βαδιζουμε. Εσένα σε πονάει το στήθος? Εμένα αμέσως μετά την ωορρηξία πρήξιμο πόνος χαμος. Τώρα πέρασε μια βδομάδα απ την ωορρηξια κ ακόμα τίποτα...

 

Εγώ είχα απογοητευτεί λέω μπα δεν θα κάνω ωορρηξία αυτον το μήνα..αλλά χθες ξυπνησα κ αισθάνθηκα λίγο πρησμένο το στήθος μου,πονουσα χαμηλα ε κ σκέφτομαι μάλλον εκανα κ δεν πρόλαβα να το δω.κάνω τεστ το μεσημέρι βγήκε αχνό κάνω το βράδυ θετικό.. οποτε θα κάνω και σήμερα να δω..αν βγει θετικό θα κάνω και αύριο..πάντως μέσα σε δυο μήνες κατάφερα να χρησιμοποιησω  όλα τα τεστ.  Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Lenakip εσένα δε σου πρήζεται ποτέ κ πρηστηκε τώρα εμένα μου πρήζεται πάντα αλλά όχι τώρα. Περίεργα πράγματα ε? 

Τώρα θα δείξει γιατί δε το προσπαθήσαμε ιδιαίτερα μια κ μοναδική φορά ειχαμε επαφές με τον άντρα μου. 

Ναι φυσικά και πρήζεται, αλλά είχα πολύ πόνο και πολύ πρηξιμο που ποτέ δεν είχα στο παρελθόν... κ αυτό με τις θηλές κάπου το διάβασα πάνω στον πανικό μου γιατί δεν μπορώ να βάλω σουτιέν καλά καλά! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και σε σένα!!! πότε περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenakip 8-9 του μήνα περιμένω.

Tweema μακαρι να μη χρειαστούμε αλλά τεστ! Ε ρε έτσι κ τα καταφερα αυτό το μήνα έχω να σου στείλω αλλά 91! Αλλά εύχομαι να μη τα χρειαστείς ουτε συ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Lenakip 8-9 του μήνα περιμένω.

Tweema μακαρι να μη χρειαστούμε αλλά τεστ! Ε ρε έτσι κ τα καταφερα αυτό το μήνα έχω να σου στείλω αλλά 91! Αλλά εύχομαι να μη τα χρειαστείς ουτε συ!!!

Μακάρι βρε Νίκη μου!!τι τραβαμε κι εμείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Μακάρι βρε Νίκη μου!!τι τραβαμε κι εμείς!!

Κορίτσια σας το εύχομαι!!!! Πόσο καιρό προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Kalws irthes Lenaki! Ola kala tha pane! Mia fili m prospathousane sxddon 4 xronia mexri na vroune ti ftaiei. Perysi tetoio kairo vrikane ti exoun k ksekinisane therapeia. Oi mines pernousan k den eixan apotelesma oute alli ypomoni. To kalokairi kanane 2 spermategxyseisk den epiasan. Treli stenaxwria! Mesa ston oktwvri eipan telos pame meta tis giortes gia ekswswmatiki. 17 dekemvriou milame m leei exw 6 meres kathysterisi alla den thelw na kanw test min apogoiteytw. Telika kanei stis 18 arnitiko. Oi meres pernousan periodos pouthena. 25 dekemvriou ksana kanei arnitiko me 15 meres kathysterisi. Apogoiteyesi. 4 ianouariou kanei eksetaseis aimatos. 7 vdomadwn egkyos! Min apelpizesai den eisai moni!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...