Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Μου κραταει 7 μερες συνολικα το αιμα μαζι με τα τελειωματα τις πρωτες 4 μερες πολυ ροη και πονος και δεν μπορω να παρω παυσιπονα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα love

Μαμακουλιτσα είναι καλά 7 μέρες εμένα μου κρατάει 12 με 15 μέρες με πολύ και σταματάει απότομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γνωστη εχει μονο 2 μερες στην 3η μερα ειναι πεντακαθαρη..Τι να πω..ταλαιπωρια παντως να εχεις 12-15 μερες περιοδο βρε κοριτσακι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα τοοοοσο καλα.Εμενα η προηγουμενη μου κρατησε 9 μερες λογο στεναχωριας και στρες...τα ειδα ολα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα και θα βοηθισει!!εγω εχω απο την αγια ειρηνη αλλα μου ειπε η happaki και η niki πως πρεπει να εισαι εγκυος για να την φορεσεις ενω απο το Αγιο Ορος οχι!!!!πρεπει να την βγαλω!!!

Καλημε΄ρα κορίτσια μου.

Love mμου συγκεκριμένα μου είπαν οι μοναχές από το μοναστήρι ότι μόλις νιώσεις ότι είσαι τη φοράς για να προστατέψει το μωρό, για τυχόν αποβολές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!! εχω καιρο να σας γραψω αλλα με εχουν φαει οι δουλειες, οι οποιες δεν τελειωνουν ποτε! να ευχηθω καλα αποτελεσματα σε ολες και καλες γιορτες να εχουμε 

κρυο δεν λεει τπτ περιμενω πως και πως να ριξει χιονι! εχω και εγω τη ζωνη και μηλο, μου τα φερανε δωρο και τα εχω φυλαγμενα, κοριτσια μου εγω δεν πιστευω σε διαφορα αντικειμενα αλλα εχω πιστη και ελπιδα στο Θεο

οσο για προσπαθειες τις αφησα πολυ στην ακρη, ειχα παει για ετησιο ελεγχο, βρηκαμε ηπια κολπιτιδα, πηρα θεραπεια, και μερικες κυστες στην ωοθηκη, ετρεχα να κανω εξετασεις, ευτυχως δεν ειναι συνδρομο, απλα το αποθεμα μας μενει ανωριμο στις ωοθηκες :( ελπιζουμε να βελτιωθει με τη βοηθεια του ινοφερτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστηκα cybele και θα ερθουν και τα καλυτετα!!το!χιονι καλο ειναι αλλα οταν πεφτει αν το στρωνει αστα να πανε!!!!! Να καταλαβουμε και λιγο χριστουγεννα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε ας το στρωσει και να κατσουμε σπιτι μας αχαχαχαχαχαχαχα 

ευχαριστω λαβ μου περασε η ηπια κολιπιτιδα τωρα, απο θαλασσα μ ειπε την αρπαξα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δε μενουμε σε βουνο κεντρο κεντρο αλλα γενηκα ειμαι της αποψης ωραιο ειναι αλλα αν καθεσε σπιτι αν εχεις να βγεις μπρρρρρρ κρυωνω και που το σκεφτηκα χαχαχα!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ορεινο μενουν τα πεθερικα και πολλες φορες του αγ. Βασιλειου εχει χιονι και αφηνεις το αυτοκιν.χαμηλα και πας με τα ποδια και δεν θελωωωωωωωωωω καθολου χαχαχα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ορεινο μενουν τα πεθερικα και πολλες φορες του αγ. Βασιλειου εχει χιονι και αφηνεις το αυτοκιν.χαμηλα και πας με τα ποδια και δεν θελωωωωωωωωωω καθολου χαχαχα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπανε πως θα φτιαξει απο σ/κ θα ειναι σαν της προηγουμενες ημερες!!!!!! Εεεεε να μου πεις δεν ξερουμε τι θελουμε ηλιο συννεφια βροχη χιονι τεσπα να καταλαβουμε χριστουγεννα!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...