Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Σ'ευχαριστω που απαντησες η αληθεια ειναι οτι λεει οτι μετα απο αρκετη ωρα βγαινει λανθασμενη δευτερη γραμμη.Τι να πω θα περιμενω λιγο..Τι γνωμη για το cleal blue ή για το self clear ειναι αξιοπιστα;

καλά είναι και τα δύο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω πολυ που απαντησατε.Και να πω οτι ειμαιπρωταρα να με δικαιολογισω αλλα παμε για το τριτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γινεται να εχουμε αναγουλες και ζαλαδες 3 μερες πριν την αναμενομενη ημερομηνια περιοδου(?)στην μεγαλη μου κορη ολα αρχισαν στον δευτερο μηνα στην μικρη μου αρχικα ειχα συμπτωματα περιοδου μονο μετα τιποτα ουτε αναγουλες ουτε ζαλαδες ουτε λιγουρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γινεται να εχουμε αναγουλες και ζαλαδες 3 μερες πριν την αναμενομενη ημερομηνια περιοδου(?)στην μεγαλη μου κορη ολα αρχισαν στον δευτερο μηνα στην μικρη μου αρχικα ειχα συμπτωματα περιοδου μονο μετα τιποτα ουτε αναγουλες ουτε ζαλαδες ουτε λιγουρες..

γινεται..με πιάνουν εμένα όχι κάθε μήνα αλλά οποτε του ερθει.. κ εμετό έχω κανει κάνα 2 φορές. Γι'αυτο και δεν κάνω ποτε τεστ ακόμα και όταν έχω καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιγοι δεν είναι αλλά,αλλά αν είναι μ@@@@..συγνώμη για την ....αλλά καταλαβαίνεις!! Είναι το γαμωτο!!

Εγώ πέρσι είχα κάτι πόνους δεξια χαμηλά για ένα μήνα περιπου.. λέω κάτι γυναικολογικο είναι. Με παει ή μάνα μου σε ενα γυναικολόγο (πηγαίνει και ή μικρή ή αδερφή μου σε αυτον)με εξετάζει μου λέει όλα καλά είναι και μου έγραψε να κάνω κολπικό υπέρηχο...μου λεει οταν μου φερεις τον υπερηχο θα κανουμε κ τεστ παπ.να σου οω οτι με πεθανε στον πόνο!! Ουτε να περπατησω δεν μπορουσα!! Για 4 ώρες ο πόνος αφορητος!

Πάω την επόμενη ημέρα κανω τον  υπερηχο μου λέει ο ακτινολογος δεν βλέπω κάτι.. κοίταζε ξανακοιταζε τίποτα.

Δινω τον υπέρηχο στην μάνα μου του τον πάει.. δεν υπήρχε περιπτωση να ξαναπαω εννοείται..με πεθανε!!!!

Με παιρνει ή μάνα μου τηλ μετα απο μισή ωρα και μου λέει όλα καλά τα βλέπει ...σου πήρα κάτι χάπια που μου είπε μήπως έχεις οξεία σαλπιγγιτιδα!!!!!

Δεν μπορεις να φανταστείς μέχρι που με ακουσανε απο τις φωνές!!!τρελάθηκα!!!

Να παρω χάπια για κάτι που μπορεί;;;;είναι δυνατόν;;;; τι γιατρός είναι αυτός μου λες;;;και είναι σε κάποια απο τα μεγαλυτερα νοσοκομεία της Αθήνας!!!

Εννοείται δεν πήρα τίποτα κ δεν ξαναπηγα!

Παω μετα απο λίγους μηνες στη γυναικολόγο που έχω τώρα απλα φανταστική.. της τα είπα όλα τι νιώθω και αυτά...μου έγραψε κάτι γυναικολογικες εξετάσεις όλες καθαρές, όμως εγώ συβεχιζα και πονουσα..μου έγραψε κ αλλες τίποτα...μου λέει πήγαινε να κοιταξεθς το έντερο σου.  Γυναικολογικο δεν έχεις! Μου κανει είσαι μια χαρα φύγε μου λέει κ μην σε ξαναδώ, χαριτολογώντας!! Εκτός μου κάνει κι αν θέλεις να έρθεις να δεις τι κάνουμε..του χρονου μου κανει έλα παλι για τεστ παπ.

2 φορες που την χρειαστηκα κατευθείαν με βοήθησε!!είναι πολύ καλη!! 

