Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Νικη μου βιταμινη c στυψε το πρωι πορτοκαλια μανταρινια πιες ενα ποτηρακι φαε καλα ξεκουρασου και συντομα θα νιωσεις καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου βιταμινη c στυψε το πρωι πορτοκαλια μανταρινια πιες ενα ποτηρακι φαε καλα ξεκουρασου και συντομα 

Έχω φτιάξει είδη χυμό μανταρινιου..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας καλη χρονια και ελπιζω να ειναι και καρπερη.λοιπον για καποιο λογο το σαιτ δεν μου δειχνει συζητησεις και ολα τα σχετικα :(.σημερα ειμαι ατην πρωτη μερα καθυστερησης αλλα φοβαμαι να κανω τεστ μην απογοητευτω κ μου ερθει αυριο η ακατανομαστη π.χ.το περιεργο ειναι οτι δεν ειχα κανει οωριξια τον δεκεμβη γιατι εκανα τα τεστακια αλλα ολα αρνητικα εβγεναν.εχω κανονικα τα συμπτωματα της περιοδου αλλα εχω συνεχεια πονοκεφαλους.επισης ενα πραγμα που με εχει τρελανει εδω και 3 νυχτες κοριτσια ειναι σαν να εχω μεταλλικη γευση στο στομα και σαλια και μετα παλι λες και παθενω ξηροστομια.λετε να εγινε κανενα θαυμα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας καλη χρονια και ελπιζω να ειναι και καρπερη.λοιπον για καποιο λογο το σαιτ δεν μου δειχνει συζητησεις και ολα τα σχετικα :(.σημερα ειμαι ατην πρωτη μερα καθυστερησης αλλα φοβαμαι να κανω τεστ μην απογοητευτω κ μου ερθει αυριο η ακατανομαστη π.χ.το περιεργο ειναι οτι δεν ειχα κανει οωριξια τον δεκεμβη γιατι εκανα τα τεστακια αλλα ολα αρνητικα εβγεναν.εχω κανονικα τα συμπτωματα της περιοδου αλλα εχω συνεχεια πονοκεφαλους.επισης ενα πραγμα που με εχει τρελανει εδω και 3 νυχτες κοριτσια ειναι σαν να εχω μεταλλικη γευση στο στομα και σαλια και μετα παλι λες και παθενω ξηροστομια.λετε να εγινε κανενα θαυμα?????

Γεια σου demistress καλη χρόνια και σε σένα !

Το σάιτ τα εχει ψιλό παίξει τον τελευταιο μήνα..σε καμια δεν τα εμφανίζει.              Υπάρχει περιπτωση να έκανες ωορρηξία αν έκανες μια φορά την ημερα τεστ..            Διάβασε εδώ είναι απο την hometest.

 Πρέπει να κάνω το τεστ ωορρηξίας 2 φορές την ημέρα;
Μελέτες έχουν δείξει ότι στο 38% των γυναικών η έκκριση της ωχρινοτρόπου ορμόνης διαρκεί λιγότερο από 10 ώρες. Για να είστε σίγουρες ότι θα πετύχετε την ωορρηξία σας, μπορείτε τις μέρες που περιμένετε να έχετε ωορρηξία να χρησιμοποιήσετε τα τεστ ωορρηξίας μας δύο φορές την ημέρα, για να εντοπίσετε με ακρίβεια την ώρα της ωορρηξίας.

Οπότε μπορεί κ να έχει γίνει αυτό...είπες οτι όλο τον δεκεμβριο δεν έκανες ωορρηξία μπορεί να έκανες αυτό το μήνα ποτε δε ξέρεις τι γίνεται. 

Εγώ παρόλα αυτά σου προτείνω να μην κανεις ακόμα τεστ και να περιμένεις μέχρι τον  μεγαλυτερο κύκλο που είχες. 

Σου εύχομαι να εισαι παντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι θα περιμενω γιατι δεν θελω να απογοητευτω αμα κανω τωρα τεστ.σε ευχαριστω πολυυυ ......μαλλον κατα φαντασιαν εγκυοσ ειμαι αχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι εχω κανει ολες τις εξετασεις και εγω και ο φιλοσ  μου μας ειπαν οτι ολα ειναι αψογα...τωρα γιατι δεν εερχετε δεν ξερω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...