Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

μπραβο...!!!!! Χαίρομαι παρα πολυ ολλα καλα θα πανε αυτη την φορά μην ανυσιχισεις ΗΡΕΜΙΣΕ..!! Θετική σκέψη...!! Για εσένα και το μωράκι σου..!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εχω αστατο κυκλο με ημερομηνιες 27/07 02/07 και 13/06 εχω κανει ελευθερες επαφες ειμαι στην 20 ημερα κυκλου εχω διαφορετικα πονακια χαμηλα στη κοιλια δεν ποναω τοσο στην περιοδο μονο πριζομαι εχω σπυρακια στις θηλες δεκατα και σημερα ειδα μια καφε κηλιδα στο εσωρουχο..ποτε πρει να κανω ενα τεστ γιατι εχω μπερδευτει με τον κυκλο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλα μέχρι σήμερα δεν έχω αιμα αλλα το βραδακι περιμένω νεα αποτελεσματα χοριακης κ προγεστερονη θα δούμε . Έχω άγχος !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)  καλημέρα !! Ευτυχώς όλα καλα η χοριακη υπερτετραπλασιαστηκε σε 4 μερες κ η προγεστερονη φυσιολογικη . Φαίνεται να πηγαίνει καλα για τηβ ωρα . Τηβ δευτερα πρωι υπερηχο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις γιρναμε απο τα πεθερικα μου σήμερα.. η περιοδος άφαντη.. εχει αλαξη ο κυκλος μου και τωρα απο τον Σεπτέμβριο θα παω στον γιατρο..αχ χαρικα παρα πολι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια με τελευταια περιοδο 26/7 κ κυκλο απο 23 μεχρι 27 ημερες ειναι νωρις να δειξει το hometest? 

μετα την ωορηξια εχω πονους στη μεση κ την τελευταια εβδομαδα πονακια χαμηλα, κανονικα περιοδο περιμενω μεχρι παρασκευη, απο ποτε μπορει να δειξει το συγκεκριμενο τεστ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)Γεια σου Ελένη , κανονικά ειναι απο την ημέρα περιοδου τωρα απο προσωπική εμπειρία έδειξε και δυο μερες νωρίτερα εξαρτάται . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! το εκανα σημερα δυο μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και βγηκε αρνητικο.

θα περιμενω την παρασκευη.

εύχομαι να αρχίσουν σιγά σιγά τα θαύματα και το 2016 να κραταμε ολες στην αγκαλιά μας τα μωρακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ο 5ος μηνας, το συζητησα με το γιατρο και μου ειπε αν δεν κατσει και σεπτεμβρη να κανω σαλπιγγογραφια μηπως ειναι βουλωμενες οι σαλπιγγες γιατι δεν βλεπει κατι αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...