Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλά νίκη μου εδω καθομαι...σήμερα θα κοιμηθω πολύ νωρίς έχω κοιμηθεί μονο δυο ώρες.. 

Εμείς ένα χρονο αλλά παρα πολύ χαλαρά..τον προηγούμενο μήνα ξεκίνησε να με αγχωνει.τώρα βέβαια χαλαρωσα ..θα προσπαθήσουμε τρεις μήνες μς τεστ ωορρηξιας κ αν δεν έρθει θα πάμε για εξετάσεις. 

Εσυ ποσό καιρό χρησιμοποιείς τα τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι καλε;;;;εγω το απογευμα αναστηθηκα πριν λιγο εκανα και ενα μπανακι και ειμαι ψιλοκομπλε.Νικη μου πως εισαι μιλησες με τον γιατρο;;;;;Demistress θα ερθει και σε σενα που θα παει!!!Οπως περιμενουμε ολες να μας ερθει....Και εγω 10 μηνες το παλευω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ καλά αλλά τώρα μαγειρεύω.. γιατί γιορταζει ο μπαμπάς ας μου όχι δεν μίλησα εισουν σε δουλειές τελείωσε  κανονικά απλά τώρα βγάζει ότι από έγινε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχολασα χτες στις 4 το βράδυ και σήμερα δούλευα πρωι και έχω κοιμηθεί δυο ώρες..σηκωθηκα πριν λίγο να πάω στη τουαλέτα κ δεν μπορουσα περπατησω..αχαχαχα

Έχω κ τα φουντωματα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου να τον χαιρεσε τον μπαμπακα σου πολυχρονος να ειναι!!!Τι μαγειρευεις;;;Tweema μου φουντωματα ακουω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφτιαξα τατιατελες με κοτόπουλο κρέμα γάλακτος και μιροδικα έφτιαξα και σπετσοφαει και φέτα στο φουρνο. Και διάφορα άλλα μικρά..σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε? Niki χρονια πολλα για τον μπαμπακα σου!!!!!! Σημερα το πρωι ξεστολισα εκανα και γενικη και μετα κατευθειαν για δουλεια!!!!!εσυ ξεστολισες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...