Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

5 μηνες...δεν εχω δοκιμασει αυτο το τεστ αλλα θα ηθελα να περιμενω λιγο γτ αν μπω σε αυτη τη διαδικασια θα το εχω συνεχεια στο μυαλο μου....ελπιζω να σου πανε ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμείς ξεκινήσανε τον δεκεμβριο του 14 αλλά χαλαρά..ουτε γόνιμες ουτε τίποτα χαλαρά..

Ε και τώρα πήρα τα τεστ για να προσπαθήσουμε κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμεις τους πρωτους 3 μηνες δεν κοιταγαμαι γονιμες τους τελευταιους 2 μηνες προσπαθουμαι στις γονιμες ε και αυτο το μηνα οπως σας ειπα πιο πανω ειμαι πιο αισιοδοξη....απο αθηνα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις προσπαθουμε ολο το μηνα ανα 2 μερες περιπου και στις γονιμες τισ καταλαβαινω γιατι εχω πονακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ απο Αθήνα είμαι.

Εμένα δεν μου έχουν φέρει άγχος προς το παρόν.. ενα μήνα τα χρησιμοποίησα αλλά δεν είχαμε επαφες όταν είχα ωορρηξία.

Όσο για πονακια και τέτοια εγώ έχω σχεδόν για μια εβδομαδα στην ωορρηξία και δεν ξέρω ποτε έχω..τον Δεκέμβρη πίστευα οτι την είχα καταλάβει αλλά μπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Εμεις προσπαθουμε ολο το μηνα ανα 2 μερες περιπου και στις γονιμες τισ καταλαβαινω γιατι εχω πονακια....

Εγώ ρε κορίτσια δεν καταλαβαίνω τις γονιμες μέρες καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Silvy είπε:

Εγώ ρε κορίτσια δεν καταλαβαίνω τις γονιμες μέρες καθόλου 

Δυστυχως δεν τις καταλαβαινουν ολες οι κοπελες εγω εχω πονακι και πολλα υγρα εκεινες τις μερες....μπορει πονακια να μην εχεισ αλλα παρατηρησε τα υγρα σου...θα ειναι πιο αυξημενα λιγικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Να ρωτησω και κατι ακομα....εχει καμια κοπελα την κυρια μαραγκουδακη για γιατρο η τον κυριο ψαθα?

Τον ψάθα που έχει γραφείο στην Πέτρου Ράλλη ;;Κερατσίνι νομιζω πιάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον ίδιο λέμε έχει και γραφείο νικαια με Κερατσίνι..

Πρωτη φορά που πήγα για τεστ παπ πήγα σε αυτόν..να σου πω δεν μου έκατσε καλά στο μάτι..

Ξέρω οτι είναι παρα πολύ καλός γιατρός αλλά εμένα δεν μου εκατσε..ξέρετε πως είναι αυτά..πλεον πηγαίνω σε γυναικα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο γυναικολόγος είναι πως θα σε κανει να νιωσεις..

Ο άνθρωπος δεν μου έκανε κάτι κακό.. εγώ πιστεύω οτι είναι δικο μου θέμα γιατί ηταν ή πρωτη φορά που πήγα σε γυναικολόγο κ ουτως ή άλλως ένιωθα λίγο περίεργα.

Μάλιστα έχω σκεφτεί αν μου προκύψει κάτι και θελησω να αλλάξω γιατρό θα ξαναπαω στον ψάθα γιατί ξέρω οτι είναι πολύ καλός.

Σε αυτον που είχε παει ή μάνα μου το 14 για μένα ηταν τραγικός πραγματικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...