Μετάβαση σε περιεχόμενο

ζητω βοηθεια


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας!ειμαι η κατερινα και προσπαθω εδω και 3 χρονια περιπου να αποκτησω παιδακι με εξωσωματικη!η διαγνωση ανεξηγητη υπογονημοτητα.....

εχω εξαντλησει ομως τα φαρμακα απο τις επιτροπες και δεν δικαιουμε αλλα,,,μηπως καμια κοπελα που εχει αποκτησει τα παιδακια της εχει περισσευμα

σε ενεσεις Μenopur 600 IU.σας ευχαριστω εκ των προτερων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!το ξερω οτι ειναι δυο φορες....τις εχω εξαντλησει δυστηχως!κρατησα και στη καταψυξη αλλα το αποτελεσμα παλι αρνητικο.εχω κανει 6 προσπαθειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

6 προσπαθιες μεσα σε 3 χρονια εε !!εγω εκανα 3 προσπαθιες σχεδον σε εναμιση χρονο αλλα γενικα προσπαθουμε 10 χρονια!!!ειναι αδικο αυτο με τις επιτροπες και τα φαρμακα δηλαδη δεν εχουμε αλλο δικαιωμα να προσπαθησουμε ελεος απο παντου μας πεδευουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συν τις σπερματεγχυσεις που ειχα κανει πριν....εχεις απολυτο δικαιο για τις επιτροπες και τα φαρμακα,τι θα γινει απο κει και περα δεν τους ενδιαφερει! τωρα που εχω βρει γιατρο της προκοπης,γιατι επεσα σε αχρηστους ανθρωπους, δεν εχω τα φαρμακα!εχεις παιδευτει κι εσυ...σε ποια φαση βρισκεσε τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω κανει 3 εξωσωματικες και δεν μου ζητησανε ουτε καν σαλπιγγογραφια !!!!!!!ειχακαι εξωμυτριο στην πρωτη προσπαθια!!!εεπανε πως ειχα υδροσαλπιγγα την εβγαλα αλλα τελικα δεν ητανε αστα πολλα και τωρα κανω οωρεξια απο εκει που δεν εχω σαλπιγγα!!!!!!πηγα για επιτροπη και μου δωσανε παλια χαρτια να μαζεψω και αλλα πολλα τα θυμαμε και τα βλεπω βουνο και απογοητευομε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να φανταστεις φετος τον ιανουαριο εκανα ολες τις απαρρετητες εξετασεις...τελικα μου βρηκανε θρομβοφυλια!αλλαξα γιατρο φυσικα που του εχω απολυτη εμπιστοσυνη!!δεν πρεπει να απογοητευεσαι,εγω το εχω παρει αλλιως,το θελω και θα το αποκτησω!!παντως αν χρειαστεις κατι θα χαρω να βοηθησω!απο που εισαι love30,εχεις facebook;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...