Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΡΙΣΤΙΝΕΣ


Recommended Posts

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΡΙΣΤΙΝΕΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΑΛΛΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ CRISTINA ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙ ΤΗΣ.

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στις Χριστίνες & στους Χρήστους!!!Eldo να χαίρεσαι το αγοράκι σου!!! Να περάσετε υπέροχα στη γιορτούλα σας!!! φιλάκια πολλά χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στις Χριστίνες του mammy ....

Στην cristin και στην Hrisa ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ να έχουνε....

Στην zouzou 21 (Χρυσα), να χαίρεται την μπεμπούλα της κ να ειναι πάντα υγιής...

Επίσης να πούμε ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κ στις κοπέλες που σήμερα έχουν γενέθλια...ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΟΥΝΕ....

Πολλά φιλιά κ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε ολους που γιορταζουν......χριστινα 33 χρονια πολλα και ο και νουριος χρονος να σου φερει αυτο που επιθυμεις τοσο πολυ.....χριστινα28 να χαιρεσαι την γιορτη σου και την οικογενεια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινες!!!!Χρονια σας πολλα!

Ευχομαι υγεια και καθε ευτυχια!

Ολες οι μανουλες να χαιρεστε τα παιδακια σας που γιορταζουν σημερα και να τα δειτε οπως επιθυμειτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα και απο μενα στα χριστινακια που γιορταζουν σημερα!!

CRISTIN ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ !! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΧΡΗΣΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΧΡΙΣΤΙΝΕΣ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ!ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ !!!!!ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ....!ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΤΗΣ,ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΄ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!ΝΑΤΑΣΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ ,ΚΙ ΕΣΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ,ΕΦΟΣΟΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΑΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.....:lol: ΧΙΟΝΙ ΜΟΥ ,ΝΑ ΄ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ,ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΟΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΜΠΟΛΙΚΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ:P :P :P

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2009 !!!!!!ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΑΣ....ΧΕΧΕΧΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...