Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλησπερα love..

Εγώ βρε κορίτσια αν κάνω έστω και δυο πρωινά ξυπναω όλη την εβδομάδα απο τις 8 αν δεν κάνω ξυπναω μετα τις 12..βέβαια κοιμηθηκα και τρεις το βράδυ.κ συγκεκριμένα σήμερα με ξύπνησαν,είχα στείλει βιογραφικό χθες και με πήραν τηλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι το μονο πραγμα που με δυσκολευει γενηκα στη ζωη μου !!!!! δεν κουραζομαι ξυπναω δεν αργω στη δουλεια μου γιατι και παλια δουλευα πρωι αλλα τι να κανω ειμαι ερωτευμενη τοοοοοοοσο πολη με το κραββατι μου!!!!!χαχαχα Tweema σου ευχομαι να την παρεις την δουλεια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι έχω στείλει αλλά ποτέ δεν με παίρνουν τηλ.

Τις τελευταίες 10 μέρες με έχουν πάρει τηλ δυο φορές μόνο απο αναψυκτηρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω ετσι ειχα παθει ειχα στειλει για τεσσερα super και με πηρανε τηλ απο τα δυο !!και με πηρε το ενα χαχα αλλα τον τελευταιο χρονι πολλα βιογραφικα αλλα δοξα τον θεο βρηκα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή κ εγώ ψαχνομουν για σουπερ μαρκετ,δεν είναι τόσο εύκολα εδώ.θέλουν μέσο τα περισσότερα πλεον.

Ή αδερφή μου δουλεύει 10 χρονια στα carrefour express.μου είπε οτι τον τελευταίο καιρό όσους παίρνουν τους παίρνουν με 2μηνη σύμβαση κ τους διώχνουν μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!Τι κανετε;;;Εγω ποναωωωωωωω!!!!!!Φανταστειτε οτι φοραω σερβιετες ακρατειααααααςςςςς........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειμαι απο την πρωτη μου περιοδο και εκτος απο αυτο δεν μπορω να παρω παυσιπονο γιατι μου κοβεται η περιοδος και τον επομενο μηνα ειναι πολυ πολυ χειροτερα Νικη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μαμακουλιτσα μου.

Υπομονή!!τόσο πολύ πονάς εε..

Εγώ μαμακουλιτσα επειδή υπεφερα πολύ απο τους πόνους προπερσι που είχα παει στη γυναικολόγο μου το είχα συζητήσει και μου είπε δυο μέρες πριν αδιαθετησω να ξεκίνησω να παίρνω κάθε 8 ώρες τα nurofen και όταν αδιαθετω αν συνεχίζω να ποναω να παίρνω ενα ponstan..εγώ τοτε να φανταστεις έπρεπε να παίρνω τουλάχιστον τρια mesulid κ αν μου παιρνουσε.

Ε λοιπον εκανα αυτό που μου είπε μς την μονη διάφορα οτι δεν τα παιρνω κάθε 8 ώρες γιατί έχει τύχει πόσες φορες να μου καθυστερήσει κ μπορεί να φτάσω έτσι και το ενα κουτί..παίρνω ενα την ημερα δυο μέρες πριν..αν δω την δεύτερη μέρα οτι δεν ποναω δεν παίρνω.την επομρνη αν ξυπνησω κ ποναω παιρνω κ οταν αδιαθετω πλεον τον αντεχω το πονο κ δεν παιρνω αλλο χαπι..με λιγα λογια παιρνω το πολυ 2-3.γενικά το λάθος μας είναι οτι περιμένουμε να αδιαθετησουμε για να παρουμε χάπι ενω κανονικά πρεπει να παίρνουμε πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστα τα λες!Τωρα δεν μπορω να παρω κατι οποτε..Ειναι καθαρα οργανικο αλλες γυναικες παθαινουν αιμορραγιες εστω και με Depon αλλες τιποτα και αλλες τους κοβεται..Ειναι θεμα οργανισμου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καποιες γυναικες τους κοβετε ναι και καποιες τους ελατωνετε και με το μπανιο… αν ειχα τετοιο πραγμα δεν ξερω τι θα εκανα …εγω ποναω και παιρνω τα algofren 600… Niki μου επιτελους κοριτσι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...