Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τώρα πηγαίνω στην χρυσαγη που έχει γραφείο μαζί με τον πατέρα της στον κορυδαλλο και είναι κ στο ιασω.είναι φανταστική και νιώθω παρα πολύ άνετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια Angela καλως ηρθες καλη επιτυχια να εχεις και γρυγορα να μας πεις ευχαρτιστα νεα!!!! Εγω εχω κανει κοτοπιτα μιαμ μιαμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Γεια σας κοριτσια Angela καλως ηρθες καλη επιτυχια να εχεις και γρυγορα να μας πεις ευχαρτιστα νεα!!!! Εγω εχω κανει κοτοπιτα μιαμ μιαμ!!!!

Σε ευχαριστω πολυυυυυυ ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αύριο εδώ στις 12 βάφτιση αλλά δεν θα πάω εγώ απο τι φαίνεται γιατί ή ακατανομαστη με αγαπάει πολύ και δεν φεύγει..θα πάω μετα στο τραπέζι και καπάκι στη δουλειά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τους τελευταίους 3 μηνες 8-9 μέρες..σήμερα είμαι στην 8η..αλλά έχω ελάχιστα καφέ λογικά αύριο κάποια στιγμη θα τελειώσει τελείως πιστεύω.

Λέτε να πάρω τη γυναικολόγο μου να της το πω;μου κρατούσε 6 μέρες το πολύ..αλλά αν ηταν τίποτα δε θα έβλεπε στον υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...