Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

καλήμερα και απο μένα. σήμερα θα πάω στο γιατρό για να δώ τι παίζει με τη λιγοστή μου περίοδο. Επίσης πονάω χαμηλά αριστερά και δεξιά.Δε παίζει εγκυμοσύνη εκτός κ αν γίνονται θαύματα! Τι να πώ? Ελπίζω να μην τραβήξουμε άλλα ζόρια!!!

Δε θέλωωωω  [smilie=sad11.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάλαβα λέει ζόρια...ινσουλίνη στο φούλ...και αντρικές ορμόνες. Οτι φταίνε τα πολλά γλυκά και το άγχος αν κατάλαβα καλά. Επειδή το ρίξαμε έξω ενα μήνα και σαβουριάζαμε ότι μας έκανε κέφι? Δεν καταλαβαίνω!!! Τωρα τι? τριχοφυία και δε συμαζεύεται? Ωωωωωω... λέει και οτι μπορεί να μην μου έρχεται καλά η περίοδος...οπότε θα καθυστερήσει η οωρηξία και η εξωσωματική.... Τώρα που βρήκαμε άκρη με τον άντρα μου και πήραμε χαρά οτι θα κάνουμε παιδιά δικά μας και περιμέναμε την εξωσωματική,να υπάρχει κ άλλο πρόβλημα? Έλεος,τι να πώ? Μακάρι να  μην γίνει τίποτα κακό. Αρχίζω διατροφή και γυμναστική. Τέλος.  Είμαι 50 κιλά και 1,65 με λίπος πάνω απο 25% στο σώμα μου,μικροκαμωμένη και σαν μύγα. πληροφοριακά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια , ειμαι διακοπές γι αυτό δεν πολυ μπαίνω . Αχ βρε Anja ! Ειςαι πολυ αδύνατη πάντως κ συνήθως δεν συμβαίνει αυτό . Βέβαια κ η αδελφή μου που εχει κ αυτή αδύνατη ειναι κ πολυ γυμνασμένο κ δεν τρώει κ γλυκά . Ψάξε βρες !! Ειναι κ κληρονομικό πάντως ! Τι θεραπεία θα κανεις ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια , ειμαι διακοπές γι αυτό δεν πολυ μπαίνω . Αχ βρε Anja ! Ειςαι πολυ αδύνατη πάντως κ συνήθως δεν συμβαίνει αυτό . Βέβαια κ η αδελφή μου που εχει κ αυτή αδύνατη ειναι κ πολυ γυμνασμένο κ δεν τρώει κ γλυκά . Ψάξε βρες !! Ειναι κ κληρονομικό πάντως ! Τι θεραπεία θα κανεις ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω οτι αυτό θα το κανονισεις με τόν γιατρο της εξωσωματικης . Δεν νομίζω να καθυστερήσει αλλο θα σου κάνουν πρόκληση ωορηξιας λογικά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μου είπε πολλά ο γιατρός κορίτσια..μόνο να πάω διακοπές και δε σημαίνει κάτι,να το αφήσω έτσι προς το παρόν. Τι να πώ δε ξέρω....Κανείς στην οικογένεια δε το'χει,πιο πέρα μακριά δε ξέρω. Κορίτσια μου...πολύ άγχος γενικά και δε πρέπει. Βρίσκομαι γερμανία μακριά απο όλα μου....μονο τον άντρα μου έχω εδώ και είμαι σαν ράκος...δεν ξέρω την γλώσσα καλά και δε μπορώ να κάνω τίποτα.μόνο ψώνια....σκεφτόμαστε να επιστρέψουμε μετά απο την εγκυμοσύνη. Εχει καλά λεφτά αλλά αν είναι να πεθάνουμε....καλύτερα Ελλάδα με τα όλα της κ ας πεινάμε. Σήμερα έχει σοπινγκ θέραπι.  [smilie=tongue3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο θελω να παω κι εγω για ψονια...!!!! Κοίτα να χαλαρώσεις.. και μετα απο τις διακοπές κιτας τιι να κάνεις..!! Και εγω αυτο τον μηνα τα αφίσα ολλα για να παμε διακοπες απο Σεπτέμβριο μετα εμεις θα ξαναπαμε στον γιατρό.. ειπαμε να χαλαρώσουμε...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εχει εκνευρίζει κ η περιοδος τελικα ολο καφε έχω κ ελάχιστο αιμα μια στο τόσο !! Τα νεύρα μου !! Θα έρθει η ριμαδα αλλα θα με παιδεψει. Ίσως να έχω κατι ορμονικο τον Σεπτέμβριος θα κάνω ορμονικές .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με έπιασε το γιατι με πιρε μια ξαδέλφη μου και μου ειπε οτι ειναι έγκυος. Εχουν παντρευτι ενα μηνα και έμεινε αμεσος εγω προσπαθω 11 μηνες και τίποτα.... ενωητε οτι χαρικα.. αλλα ρε κοριτσια οπου και να παω ακουω για εγκυμοσύνη και βλεπω παντου εγκιουλες προτα χερωμαι και μετα με πιανει το γιατι εγω οχι ακομη...!! Το εχετε παθει κι εσείς η ειμαι μονω εγω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκόυλα μου νίκη δυστυχώς μου συμβαίνει πολυ πολυ συχνά !! Ειναι όμως πολυ φυσιολογικό να μας συμβαίνει αυτό . Αλλα το ξέρω ειναι χάλια κ θυμώνω με τον εαυτό μου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...