Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

ειναι νωρις ακομη μην σε αγχονει δλδ εγω που προσπαθω 10 μηνεσ και 3 μερεσ τι να πω..!! εμενα δεν μου ειπε τιποτα τετιο για εξετασει..!! μην αγχονεσε θα ερθει και συντομα ολα καλα θα πανε..!!!! θα δεισ.....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια το αγχος φερνει κακκα αποτελεσματα......αφηστε το στην ακρη...σας καταλαβενω  αλλα το αγχος ειναι κακο...:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε ?!πως τα περνάτε ?!didaki μου δεν ξέρεις πόσο χάρηκα τώρα που διάβασα τα καλά νέα!!! Με το καλο σου εύχομαι!! 

Εγώ έπαθα ουρολημωξη και σήμερα πήγα και μου έδωσε ο γιατρός αντιβίωση. Αλλά επειδή περιμένω περίοδο την Κυριακή (ας ελπίσουμε ότι δεν θα έρθει),  λέω να μη την ξεκινήσω ακόμα. Αν δεν έρθει την Κυριακή θα κάνω ενα τεστ και αν βγει αρνητικό τότε θα την πάρω. Νίκη πως τα πέρασες ?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου !!! Ωχ ουρολοιμωξη σε καταλαβαινω έχω πάθει παρε πολλες φορές κ δεν υπάρχει . Σε ευχαριστω κοριτσακι μακαρι αυτή η εγκυμοσυνη να τα καταφέρει . Σου. Εύχομαι κ σε σένα συντομααααααα 'nγραφε μας τα νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω περασει ουρολοιμοξη........ειναι αστααα.......μερουλα συμφωνω μην παρεις αντιβιωση ακομα...................αν αντεχεις βεβαια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου...ρωταω για να ξερω......αλλα εχω πολυ ανχος με αυτα τα τεστ καθε δυο μερες κανω και βγενει αρνητικο ειναι αυτα που δειχνουν πεντε μερες μετα την συληψη..και εχω ανχωθειαν ημουν εγκυος θα εδειχνε εστο και λιγο....τη να κανω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τριαντάφυλλο θα σου πρότεινα να μην κανεις αυτά τα τεστ κ μάλιστα καθε δυο μερες . Ειλικρινά δεν σου προσφέρει τιποτα μόνο άγχος . Κάλο ειναι να περιμένεις μέχρι τηβ περιοδο σου . Για να μετρηθεί η ορμόνη στο τεστ πρεπει να γίνει και εμφύτευση κ να αυξηθεί κ η ορμόνη . Οπότε δεν εχει πολυ νόημα . Επιπλέον μόνο αν πας ρις απο κάποιο νόσημα θα βοηθούσε να το ξέρεις τοσοοοοο νωρίς . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσακια μου...διδακι είδες που όλα πάνε καλά απλά να σκέφτεσαι θετικά..!! Εγώ πάλι κορίτσια μ αυτό τον μήνα την Δευτέρα τον επισκέφτηκα τον γιατρούλι μου όλα μια χαρά και μου έκανε ένεση prengyl για να σπάσουν τα ωάρια. δεν ξέρω αν έπρεπε να μπω στην διαδικασία αυτη αλλά πλεον παραιτούμε...διοτι με πρόγραμμα δεν μας βγαίνει με τον αντρα μου οι επαφές. Πιστεύω πως ούτε αυτο το μήνα έχουμε καταφέρει κάτι αλλά δεν πειράζει δεν θα σκάσω...!! Μου σταμάτησε το χάπι dostinex για την προλακτίνη μου και τον επόμενο μήνα μολις αδιαθετήσω θα κάνω εξέταση αίματος να δούμε που βρίσκεται...?!!! Με κουράσανε ήδη αυτες όλες οι καταστάσεις,....ας έρθει όποτε θέλει ο θεός...δεν μπορώ να κάνω κάτι αλλο!!! 

Συγνώμη που σας ζάλισα !!!! Σκέφτομαι να το πω και του άντρα μ οτι δεν θέλω να προσπαθώ εντατικά γιατι δεν μας βγαίνει αλλά ετσι κ αλλιως θα φύγει για 2 εβδομαδες με την δουλεια οπότε...!!! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια .....Νικη εμμανουελα περιμενω στις 29 περιοδο δηλαδη σε οκτο μερες...δεν επρεπε να δειξει;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ellisaki ποτε δεν ξέρεις μην απογοητεύεσαι έτσι αλλα καταλαβαινω πως το λες ?? ρε σύ ποσο καιρό προσπαθείτε έχετε κάποιο διαπιστωμένο πρόβλημα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aπο τον Φεβρουάριο αλλα οχι τοσο εντατικά.. εγω ειχα ανεβασμενη προλακτινη και ηταν απο το αγχος..και γι αυτο πηρα την αγωγη και επισης γι αυτο μ κανει τις ενεσεις γιατι δεν ειχα ωορηξια λογω τις προλακτινης...αλλά είναι λίγο ψυχοφθόρω...θέλει ο γιατρος να κανω αλλες δυο ενέσεις και να κανει ο αντρας μ σπερματογράφημα γιατι λεει μην παιδευομαι εγω και είναι τιποτα αλλο..προλιπτικά βεβαια...δεν ξέρω σκεφτομαι ίσως το έχω κάνει μεγάλο θέμα και πρέπει απλα να το αφήσω για λιγους μήνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...