Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες εγκυούλες είμαστε;; Εγώ μόλις ξεκίνησα!!!


Recommended Posts

Ειναι το ιδιο χαπι αυτο που πινουμε το βαζουμε και κολπικα.εμενα ειναι τα ουτροτζεσταν των 200 mg.γι αυτα ξερω γι αυτα σου λεω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στη αρχη εμενα μ ειχε δωσει κατι αλλα γεννωσιμα των 100 κ τα παιρνω διπλα μεχρι να τεξειωσουν..οποτε αντι να παιρνω 3 ουτρατζεσταν παιρνω 6 byràlven κααπως ετσι λεγονται των 100  κ μετα μ ειπε αν θελω να παιρνω ουτρατζεσταν γτ πραγματικα αυτα δ τα εβρισκα ευκολα ο αντρας μ ετρεχε απο φαρμακειο σε φαρμακειο...αλλα τι διαφορα εχει να τα παιρνεις αυτα κολπικα απο τι κανονικα απ τ στομα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το χαπι που παιρνεις απο το στομα τοο βαζεις και στον κολπο εγω παιρνω τα ουτροτζεσταν των 200 μιλιγκραμ.αυριο θα παω στον γιατρο και μακαρι να μου πει καλα πραγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω εμενα μου εδινε ενα απο το στομα ενα απο τον κολπο και αλλες επερναν κολπικα !τα ουτροτζεσταν ειναι ΤΕΛΕΙΑΑ απο ολους για τα ουτροτζεσταν !!!σημερα ξεθαρεψα πολυ κι εκανα βλακειες ολ9 κουνιεμαι ταραζομαι φωναζω βλεπω και μια ταινια στεναχωρη τα εκανα σ@@@@α!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα utrogestan κολπικα είναι καλύτερα γιατι απορροφωνται καλύτερα απ τον οργανισμό και πιο γρήγορα αλλά για να σας πει ο γιατρος από στόμα κάτι ξέρει παραπάνω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σήμερα τ πρωι στεναχωρηθηκα ....ξυπνησα κ εοδα υγρα καφε..ενω γ 2 μερες ειχα απειροελαχιστα...χθες εκανα εμετο (απ τις σπανιες φορες)κ μαλλον ζοριστικα δν ξερω...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γωγω μου!ειμαι παλιά κ εγω στο φόρουμ αλλα δεν έμπαινα συχνά!διαβασα τωρα για τα καφε σου..μην στεναχωριέσαι..ειχα καφε σχεδόν σε όλο το πρώτο τρίμηνο κ τωρα ειμαι 35 κ 4 ημερών κ ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚαλημέρΑ κοριτσι μ...ευχαριστω πολυ π με καθυσηχαζεις...αλλα φοβαμαι...ειναι δυνατον να μ σταματανε σχεδον τελειως και υστερα παλι τ ιδια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου καλημερα!!!!μην αγχώνεσαι δεν ειναι κατι σοβαρο κι εγω το ειχα!!εγω δεν ειχα τιποτα και σημερα μετα την εξεταση εβγαλα κατευθειαν!!!!!ο εμετος δεν εχει σχεση αν ζοριζοσουν πολυ θα ειχες αιμα οχι καφε!καθαριζει η μήτρα σου απο την αποκόλληση που ειχες!!!μην στεναχωριεσαι καθολου το μεταδιδεις στο μωρακι σου????????εγω ακομα ξαπλα για αρκετο καιρο ο γιατρος αφηνει πλαγια μπρούμυτα τα παντα ΕΥΤΥΧΩΣΣ!!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ κούκλα μου!ναι σε 10-15 ημέρες θα μπω για καισαρική!το καφε αιμα ειναι παλιό που σημαίνει πως είχες λογικά καποια αποκόλληση και ακομα καθαρίζεις..ετσι τουλάχιστον μου ειχε πει ο γιατρός μου!το κοκκινο ειναι πιο ανησυχητικό..χωρίς να ειμαι γιατρός!απλως σε καταλαβαίνω πολυ γιατι και εγω ήμουν μέσα στο άγχος γιατι ειχα χάσει και ενα μωρό πριν αλλα ειχα αιμορραγιες...να ακούς τον γιατρό σου κι ολα θα πανε τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρς κοριτσια ομως πως γινεται να μ ειχε σταματησει κ τωρα ξαφνικα να μ ξαναηρθε;;;νιωθω οτι κατι δν παει καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,καλημερα να σας κανω μια ερωτηση εσυ ειχατε προβλημα με τα ουλα σας.