Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Καλά όντως.. εγώ οκτωβρη παντρευτικα δεν είχα θέμα στον γάμο απλά προσπαθισαμε να είναι ωραίος και εντυπωσιακός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nikh85 είπε:

IMG_20160201_134149.thumb.jpg.2db1424f0aΠως σας φαινεται η μπομπονιερα??? Θελω γνωμες!!! Θα εχω θεμα το καλοκαιρι. 

Νικη μου εινα πολυ ομορφη ισως να εβαζα ενα αλλο χρωματακι στο κορδελακι...αν σου αρεσει πολυ το μπλε υπαρχουν πολλες αποχρωσεις ψαχτο...αλλα μπραβο ειναι τελεια...εμενα δεν πιανουν τα χερια μου σ αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Εγώ αυτή είχα δεν τις μοιράσαμε  στην εκλισια τα είχαμε στο κέντρο 

 

FB_IMG_1454335811271.jpg

Πολυ ομορφη νικη μου κι εγω αυτο ηθελα αλλα δενθα ειναι καλεσμενοι ολοι στο τραπεζι...το ηθελ πιο κλειστο...δεν μπορω τον πολυ κοσμο βρε κοριτσια..αγχωνομαι...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως κορίτσια.. εγώ τους ειχα και όλους στο τραπεζι για αυτό..

Τι ωραία που θα είναι κορίτσια εμείς με τον άντρα μου έχουμε πει αν είναιαγόρι θα έχει θέμα το μικρό πρίγκιπα  (είναι το αγαπημένο μας βιβλίο) αν είναι κορίτσι θα δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια στο γάμο μου άφησα άλλους να αγχονοντε  δλδ τα πεθερικα μου.. εγώ χωρεβω και γλεντουσα μέχρι προι..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Εγώ κορίτσια στο γάμο μου άφησα άλλους να αγχονοντε  δλδ τα πεθερικα μου.. εγώ χωρεβω και γλεντουσα μέχρι προι..! 

Την καλυτερη δουλεια εκανες νικη μου....χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιος ο μικρος πριγκιπας....τελειο  θεμα...για κοριτσια της μοδα ςειναι η frozen...αλλα εχει βρωμισεκ ο τοπος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου..πως είστε;;εγώ τα έχω φτυσει..χθες βράδυ σήμερα πρωι δεν αντεχω άλλο..έχω πανω απο δέκα μέρες να ξεκουραστω και ευχαριστηθω ύπνο.

Nikh85 οι μπομπονιερες αυτές είναι παρα πολύ ωραίες..

Κορίτσια έχουμε κανονίσει αύριο το απόγευμα με τη μαμακουλιτσα να συναντήθουμε αν κάποια μπορεί μας στέλνει μήνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...