Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλημερααάα τι κανετε?εγω μωλις γυρισα απο τη δουλεια και εχει και το απογευμα συνεχεια !!!! Η μεσουλα μου κοριτσια δεν μπορω να περπατησω και να ισιωσω σαν σηγμα τελικο ειμαι χαχαχαχα !!!!!Niki πιες κανενα φυσικο χυμο πορτοκαλι!!!εχει βιταμινες να μη σε πιασει καμια ιωση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε αν ειναι για ψωνια ειμαστε περδικια χαχαχα!!!!!tweema τι να πω αν με δεις πως περπαταω θα γελας σιγουραααααα!!!!αλλα ειμαι λιγο καλητερα απο εχθες!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά μονο εγώ είμαι στη δουλεια?

Και δουλεύω και αύριο πρωι..

Εγώ κορίτσια μια χαρά ξυπνησα αλλά εδώ και παλι έχω πόνους χαμηλά..αυτό με κουράζει πιο πολύ απο όταν έχω περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tweema μου αν δεν μετρουσα σχεδον 1,5 χρονο ανεργιας θα δουλευα και εγω τετοια ωρα και θα σχολαγα στις 01:00 και δεν θα επεφταν ολα τα οικονομικα βαρη στον αντρουλη μου που κανει τα παντα για να μη μας λειψει τιποτα..ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμακουλιτσα σε καταλαβαίνω απόλυτα..πιστεύω οτι οι περισσότερες οικογένειες το έχουν ζησει αυτό με την ανεργία.

Εμείς το έχουμε περάσει 3 φορες κ έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου οτι δεν πρόκειται να το ξαναεπιτρεψω να ξανασυμβεί.

Ευτυχώς Παναγία μου τον τελευταιο 1,5 χρονο είναι όλα καλά αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο.

Εμείς τα έχουμε συζητήσει και θέλουμε να κάνουμε κάτι δικο μας. Αλλά είναι δύσκολο γιατί δεν υπαρχουν λεφτά.

Έχω πει απο την καινούρια χρόνια να πιάσω κ 2η δουλειά για να μαζεψουμε κάποια λεφτά αλλά εκείνος δεν θέλει,όμως δεν γίνεται αλλιως απο κάπου πρεπει να ξεκινήσουμε..

Κορίτσια δεν σας είπα. Άσχετο βέβαια αλλά τώρα το θυμηθηκα..

Την προηγούμενη εβδομάδα έπιασε στι τζόκερ 4η...εγκεφαλικό παθαμε!..άλλο ενα δεν θα ηταν καθόλου άσχημο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα για καποιο λογο γινονται.Ειχα χασει πολλες στιγμες απο τα παιδια μου οσο δουλευα αστα!!!Καλο ειναι να κανετε κατι δικο σας αλλα στις σημερινες εποχες ειναι μεγαλο ρισκο..Σου ευχομαι οταν ερθει η καταλληλη στιγμη να τα καταφερετε και να σας πανε ολα κατ' ευχην.Απλα σκεψου αν ερθουν και κουτσουβελα ποσο δυσκολο ειναι οταν λειπει η μαμα απο το σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη κι εγώ θα δουλεύω λογικά χριστούγεννα..απλα θα ζητήσω πρωτοχρονιά ρεπό γιατί γιορταζει ο άντρας μου..τώρα θα δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμακουλιτσα ακριβως απο κάτω απο το μήνυμα που βλέπεις υπάρχει ενα πρασινο και ενα κοκκινο βελάκι..το πρασινο είναι όταν σου αρέσει κάτι και το κόκκινο όταν δεν σου αρέσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη κι εγώ θα δουλεύω λογικά χριστούγεννα..απλα θα ζητήσω πρωτοχρονιά ρεπό γιατί γιορταζει ο άντρας μου..τώρα θα δουμε..

αν ωραία δεν πειράζει εμείς να είμαστε καλά και ολλα γίνονται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανακουλιτσα κάνουνε κ οι 2 δουλειές που τίποτα δεν είναι σίγουρο.. έχουμε κουραστεί κ οι 2 πολύ..θέλουμε να ξέρουμε τι μας γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με δουλεια ή χωρις σημασια εχει να ειμαστε καλα και αγαπημενοι!!!Και να μην ξεχναμε οτι οι δυσκολιες συνηθως "δενουν" το ζευγαρι !!!!!!Σε ευχαριστω tweema μου.Βλεπεις ειμαι νεουδι εδω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...