Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

γιατι κορίτσι μου;;εγώ είμαι στην δουλεια και δεν την παλευω καθόλου!δουλεύω και αύριο πρωι..

εγω οταν δουλευα ελεγα νυσταζω καθε μεσυμερι που πηγενα για δουλεια οταν σταματησα δεν κοιμηθηκα ουτε μια φορα χαχα αναποδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οταν δουλευα ελεγα νυσταζω καθε μεσυμερι που πηγενα για δουλεια οταν σταματησα δεν κοιμηθηκα ουτε μια φορα χαχα αναποδα!!!!

κι εγώ το ίδιο είχα παθει πριν 2 χρόνια που είχα σταματήσει αυτή τη δουλειά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ακουσα αλλα νομιζα πως επρεπε να πας εκει (ο αντρας)δηλαδη!!!!!!αν μαθεις κατι πες μας !!!! Και απο την αγ. Ειρηνη ετσι ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας πω και εγώ λίγο λέω θα πάει ο αντρας μου αλλά διάβασα ότι σου τιν στέλνουν δωρεάν και την φοράς συνέχεια μέχρι να γενισεις  και μόλις γενισεις  τιν κόβεις και βάζεις λίγο στο παιδί μέχρι να σαραναριση  έτσι διάβασα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!

Τα κατάφερα ήρθα σπίτι..

Νίκη μου δεν το έχω ξανακουσει για το αγ.όρος μονο για την αγια ειρήνη χρυσοβαλαντου..

Την προηγούμενη εβδομαδα συγκεκριμένα εψαχνα για την αγ.ειρήνη χρυσοβαλαντου.

Αλλά δεν το κοίταξα παραπανω.με έχουν πιάσει τώρα κ τα ψάχνω όλα.αλλά νομίζω πως πρεπει να ηρεμησω λίγο.. 

Ας πάω πρωτα στη γυναικολόγο να δω τι θα μου πει..και βλέπουμε.. βέβαια τώρα λέει έτσι σε ένα μήνα μπορεί να έχω παει και στην αγ.ειρήνη χρυσοβαλαντου,κοντά είμαι κιόλας.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!

Τα κατάφερα ήρθα σπίτι..

Νίκη μου δεν το έχω ξανακουσει για το αγ.όρος μονο για την αγια ειρήνη χρυσοβαλαντου..

Την προηγούμενη εβδομαδα συγκεκριμένα εψαχνα για την αγ.ειρήνη χρυσοβαλαντου.

Αλλά δεν το κοίταξα παραπανω.με έχουν πιάσει τώρα κ τα ψάχνω όλα.αλλά νομίζω πως πρεπει να ηρεμησω λίγο.. 

Ας πάω πρωτα στη γυναικολόγο να δω τι θα μου πει..και βλέπουμε.. βέβαια τώρα λέει έτσι σε ένα μήνα μπορεί να έχω παει και στην αγ.ειρήνη χρυσοβαλαντου,κοντά είμαι κιόλας.. ???

και εγώ δεν το ήξερα μου το είπαν και το έψαξα. Θα μάθω και από τον ξαδελφο μου που είναι στην εκκλησία και δουλεύει και θα μου πει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ακουσει αλλα δεν ηξερα οτι σου την στελνουνε εγω φοραω παντα απο την αγια ειρηνη!!!!

Καλημέρα κορίτσια. 

Love έμενα όταν μου την έδωσαν μου είπαν να τη βάλω μόνο όταν είμαι σίγουρη ότι είμαι έγκυος και να τη φοράω κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, όχι πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...