Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

κορίτσια λίγο υπομονή ακόμη κούκλες μου και ολα θα γίνουν.η έτσι η αλλιώς θα γίνουν. μην απελπίζεσαι νικη εμμανουελα. κοιτα μπροστά κ οταν εμεις θα χαρούμε θα ειμαστε αληθινά ευτυχισμένες. φιλάκια καληνυχτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια όλες μας χαιρόμαστε για καθε εγκυμοσύνη που μαθαίνουμε απλα με επιασε το παράπονο εγω 11 μηνες και εκείνη ενα μηνα και τα κατάφεραν..? Μα πως. Αυτο με έπιασε.. αλλα δεν πειράζει γινωμε θεια για 15 φορά....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !! Νομίζω οτι έχω ένα ξαφνικό νέο ! Εδω και 7 μερες ειχα καφε υγρα τα οποία απο χθες σταμάτησαν . Λέω πουθενά περιοδος τελικα κ έτσι παρατήρησα οτι ειχα εδω και 2-3 βραδιά συχνοουρια . Και ναι τελικα ειμαι εγκυοσσσσσσσσσς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρόβλημα ειναι οτι ειχα καφε υγρα κ αυτό δεν το βλέπω θετικο κ οτι ειμαι αμοργο κ που να εμπιστεύτηκε να κάνω χοριακη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξύ να σας πω οτι καθυστερηση δεν έχω ακομα σε 2 μερες ήταν κανονικά νωρίτερα το ειδα κ οτι κορίτσια τελικα άμα δεν έρθει κανονικά η περιοδος μην χάνετε τις ελπίδες !!! Εγω έκλαιγα τόσες μερες οτι μου ηρθε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ ούτε αυτή τη φορα θα τα καταφέρω ξεκίνησε παλι λιγο αιμα κ ο γιατρος μου έβαλε να παρω προγεστερονη . Δεν μου δίνω πολλες ελπίδες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβοοοοοοο! μακάρι να τα καταφέρεις!!!! Μακάρι!     Εμείς ετοιμαζόμαστε για τις διακοπές μας. Θα γυρίσουμε το Σεπτέμβρη. Οπότε κορίτσια τα λέμε......καλές διακοπές σε όσες φεύγουν κ υπομονή και κουράγιο σε όσες επέστρεψαν ή μένουν! φιλάκιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και γω το σκέφτομαι να την πω την αμαρτία μου....

Αλλα νομίζω οτι είναι πιο πολυ παράπονο.... Και τελείως φυσιολογικό κατά τη γνώμη μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρα δεν ειμαι η μονη... εμενα με έπιασε το παράπονο.. αλα δεν πειράζει.. Μπορεί να μην εχω καταφέρει να μείνω έγκυος. Αλλα καταφερα απο το σοϊ μου να εχω 15 ανίψια..!! Χαζό θεια ειμαι...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα χα με έκανες κ γέλασα βρε νίκη !! Κορίτσια μου ευχαριστω παρακαλώ να ειναι καλα όλα αλλα μέσα μου ψιλό ξέρω την αλήθεια . Με τα χάπια έχω λιγα καφε τωρα αλλ τα έζησα κ στην πρωτη εγκυμοσυνγ κ ειδα που κατέληξε !! Τα νεύρα μου ειναι κ στο νησί κ δεν εχει πουθενά να κανεις μια χοριακγ !!! Απίστευτο . Τεσπα σε 3 μερες γυρνάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη άκου δεν θα το βάλουμε κάτω !!! Βάζω κ εμενα μέσα γιατι την βλέπω την κατάληξη μόνο ένα θαύμα με σώζει . Ειναι επώδυνο ριναι χάλια αλλα θα τα καταφέρουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη άκου δεν θα το βάλουμε κάτω !!! Βάζω κ εμενα μέσα γιατι την βλέπω την κατάληξη μόνο ένα θαύμα με σώζει . Ειναι επώδυνο ριναι χάλια αλλα θα τα καταφέρουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιγενε αυριο το πρωΐ σε ενα εκκλησάκι άναψε μια λαμπάδα και παρακάλεσε να πανε Όλα καλα... εγω ξερω οτι ειναι ολλα καλα θα εχεις σε λικο καιρο αγκαλίτσα το παιδακι σου..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμεις δεν εχουμε αφήσει εκκλησία για εκκλησία.....!! Και το πρωΐ οπου θα παμε σε εκκλησια θα πιγενω σε όλες θα πάω... τοσο παρακάλια δεν εχω κάνει ποτέ μου.. ενα θαύμα θέλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...