Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Γεια σου νίκη.. 

Εγώ την έχω βγάλει όλη μέρα σπίτι.. ποναω όλη μέρα σα να μου έρχεται περίοδος.μάλλον θα μου ερθει πιο μπροστά γι'αυτο έχει ξεκινήσει απο τώρα.

Άντε να ερθει τουλάχιστον να τελειώνουμε!

Εσυ τι κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια τι κανετε εγω ειμαι λιωμα δεν μπορω να κουνηθω απο την μεσημεση εχω φοβερο πονο στην κοιλια αδιαθετησα πριν λιγο και σαν να μη μου φτανουν αυτα δουλευα και το απογευμα και αυριο οοοοολη την ημερα γιατι πρεπει να βαλουμε πραγματα στο μαγαζι για να ανοιξει πριν τα χριστουγεννα πουφ !!!!!niki γιατι εμενα μου φενετε καλο συμαδι τα τραβηγματα !!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα niki βρηκα ενα σχοινακι φαρδυ οσο ενα δαχτυλο και γραφει ιερα μονη βατοπαιδιου αγιον ορος λες να ειναι η ζωνη μαλλον καποιος μου την εφερε και δεν θυμαμε καθολου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου το μονο που μου ζητησαν ηταν τα στοιχεια μου για να μου την στειλουν..Τωρα θα δουμε αν δε την στειλουν μεχρι Τεταρτη θα τους ξαναστειλω.Εσυ την πηρες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχχχχχ πως να το εκμεταλευτουμε !!!!!!χαχα!!!!εγω τουλαχιστον δεν μπορω γιατι ηρθε η αχωνευτη και δεν μπορω να κουνηθω και απο πονο και απο μεση!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει μαζευουμε ενεργεια οταν ξεκουμπιστει η ρουφιανα που παντα ερχεται στην ωρα της η ατιμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμακουλιτσα μια από τα ίδια κι εγώ.. τετάρτη αν δεν έρθει θα τους ξανά στείλω δεν μπορώ ούτε εγώ να τον εκμεταλευτω νιώθω ένα πόνο κάθε φορά και είπα να κάνω αποχή . Love είναι μια κορδέλα δεν είναι σχινακι από σου είδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμακουλιτσα μια από τα ίδια κι εγώ.. τετάρτη αν δεν έρθει θα τους ξανά στείλω δεν μπορώ ούτε εγώ να τον εκμεταλευτω νιώθω ένα πόνο κάθε φορά και είπα να κάνω αποχή . Love είναι μια κορδέλα δεν είναι σχινακι από σου είδα 

μου το ειχες πει εχθες αλλα συμερα το βρηκα και σε θυμηθηκα και ειπα να σε ρωτησω να δω απο που μπορει να ειναι!!!!θα στηλω και εγω να μου τη στειλουν!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...