Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Γεια σουυυ .ε ναι λογικο μου ακουγετε μετα την πρωτη ημερα καθηστερησης θα εχεις σωστο αποτελεσμα .κανε λιγο υπομονη νωρις ειναι ακομη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τo clearblue.  I mikroviologos mou m ipe oti ine noris gia test 14 meres meta tin ooriksia.  Emena m fenonte polles. 

zouzoun αν όντως είχες ωορρηξια στις 25/11 αν δεν είσαι έγκυος θα σου ερθει αύριο... 

Ή αποψη μου είναι οτι αν δεις αύριο οτι δεν σου έρχεται πήγαινε κάνε χοριακη που το αποτέλεσμα της είναι 100% αλάνθαστο!! 

Δεν είναι τίποτα να πας να την κανεις.τουλάχιστον θα ξέρεις αν είσαι ή όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί αύριο tweema μου?  Πως το υπολογισες? 

ή περιοδος έρχεται 14 ημερες μετα την ωορρηξία..αρα αύριο θα πρεπει να σου ερθει αφού 25/11 είχες ωορρηξία.

Σε παίρνει κ αύριο να πας για χοριακη αν  αισθάνεσαι οτι δεν κατεβαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hometest ψηφίζω με κλειστά μάτια κοριτσια. Την 27 μερα του κύκλου μου χωρίς καθυστέρηση ( περίμενα περίοδο την επόμενη μερα) μου έδειξε την εγκυμοσυνη μου! Να τα παραγγείλετε άφοβα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hometest ψηφίζω με κλειστά μάτια κοριτσια. Την 27 μερα του κύκλου μου χωρίς καθυστέρηση ( περίμενα περίοδο την επόμενη μερα) μου έδειξε την εγκυμοσυνη μου! Να τα παραγγείλετε άφοβα! 

twinkl είχες πάρει κ ωορρηξιας ή μονο εγκυμοσύνης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...