Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισα κορίτσια :) . Όσο για τις κύστες ...και εγω μαύρα μεσάνυχτα είχα ...άκουσα τι είχε να μου προτείνει ο γυναικολόγος μου...πήρα και μια δεύτερη γνώμη που συμφωνούσε με την πρώτη...το ψαξα και εγώ λίγο και έτσι καταλήξαμε στο σήμερα :) Μακάρι να έχω ένα θετικό τεστάκι γιατι γνωρίζοντας με ...θα αγχωθώ πάρα πολύ μιας και θα έχω το χρονοδιάγραμμα στο μυαλό μου . Καλή επιτυχία και σε εσάς κορίτσια  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ορισες βελουδενια! και εγω καινουρια στην παρεα, ευχομαι να πανε ολα καλα και μεχρι το γεναρη να πετυχετε εγκυμοσυνη! ειχα και εγω μια κυστη 2 εκατοστα αλλα εφυγε μονη της σε 3 κυκλους, λειτουργικη κυστη μου την ονομασαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα σε ολες.Καλως ορισατε οι νεες κοπελες.Ολες στον αγωνα βλεπω.βλεπω και κανα δυο κοπελες βιωσατε και παλλινδρομη.αχ βρε κοριτσια τωρα εγω εχω περιοδο και περιμενω να αρχισω παλι σε δυο τρεις ημερες δυναμικα πλεον και μερα παρα μερα εχω ακουσει οτι ειναι καλο εχω και κατι φιλισιν στο συρταρι λετε να αρχισω να παιρνω;

racoun μην απογοητευεσαι κοριτσι μου.Κανε το ταξιδακι σου και οταν γυρισεις πανε στο γιατρο σου,

νικουλα εχω επλιδες για σενα αλλα καταλαβαινω τον φοβο σου μηπως και ειναι αρνητικο αλλα πρεπει να το κανεις μετα απο τοσες ημερες καθηστεριση τι αλλο να κανεις;δεν θελω να απογοητευτεις και εμενα με σκοτωνει αυτη η γραμμη η αρνητικη αλλα τι να κανουμε θελει μαλλον πολυ υπομονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετ. Εχω τον αντρα να μου λεει θα παρεις ποτε αν παρεις θα το κάνεις.. θα το κανω του λεω εχει και αυτος το άγχος..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ευτυχως ο δικος μου δεν εχει αγχωθει ακομη αλλα και καθε φορα που ειναι γονιμες η που ειναι να κανω τεστ δεν του λεω τιποτα απο οσα εχω κανει και εχουν βγει αρνητικα φυσικα δεν το γνωριζει.λιγα πραγματα του εχω πει γιατι ειναι και σε κρισιμη ηλικια (42)!παρολα αυτα ευτυχως ειναι σε μεγαλη φορμα!προσπαθω πολυ για να μην του μεταφερω το αγχος μου. προσπαθησε να τον χαλαρωσεις γιατι και ο αντρας δεν κανει να αγχωνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια. Είμαι η ευτυχια κολλησε ο λογαριασμός μου κ εφτιαξα καινούριο. Τετ στην ίδια μοίρα. Κ γω τωρα ειμαι αδιαθετη κ σημερα μου ήρθαν τα τεστ ελπίζω από βδομάδα να βγαλω άκρη. Καλή επιτυχία σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλασπέρα κοριτσια! πανω σ αυτο που λεγατε για τους συζυγους.....μεγαλο πραγμα να υπαρχει ενας αισιοδοξος ανθρωπος στην υποθεση.Ο δικος μου το εχει σιγουρο οτι τον Οκτωβρη δεν θα αδιαθετησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα το εχει συγουρο οτι ειμαι έγκυος.. με παει καθε μερα βολτα σημερα με εφερε στο σινεμά.. ειναι αισιόδοξος πολυ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου πάλι είναι πολύ αγχώδης αλλά δε μου λέει τίποτα λες κ δεν καταλαβαίνω. Κ κάθε μήνα  που του λέω αδιαθετησα κατεβάζει κάτι μούτρα??  πάλι καλά να λέτε για τους δικούς σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξαναείδα πορτοκαλί.

Και πριν τρεις μέρες είχα δει, αλλά ακόμα άφαντη η η περίοδος.

Κάναμε σεξ με τον άντρα μου και δεν μου ήταν ευχάριστο.

Σα να ειχα ξηρασία εκεί, ενώ δεν είχα,  καθόλου ευχάριστο 

Σορυ για τις λεπτομέρειες ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξύ σηκώθηκα για ντουζ και με έπιασε μια κράμπα κάτω χαμηλά δεξιά, άλλο πράμα.

Κρατησε 2-3 δευτερόλεπτα.

Το στήθος μου είναι πιο...  "στητό " και σφιχτο (επιβεβαιώνει ο άντρας μου) χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχεις πρόχειρο τεστ να κάνεις? Εγώ θα είχα σκάσει ουφ!!! Εύχομαι να μην αδιαθετησεις για τους επόμενους 9 μήνες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα σας, είμαι η Ναταλία και είμαι νεα στο φορουμ.Θα ήθελα απλα την εμπειρικη σας γνωμη σε κάτι. Με τον αντρα μου εδω και 3 μήνες προσπαθούμε για παιδάκι, αυτο το μήνα όμως το πήγα πιο στοχευμένα, 5/9 ήταν η Τ.Ε.Ρ, στις 16/9 πηγα στο γιατρο για να δουμε αν εχω ωοθυλακιο και οντως είχα και το ενδομητριο ηταν αψογο μου ειπε. Απο πρωτοβουλια πηρα κ τα τεστ ωορρυξιας τα οποία έκανα στις 17/9-18/9-19/9 (13η-14η-15η μερα του κυκλου) παράλληλα με επαφη εννοείται. στις 18/9 και στις 19/9 ήταν απολυτα θετικά τα τεστ.Πιστευετε οτι με αυτα τα δεδομένα υπάρχει πιθανότητα να έχει γίνει σύλληψη??

Ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως σας βρηκα, ευχαριστω για την απαντηση ΝikiEmmanouela,ξερω ακομα ειναι νωρις απλα ηθελα μια θετικη σκεψη πιο πολυ για το ψυχολογικο. Μακαρι να πανε ολα κατευχην.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...