Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζητάω YUTOPAR επειγόντως


Recommended Posts

Είμαι έγκυος 5 μηνών κλινήρης.

Επειδή ο πλακούντας είναι χαμηλά σε κάθε σύσπαση έχω αιμορραγία

Η γυναικολόγος μου είπε ότι το Yutopar θα με βοηθούσε αρκετά, αλλά δεν υπάρχει πλέον στην αγορά.

Μήπως υπάρχει κάποια μανούλα που το χρησιμοποίησε και της περίσσεψε;

Έστω και λίγα χάπια θα με βοηθούσαν πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι έγκυος 5 μηνών κλινήρης.

Επειδή ο πλακούντας είναι χαμηλά σε κάθε σύσπαση έχω αιμορραγία

Η γυναικολόγος μου είπε ότι το Yutopar θα με βοηθούσε αρκετά, αλλά δεν υπάρχει πλέον στην αγορά.

Μήπως υπάρχει κάποια μανούλα που το χρησιμοποίησε και της περίσσεψε;

Έστω και λίγα χάπια θα με βοηθούσαν πολύ.

Ευχομαι να πανε ολα καλα!δεν τα ξερω καν τα χαπια αλλα δεν υπαρχει κατι αλλο να σου δωσει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να πανε ολα καλα!δεν τα ξερω καν τα χαπια αλλα δεν υπαρχει κατι αλλο να σου δωσει??

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου. Δεν υπάρχουν άλλα χάπια στο εμπόριο που κάνουν την ίδια δουλεια. 

Στην τελευταία αιμορραγία που είχα και αποκόλληση πλακούντα ένα ανάλογο φάρμακο μου δόθηκε με ορό και χρειάστηκε να μείνω ένα βράδυ στην κλινική. Δεν υπάρχει πια σε άλλη μορφή για να το παίρνω στο σπίτι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου. Δεν υπάρχουν άλλα χάπια στο εμπόριο που κάνουν την ίδια δουλεια. 

Στην τελευταία αιμορραγία που είχα και αποκόλληση πλακούντα ένα ανάλογο φάρμακο μου δόθηκε με ορό και χρειάστηκε να μείνω ένα βράδυ στην κλινική. Δεν υπάρχει πια σε άλλη μορφή για να το παίρνω στο σπίτι μου.

Ωχ τι να σου πω κοπελα μου το μονο που μπορω να πω ειναι να σου πανε οοοοολα πραγματικα καλα και αν πεσει κατι στην αντιλυψη μου θα σε εχω υποψην μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...