Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την mammycool!


lena

Recommended Posts

** Σε αυτό το θέμα γίνεται σχολιασμός του άρθρου: Το mammyland συζητάει με την mammycool! **

Έλενα θα ήθελα να σ'ευχαριστήσω και δημόσια για την συνέντευξη που μου παραχώρησες. Καταλαβαίνω και εκτιμώ πάρα πολύ τον χρόνο που μου διέθεσες, δεδομένου οτι έχεις ελάχιστες ώρες ελεύθερες...

Χάρηκα πάρα πολύ γιατί άκουσα απο μια κοπέλα οτι βοηθήθηκε απο το mammyland και οτι πήρε πολύτιμες συμβουλές απο μια γυναίκα ειδική σε θέματα μητρικού θηλασμού. Μιλάω για την Κα Αγλαϊα Παπαδήμα, την οποία θα ήθελα με την ευκαιρία να ευχαριστήσω για όλα όσα έχει προσφέρει στα κορίτσια μας.

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και το όνειρό σου για ένα δεύτερο παιδάκι να πραγματοποιηθεί σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου mammycool, υπεροχη η συνεντευξη σου!!!;)

να χαιρεσαι την πανεμορφη η οικογενεια σου κοπελα μου!!!:cheer:

Χρονια Πολλα κι ευχομαι να περασεις τα καλυτερα Χριστουγεννα, παρεουλα με τον αντρουλη σου και τον μικρο σας πριγκιπακο!!!!!!!:silly:

σε φιλω!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου φανταστικη η συνεντευξη!

17 Νοεμβριου ημερα που σημαδεψε την ζωη μου!

γεννησα το μωρο μου!

καλες γιορτες με την οικογενεια σου και παντα να εισαι

τοσο ευτυχισμενη!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μου να χαίρεσαι το αγοράκι σας κ τον άντρα σου.

Μια όμορφη οικογένεια!Αυτό εισέπραξα,ανάμεσα σε άλλα.

Εύχομαι απλά η ευτυχία σας να κρατήσει αιώνια..χχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενά μου να χαίρεσαι τους άντρες της ζωή σου!!! Λένε πως τα όμορφα μωρά είναι αποτέλεσμα τρυφερής αγάπης & αυτό κατάλαβα & από τη συνέντευξη σου!!! Να είστε πάντα τόσο αγαπημένοι & σύντομα να μας πεις & τα ευχάριστα για ένα δεύτερο μωράκι!!!

φιλιά πολλά

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'Ελενά μου, πολύ ανθρώπινη, ειλικρινής και συγκινητική η συνέντευξή σου!! Δεν γνωριζόμαστε, όμως διακρίνω έναν πολύ αξιόλογο άνθρωπο, με ένα δομημένο χαρακτήρα και με έμφαση στις οικογενειακές και παραδοσιακές αξίες!!! Σου εύχομαι ο άγγελός σας να είναι πάντα γερός και τυχερός, και η ζωή σας με τον Παναγιώτη να ομορφαίνει συνεχώς από τις εμπειρίες που θα αποκομίζετε ως γονείς και σύντροφοι!!! Μπράβο σου και για τον τρόπο (συν τοις άλλοις) που εκφέρεις τις απόψεις σου!!!

Σε φιλώ,

Κυριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρα πολυ ομορφη η ιστορια σου. να σου ζησει ο πριγκιπας σου και να τον καμαρωσετε οπως εσεις ποθειτε. να ειναι η ζωη του γεματη απο υγεια και ευτυχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου και να στε παντα ετσι αγαπημενοι και χαρουμενοι. Πολυ μ'αρεσε η συνεντευξη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως Ελενα οσον αφορα τον θηλασμο νομιζω οτι εδω στην Ελλαδα πολυ ευκολα τα παρατανε οι κοπελες λογω αγνοιας περισσοτερο και γιατι τους συμβουλευουν οι γιατροι για συμπληρωμα με την πρωτη δυσκολια. Παρηγγειλα το βιβλιο για το θηλασμο που προτεινεις. Ελπιζω να με κατατοπισει και μενα για να μη χρειαστει να δωσω συμπληρωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΤΟ 2009 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ.ΜΕ ΑΓΑΠΗ Κ ΥΓΕΙΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου πολύ ωραία η συνέντευξη σου μπράβο, να χαίρεσαι κουκλίτσα μου το γιόκα σου.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΒΟΥΡΙΣΤΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενά μου να χαίρεσαι τον γιόκα σου τον κούκλο!!!! Όσο καιρό τα λέγαμε πέρασες δύσκολα με την εγκυμοσύνη κ τις μετακομίσεις. Όλα όμως περασαν κ ήρθε αυτό το αγγελούδι στη ζωή σου!!!Απο την συνέντευξη βγαίνει τόση τρυφερότητα κ γλυκήτητα!!!! Να είστε έτσι πάντα ευτυχισμένοι με τους άντρες της ζωής σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...