Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

  Αυτο που λετε για την ζωνη ισχυει;;;;Εγω που εχω ηδη 2 παιδια και πλεον μπηκα στον 8 ο μηνα προσπαθειων για τριτο παιδακι λετε να βοθησει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ειχα ακουσει και εγω αλλα δεν το ηξερα πως σου την στελνουνε νομιζα πως την δινουνε μονο αν πας εκει στον αντρα δηλαδη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  Αυτο που λετε για την ζωνη ισχυει;;;;Εγω που εχω ηδη 2 παιδια και πλεον μπηκα στον 8 ο μηνα προσπαθειων για τριτο παιδακι λετε να βοθησει;;;

φυσικα και θα βοηθισει!!εγω εχω απο την αγια ειρηνη αλλα μου ειπε η happaki και η niki πως πρεπει να εισαι εγκυος για να την φορεσεις ενω απο το Αγιο Ορος οχι!!!!πρεπει να την βγαλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ειχα ακουσει και εγω αλλα δεν το ηξερα πως σου την στελνουνε νομιζα πως την δινουνε μονο αν πας εκει στον αντρα δηλαδη!!

και εγώ αυτό νόμιζα αλλά την στέλνουν διαβασμενη. Εγώ πήρα και την εικόνα με την Αγία Ζώνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω και εγω μαλλον δεν ακουει ο Χριστουλης τις προσευχες των κοριτσιων μου για αδερφακι....Η μικρη το ζητησε και απο τον Αγιο Βασιλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω και εγω μαλλον δεν ακουει ο Χριστουλης τις προσευχες των κοριτσιων μου για αδερφακι....Η μικρη το ζητησε και απο τον Αγιο Βασιλη...

αχουφ να σου ζήσουν και με το καλό το τρίτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ αυτό νόμιζα αλλά την στέλνουν διαβασμενη. Εγώ πήρα και την εικόνα με την Αγία Ζώνη. 

αα και πως πληρωνεις για την εικονα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα από το άγιο όρος σαν αναμνηστικά πάτησα άγιο όρος αγορά εικόνας και μου έβγαλε το σαιτ θα στο στείλω σε μνμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνηθισμενα τα βουνα απ τα χιονα ο πονος και η αυξημενη ροη ηταν απο την πρωτη μου περιοδο....

εγω έχω μόνο αυξημένη αλλά πόνο ποτέ μια φορά τα 4 χρόνια πόσο σου κρατάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα που δεν πονας σιγουρα δεν την παλευεις και την αυξημενη ροη αλλα ο πονος οταν τον εχεις καθε φορα ειναι απελπισια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον πόνο τον αντέχω αλλά τις περιόδου όχι πιο παλιά την πρώτη μέρα πωναγα και έπεφτα  στο κρεβάτι εδώ και 9 χρόνια είμαι ήρεμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...