εγω σηκωθηκα σημερα και ηταν σε ενα σημειο πρισμενο το ουλο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσυ mammy 88 ειναι πρωτη σ εγκυμοσυνη ειναι η δευτερη;;;εσυ μινακι ποτε εκανες εξαιταση κ ξαναεβγαλες;;;εχω μεινει πισω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω θα σε μαλωσω!!!!!ετσι ημουν εγω καθαρισα εντελως και μετα μου ηρθε αιμορραγία δεν σημαινε κατι απλα λογω ιστορικου φοβομουνα για ειχα μια αποβολη παλια βεβαια απο δικια μου βλακεια!μην αγχωνεσαι θα πας αυριο θα το δεις να κουνιέται εμενα ειχα το ποδι όρθιο! !!!!!οτι νιωθεις εσυ το νιωθει και το μωρακι σου και σκεψου οτι ειναι μια σταλιά και δεν αντεχει τις εντασεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν 2 εβδομαδες ημουν εντελως καθαρη εκανα κολπικο υπερηχο και μετα ειχα καφε!σημερα πηγα παλι εβγαλα στο σκουπισμα.θα σε πω πως θα κυλήσει η μερα μου!ειμαι ευτυχισμενη δεν με ενδιαφερουν τα καφε το μωρακι μου ειναι μια χαρα αυτο εχει σημασια γι αυτο σου λεω ηρεμησε χαλαρωσε και χάιδευε το να νιωθει την αγαπη σου❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημη σημερα το συζητησα αυτο με τον γιατρο μου γιατι ξαφνικα αιμορραγούν τα ουλα μου και μου ειπε συχνο βουρτσισμα και ας ματωνουν ειναι φυσιολογικο και κατα λεξη μου ειπε οτι εχουμε πριν επιδεινώνεται με την εγκυμοσύνη! !?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα κοριτσια ειναι η Τρίτη μου εγκυμοσύνη!εχω ενα γιο 3.5 χρόνων,εχω χάσει ενα μωράκι πριν ενα χρόνο στον δευτερο μήνα και τωρα ειμαι εγκυος στο κοριτσάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σ ζησει κουκλα μ!!!καλοτυχα να να ειναι και τα δυο γερα και δυνατα...κ με ενα πονο στ κοριτσακι σ...καλα μινακι ακομα κολπικο σ κανει;εμενα μ εκανε μονο στην 5 εβδομαδα οταν πρωτο πηγα..μετα στην καρδια το ακουσαμε απο  κοιλιακο υπερηχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ητανε ο τελευταιος κολπικος μου ειπε.σε 2 εβδομαδες θα ξαναπαω γιατι θα αρχισω να μειωνω τα χαπια απο την επομενη εβδομαδα και θελει να με δει πως θα παω.μου εγραψε και μαγνησιο που θα το ξεκινησω απο την μεθεπομενη εβδομαδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΠΩΣ ΗΤΑΝ;;;;ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΕΣ;;;ΠΩΣ ΗΤΑΝ Τ ΣΧΗΜΑ Τ...;;;ΜΙΑ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΕΙΧΕ ΑΛΛΑΞΕΙ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η γ τν καταβλισμο ερωτησεων αλλα καταλαβαινεις...ξερω πως οσο μεγαλωνει το μωρο αλλαζει..κ εμεις τ βλεπουμε διαφορετικα στν υπερηχο...οποτε εχω ανγχος γ το πως θα τ δω κ εγω αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι ενα κανονικό μωρο που κουνιεται συνέχεια εμενα σηκωνε και το ποδι αναπτύσσεται παρα πολυ καλα φφφφφφ εκει που το εβλεπα και μου ετρεχαν τα δακρυα καποια στιγμη αντιλαμβανομαι οτι και ο αντρας μου κλαιει ενιωσα τοσο ομορφα...ΑΑΑ εκανα και αυχενική διαφάνεια ολα καλα απλα ο γιατρος μου ειπε να κανω για σιγουρια ακομα μια εξεταση για χρωμοσωματικες ανωμαλιες θα την κανω απλα κοστιζει πολυ και δεν το ειχα υπολογισει αυτο !!!Ας πανε ολα καλα και τιποτα άλλο δεν με ενδιαφερει πραγματικα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...