Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Pote na kano?  Kai an den diksi? 

zouzoun μου κι εγώ 26 στα 27 είμαι οποτε μια χαρά μικρές είμαστε όλες για παιδάκι.. εγώ δουλεύω σε καφετέρια. 

Τωρα όσον αφορα την χοριακη δεν υπάρχει περιπτωση να μην δειξει. Την δευτέρα πήγαινε να κανείς κ να ξέρεις οτι δεν υπάρχει περιπτωση λάθους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα καλά..αλτσχάιμερ..

Νικουλα πολύχρονη να χαίρεσαι το ονοματακι σου.

 χρόνια πολλά και σε οποία αλλη κοπελα γιορτάζει και σε οποίον έχετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Niki μου χρονια πολλα οτι επιθυμεις να γινει γρυγορα πραγματικοτιτα παντα με υγεια και ευτυχια!!!!!!!!ευχομαι να παρεις το ομορφοτερο δωρο αυριο κιολας (μια εγκυμοσηνη)!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγω σήμερα ξυπνησα τουμπανιασμενη..τα προεορτια της περιόδου ξεκίνησαν 10 μέρες πριν για αλλη μια φορά.

Νίκη μου εσύ τι θα κανεις τελικά θα κανεις κάνα τεστ;;

Zouzoun μου περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα περιμένω και αύριο και αν δεν εμφανιστη θα κάνω δεν έχω και κανένα σύντομα ότι θα έρθει οπότε είναι να έρθει γεμίσω σπιρακια και τώρα δεν έχω είχα βγάλει τότε που είδα δύο μέρες μόνο θέλει να με τρελάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα περιμένω και αύριο και αν δεν εμφανιστη θα κάνω δεν έχω και κανένα σύντομα ότι θα έρθει οπότε είναι να έρθει γεμίσω σπιρακια και τώρα δεν έχω είχα βγάλει τότε που είδα δύο μέρες μόνο θέλει να με τρελάνει 

α μια χαρά..άντε μακάρι με ενα θετικό τεστ.

Εγω παντως κορίτσια ειτε βγάλω σπυρακια ειτε δεν βγάλω έρχεται..εναν χρόνο και κάτι παρατηρώ κάθε μήνα...απλα δεν υπάρχει!!παντα πρηζομαι καμία 10αρια μέρες πριν κ πετάω σπυρακια.τους 3 τελευταίους μηνες πρηστηκα 5 μέρες πριν χωρίς σπυρακια. 

Τώρα αυτο τον μήνα γυρισα στο πρίν.. οτι θέλει μας κανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...