Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Τι νεα κοριτσι μου.αυριο φευγουμε με χαρα!θελω να κοιμηθω και να ξυπνησω και να ειναι οι μερες που θα αναμενω για το περιβοητο τεστ..βρε τι εχουμε παθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!!ναι ναι πηγα με εξετασε η 'κοτουλα εχει πολλα αβγα'χαχαχα!λοιπον την Δευτερα το βραδυ θα κανω την pregnil και την Τεταρτη πρωτα ο θεος παμε!!!

Επισης μου ειπε να κανω εξετασεις αιματος για ηπατιτιδα και αφροδισια νοσηματα.αυταααα τα νεα μου!!

Εσεις??τι μου κανετε???

????????❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι να μην ερθει @NikiEmmanouela!!!εκανες τεστ?ποτε "περιμενεις"να αδιαθετησεις κανονικα???????

Την Δευτερα εχω να κανω την ενεση και δεν ξερω ποιος θα μου την κανει.αλλα το πιο πιθανο ειναι να παω στο νοσοκομειο.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν έκανα τεστ ε περίμενα στις 30/4 αν υπολογισω σ2 κύκλο 28 ημερών οπότε δεν ήρθε σε κύκλο 2ο ημέρες οπότε θα δω τώρα ποτέ θα ερθει. Ο γιατρός σου δεν μπορεί να στην κανει; η σε κάποιο φαρμακιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να πω ότι πριν τιν επέμβαση είχα περίεργο κύκλο λίγο καιρό. Μου είπε ο γιατρός να δω αν θα ερθει σε 28 μερες από την τελευταία περίοδο δλδ η περίοδος που ήρθε μετά την επέμβαση. Οπότε μέτρησα 28 μερες από την ημέρα τις τελευταίας περίοδος και ήταν να έρθει στις 30/4/16 και δεν έχει έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη δεν καταλαβα τι εννοεις??επρεπε να ειχες αδιαθετησει στις 30/4??αν ναι να αρχιζω να χαιρομαι!!

Παλι δεν μπιρω να γραψω..

Τεσπα θα απαντησω ετσι.

Σκεφτεσαι να μιλησεις με τον γιατρο σου αυριο??

Πωωωπωωωω να σου πω εγω ειμαι πολυ ποκυ πολυ αισιοδοξη.ελπιζω να μην μου βγει ξινο..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιααααααα!!!μα ειναι κατασταση αυτη να μην μπορουμε να χαρουμε μεχρι εκει που γουσταρουμε για να μην απογοητευτουμε??τελος παντων!!

Περιμενω τα νεα σου!!!οκ??φιλια!!!

Σου στελνω και την θετικη μου σκεψη !!!!????????????❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρα τι εγινε? εκανες τεστ? πες μας οτι και να ειναι,μην μας κρατας σε αγωνια.ειμαστε εδω να τα λεμε ολα αρνητικα και ευχαριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Όχι..ούτε με τον γιατρό μου μιλισα.. ειμουν έξω για δουλειά λογικά μπορεί να μιλήσω και αύριο η σήμερα

ενταξει καλη μου.Ηθικον ακμαιοτατον...:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...