Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Ευχαριστω πολη πολη!!!δεν ξερω με πηρε απο κατω !!!!τωρα και με τη δουλεια δεν μπορω να παω σε αλλο γιατρο που ελεγα γιατι και για εξωσωματικη δεν μπορω να παρω αδεια!!!! Αλλα ελπιζω πως θα ερθει χωρις να χρειαστει κατι !!!!!! Εσυ δε δουλευες σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love χρονια σου πολλα να τα χιλιασεις κοριτσακι μου οτι επιθυμεις να σου ερθει πολυ πολυ συντομα!!Και εγω 31 ειμαι μια χαρα ηλικια εχουμεεεεεε!!!Tweema μου στις 25 μου βγηκε θετικο το τεστ της ωορρηξιας με σταθερο κυκλο 28 ημερων ηταν να αδιαθετησω στις 7/1 αλλα ουτε μια υποψια δεν με αφησε η παλιορουφιανα να εχω..Ισως να φταινε οι διακοπουλες που πηγαμε στο χωριο τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love χρονια σου πολλα να τα χιλιασεις κοριτσακι μου οτι επιθυμεις να σου ερθει πολυ πολυ συντομα!!Και εγω 31 ειμαι μια χαρα ηλικια εχουμεεεεεε!!!Tweema μου στις 25 μου βγηκε θετικο το τεστ της ωορρηξιας με σταθερο κυκλο 28 ημερων ηταν να αδιαθετησω στις 7/1 αλλα ουτε μια υποψια δεν με αφησε η παλιορουφιανα να εχω..Ισως να φταινε οι διακοπουλες που πηγαμε στο χωριο τι να πω...

ευχαριστω πολη λες κοριτσακια ειμασται καλε χαχα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love χρονια σου πολλα να τα χιλιασεις κοριτσακι μου οτι επιθυμεις να σου ερθει πολυ πολυ συντομα!!Και εγω 31 ειμαι μια χαρα ηλικια εχουμεεεεεε!!!Tweema μου στις 25 μου βγηκε θετικο το τεστ της ωορρηξιας με σταθερο κυκλο 28 ημερων ηταν να αδιαθετησω στις 7/1 αλλα ουτε μια υποψια δεν με αφησε η παλιορουφιανα να εχω..Ισως να φταινε οι διακοπουλες που πηγαμε στο χωριο τι να πω...

αυτό παλι που ήρθε πιο μπροστα δεν μπορω να το καταλάβω..ξέρω πως ή ωορρηξία επηρέαζεται και μπορεί να κάνουμε πιο νωρίς ή πιο μετα κ μετά απο 14 μέρες έρχεται ή περίοδος.κ εκτός απο αυτό και τη γυναικολογο μου που την ρωτησα μου είπε το ίδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως οταν δουλευα επιασα τις κορακλες μου τωρα που δεν δουλευω παμε για 10ο μηνα προσπαθειων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρεπό έχω..love απο τη στιγμή που το πιστευεις θα έρθει.

ααα ωραια εχει ξεκουραση !!!!εγω δεν ειπα για ρεπο ακομα αν και δικαιουμε μια φορα την εβδομαδα ετσι ειπε ο λογιστης τωρα θα περασει η περιοδος χαριτως και θα δω χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love μου χρόνια πολλά....... 

Εγώ καλά είμαι λείπει από το ιατρείο λογικά Πέμπτη θα ξαναπάρω.. 

Μαμακουλιτσα υπομονή καλά όπως το έγραψες άλλο φανταστικά  χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον προηγουμενο μηνα μου κρατησε 9 μερες ισως να ειναι αυτο δεν ξερω πια!!!!!Να γελασουμε λιγουλακι γι αυτο το εγραψα ετσι χι χι χι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως οταν δουλευα επιασα τις κορακλες μου τωρα που δεν δουλευω παμε για 10ο μηνα προσπαθειων..

σου το ευχομαι πολη πολη συντομασυντομα να σου συμβει!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love μου χρόνια πολλά....... 

Εγώ καλά είμαι λείπει από το ιατρείο λογικά Πέμπτη θα ξαναπάρω.. 

Μαμακουλιτσα υπομονή καλά όπως το έγραψες άλλο φανταστικά  χαχα

ευχαριστω πολη  σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή..και ελπιζω να πάρεις γρήγορα ρεπο να ξεκουραστεις κι εσύ λίγο.

αααχχχ δυστηχως τωρα μηλαγα με το αφεντικο και ειπε αντι για ρεπο να δουλευω μια ωρα λιγοτερο και να δουλευω και καπιες μερες απογευμα εναλαξ μια πρωι μια απογευμα ......και δεν θελωωωωωωωωωωω καθολου απογευμαααααααααα!!!!!! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι σε οολες μας συντομα να γεμισει την κοιλιτσα μας ενα ζουζουνακι!!10 χρονια δουλευα απογευμα μεχρι 1 το βραδυ και πραγματικα ηταν οτι χειροτερο αλλα ετσι τσακωσα τα κοριτσια μου γιατι δουλευα και δεν ειχα χρονο να σκεφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...