Τελικά πριν λίγους μηνες κοιταξα το έντερο και όντως γι'αυτο ποναω..έχω σπαστική κολίτιδα.. κ κάτι πολυποδες μικρούς που τους αφαίρεσαν...

καταλαβαίνεις λοιπον...μιλάμε για @@...Ουφ συγχυστηκα και σε ζαλισα κιόλας!

δεν με ζαλησες καθολου τι λες τωρα!!!!!ειναι καποιοι γιατροι ο θεος να τους κανει!!!!και εγω την μ@@@@@ μεγαλογιατρος την εκανε εκανα εξωσωματικη χωρις σαλπιγγογραφια η ποιο καθοριστικη εξεταση!!!!! Απαραδεκτοι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω οταν περιμενα να αδιαθετησω πονουσα μια βδομαδα πριν κοιλια μεση υπερβολικα και στηθος.τωρα μονο το στηθος ποναει και αυτο αρχισε εχθες.Ουτε κοιλια ουτε μεση πονανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γι'αυτο κορίτσια οτι είναι να κάνουμε πρέπει να το ψάχνουμε παρα μα παρα πολύ καλά!!γιατί οι περισσότεροι γιατροι είναι στα τέτοια τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο προηγουμενος γιατρος που ειχα αρχικα ηταν πολυ καλος στην πορεια χαλασε..Ο τωρινοςπρος το παρον αρκετα καλος το βασικοτερο οταν παιρνω τηλ.  απανταει αμεσως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Σωστη!!Εγω κιολας γεννησα στο Τζανειο φαντασου οτι στα ιδιωτικα σου κανουν καισαρικη για να σου παρουν λεφτα...Βεβαια υπαρχουν και εξαιρεσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Σωστη!!Εγω κιολας γεννησα στο Τζανειο φαντασου οτι στα ιδιωτικα σου κανουν καισαρικη για να σου παρουν λεφτα...Βεβαια υπαρχουν και εξαιρεσεις.

έγγώ ππό θθέλω να γένίσώ σε ιδιωτικό όσους γιατρούς έχω διαβάσει που είναι σε αυτό είναι πολύ του φυσιολογικου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως σου ειπα υπαρχουν και εξαιρεσεις στα δημοσια ζητανε και φακελακια σε μεγεθος βαρελιου!!!Ειναι να μην πεσεις στην περιπτωση!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Μηπως ξερετε ποσο κοστιζει το self clear??, πανω κατω για να εχω μια εικονα..

γγύρω στα 15 με 20 εγώ όταν είχα πάρει το είχα βρει σε ευκαιρία από το ίντερνετ στα 12 ευρώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ρωτήσω κάτι και αν θέλετε απαντάτε. Εδώ και δύο μέρες όταν ερχόμαστε σε επαφή νιώθω ένα τσουξιμο πριν μπει σας έχει συμβεί ποτέ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ρωτήσω κάτι και αν θέλετε απαντάτε. Εδώ και δύο μέρες όταν ερχόμαστε σε επαφή νιώθω ένα τσουξιμο πριν μπει σας έχει συμβεί ποτέ; 

καλημέρα νικη μου. ΝΑι σε μενα. Ολο το νοεμβριο κ νομιζα πως ειχα μυκητες αλλα απλα δούλευε μεσα το νινι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα να μην ανησυχώ ακόμη  γιατί και εμένα από τέλει Νοεμβρίου εμφανίστηκε  Αυτό. Εμένα δεν μου είχε ξανά γίνει ποτέ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα να μην ανησυχώ ακόμη  γιατί και εμένα από τέλει Νοεμβρίου εμφανίστηκε  Αυτό. Εμένα δεν μου είχε ξανά γίνει ποτέ 

γτ δν κανεις ενα τεστ βρε κοριτσι μου να δεις αν εισαι εγκυος;; Μπορεί να εχεις μεινει να κανεις λαθος που εχεις επαφες.ο γιατρός μου λεει πως δν κανει η κοπελα να κανει ελεύθερα  στην εγκυμοσυνη γτ το σπερμα προκαλει συσπάσεις κ αποβολη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ρωτήσω κάτι και αν θέλετε απαντάτε. Εδώ και δύο μέρες όταν ερχόμαστε σε επαφή νιώθω ένα τσουξιμο πριν μπει σας έχει συμβεί ποτέ; 

καλημερα μου εχει τυχη αρκετες φορες αλλα δεν ειναι κατι το ειχα ρωτηση στην τοτε γιατρο μου!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...