Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Μακάρι ειδικά τωρα που θα παμε διακοπές... και θα ειμαστε πιο ήρεμες... οτι πρεπει... Μακάρι σε όλες μας να μείνουμε εγκυουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν εχω ερώτημα. γυριζω απο διακοπές δυο Σεπτέμβρη και η γιατρός μου,μου είπε όταν επιστρέψω θα μ

αρχίσω φάρμακα για εξωσωματική. Εγω στις 1_4Σεπτ θαχω περίοδο. Δε μου έχει πει ποτε ξεκινάω. Είδα στο διαδίκτυο οταν αρχίζει η περίοδος η μετα απο 20 μέρες. Φυσικά δε θελω να χασω καιρό. Ξέρετε αν μπορώ τη δεύτερη μέρα περιοδου να ξεκινήσω? η εστω μεσα στο Σεπτέμβρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αnja ούτε κ εγω ξέρω σίγουρα θα μπορούν να βοηθήσουν τα κορίτσια απο το τοπικ με την εξωσωματική για ρωτά εκεί . Θα σε βοηθήσουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλες εγω σήμερα ξύπνησα παντελώς απογοητευμένη 8 μερες πριν την περιοδο κ τα καφε κάναν ήδη την εμφάνιση τους !! Σήμερα αυριο θα μου έρθει !! Ήμαρτον πια τα έχω παίξει κ αυτό το μήνα καναμε πολυ προσπάθεια !!!! Κουράστηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε didaki μου τι να σου πω ...κανε υπομονη κ εχε πιστη ...δε πρεπει να το βαζουμε απο κατω .Παντως να σου θυμισω οτι εμεινα εγγυος οταν δε το ειχα στο μυαλο μου .

 

ο γιατρος τι σου λεει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα νορα κ ευχαριστω για τα καλα σου λόγια . Τιποτα έχω κανεις εξετασεις κ πριν την πρωτη εγκυμοσυνη κ μετα . Πολλες κ διάφορες δεν έχουμε πρόβλημα . Νομίζω το άγχος ειναι . Το Σεπτέμβρη έχω ρεντεβου στο γιατρο οπότε θα τα ξαναπούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Didaki υπομονή.... Ακόμα δεν έχει έρθει! Εμένα η αδερφη μου και στις 2 εγκυμοσύνες είχε καφέ!εγώ τώρα τελειωνω με την περίοδο και θα ξαναπροσπαθησουμε....αντε να δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η απογοητευτηκατε...η λειπετε σε διακοπές....η στέρεψαν τα λόγια σας....που ειστε καλε;εχω θέμα προς συζήτηση. η περίοδος μου έρχεται για μιάμιση μέρα τους τελευταίους δυο μήνες. ανησυχώ. ηταν 4ήμερη κ έγινε μονοήμερη σχεδόν. χεχε σαν τις εκδρομές. ελπίζω μονο να μην εξαφανίζονται τα μέσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η απογοητευτηκατε...η λειπετε σε διακοπές....η στέρεψαν τα λόγια σας....που ειστε καλε;εχω θέμα προς συζήτηση. η περίοδος μου έρχεται για μιάμιση μέρα τους τελευταίους δυο μήνες. ανησυχώ. ηταν 4ήμερη κ έγινε μονοήμερη σχεδόν. χεχε σαν τις εκδρομές. ελπίζω μονο να μην εξαφανίζονται τα μέσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρα πολλες μερες εχετε βρε κοριτσια. δε ξερω θα ρωτησω αυριο. φ

εγω παω διακοπες στις 12/8 σε εξι μερες. στη Κέρκυρα. στο τοπο μου κοντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • ααα...εγω επειδή ειχα ηδη τεράστιο στήθος τις ραγαδες τις εχω από πάντα 🤷 δεν με ενοχλούν εκεί 😂
    • Εγώ στις ραγάδες έλεγα μήπως έβαζα και για να μην κάνει καινούριες τώρα που έγινε τεράστιο αλλά κι εγώ επειδή θηλάζω δεν βάζω τπτ. Σκέφτομαι μήπως δεν κάνει 
    • Δεν μ είπε. Το μονο π ειπε εχθες π τον ειδα ήταν οτι προχωράμε κ οσο μένει μεσα το μωρο ειναι καλυτερα. Ανυπομονώ κ εγω κοριτσια να την δω κ την παρω στην αγκαλιά μ. Την Τριτη μπαινω στης 37 εβδ, θα δω τι θα μ πει κ θα του που πως μεχρι την Παρασκευη αν συμφωνεί να με βαλει 
    • Εγώ παίρνω από πριν μείνω έγκυος τα iofolen τα preconception τα οποία και συνεχίζω μέχρι τώρα και έχει κάνα μήνα περίπου που ξεκίνησα και μαγνήσιο! Είμαι σχεδόν 22 εβδομάδων εγώ😊 Οι ενέσεις αυτές για τί είναι;;;
    • με το καλο το αγοράκι σας!!🩵 έχουμε πολλα αγορια στην ομαδούλα μας !❤️  ισως να ήταν κ ιδεα μου… ομως άλλαξα αυτοκίνητο με τον αντρα μου κ πηρα το δικο του που είναι αυτόματο για να μην με ζορίζει καθόλου έχω παρει κ ζώνη εγκυμοσύνης μια φτηνή που βρηκα!  εγω καμπύλη δν έχω κανει ακομα μετα την β επιπέδου στις 24 βδ μου ειπε αν θυμαμαι σωστα… παιρνω σιδηρο, ασβέστιο και τις μισες μερες τις βδομάδας πολυβιταμίνες που επαιρνα κ πριν μείνω εγκυος για το φολικο…εσυ;;; οι ενέσεις αυτες είναι αντιπηκτικές ;;; συγνωμη δεν έχω ιδεα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...