Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Άντζελα το φόρουμ το χω ανακαλύψει κ είναι τέλειο! Θα πάω από κει να δω κ την ποιοτητα... Φαίνονται πολύ όμορφα όμως κ καλά. Μήπως είναι εισαγωγή από Κίνα? Αύριο λέω να σας ανεβασω φωτό με μια χειροποίητη μπομπονιερα που εφτιαξα να μου πείτε γνώμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια αν θέλετε φετινές μπουμπουνιερες έχω να σας πω εγώ τις δικές μου 70 λεπτά η μία και από εκεί πιρα και τα στεφανα ασημένια μαζί με χρυσό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nikh85 είπε:

Άντζελα το φόρουμ το χω ανακαλύψει κ είναι τέλειο! Θα πάω από κει να δω κ την ποιοτητα... Φαίνονται πολύ όμορφα όμως κ καλά. Μήπως είναι εισαγωγή από Κίνα? Αύριο λέω να σας ανεβασω φωτό με μια χειροποίητη μπομπονιερα που εφτιαξα να μου πείτε γνώμες.

Για ανεβασε....angdim με λενε...ενημερωτικα...μακιγιεζ και κομμωτρια εχω πολυ καλες και ειναι και φιλες...οταν ερθει η ωρα πες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Αν πατήσεις στο Google οικονομικές μπουμπουνιερες θα σου βγάλει το σαιτ έτσι λέγετε και το σαιτ 

Παινω να δω στεφανα δεν εχω ακομα...τις μπομπονερες θα τις φτιαξει η αδερφη μου που το χει μ αυτα,,....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angela25 είπε:

Παινω να δω στεφανα δεν εχω ακομα...τις μπομπονερες θα τις φτιαξει η αδερφη μου που το χει μ αυτα,,....

Ωραια πραγματακια εχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!Τι ωραια συζητηση!!Εμεις τα καναμε ολα τσακα τσακα μεσα σε 1 μηνα γιατι ημουν εγκυος στην μεγαλη μου 5 μηνων ημουνα και την ημερα του γαμου " πεταξα" κοιλια σαν πορτοκαλακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angela25 είπε:

Παινω να δω στεφανα δεν εχω ακομα...τις μπομπονερες θα τις φτιαξει η αδερφη μου που το χει μ αυτα,,....

Ωραια πραγματακια εχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω 22 οκτωβρη...κι εγω σκεφτομαι αν μεινω εγκυος μεχρι τοτε...ουτε να χορεψω δεν θα μπορω ουτε τιποτα αλλα χαλαλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγ  δεν εχω τετοια θεματααντιθετως πιστευω γαμος βαπτιση σου ερχονται και πικ οικονομικα...οτι ειναι να γινεκ με το καλο να γινει....μακαρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις βαφτισεις των κοριτσιων τις εφτιαξα μονη μου τις μπομπονιερες αν εχετε χρονο και παρεα δοκιμαστε το και ειναι και πιο οικονομικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...