Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Το ξέρω αλλά ένα παιδί το θέλω πάρα πολύ 

zouzoun μου ή άποψη μου είναι αν δεν σου έχει ερθει μέχρι την δευτέρα να κανεις χοριακη..

Αφού ο μεγαλυτερος σου κύκλος είναι 45 ημερών κ σήμερα είσαι 45 ημερα πιστεύω οτι αν δεν σου έρθει και αύριουπατχουν μεγάλες πιθανότητες να είσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω 26 δεν έχω παιδάκια..προσπαθούμε 1χρονο χαλαρά αλλά εμένα με έχει πάρει λίγο απο κάτω..σκέφτομαι απο βδομάδα να πάω στη γυναικολόγο μου να τα συζητήσουμε να δω τι υα μου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax makari tweema mou.  Alla gt to test edikse arnitiko?  Poses meres meta tin epafi anixnebete? 

μην δινεις σημασία στα τεστ γιατί κανουν και λάθη. Γι'αυτο σου είπα αν δεν σου ερθει να κανεις χοριακη γιατί δεν υπάρχει περιπτωση λάθους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω 26 δεν έχω παιδάκια..προσπαθούμε 1χρονο χαλαρά αλλά εμένα με έχει πάρει λίγο απο κάτω..σκέφτομαι απο βδομάδα να πάω στη γυναικολόγο μου να τα συζητήσουμε να δω τι υα μου πει.

 κκαλο είναι να πας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 κκαλο είναι να πας

θα πηγαινα νίκη ουτως ή άλλως για τεστ παπ..αλλά πρεπει νομιζω να συζήτηση πλεον κ αυτο το κομματι.θα δουμε τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια.. περιμενω το σαββατο κ πριν ειδα κατι καφε.. οποτε πλησιαζει η κοκκινομουρα?αλλα δυο μερες νωριτερα δεν το εχ ωξαναδει αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω κι εγώ είχα δει κάτι καφέ και νόμιζα ότι θα έρθει αλλά δεν έχει έρθει άρα μπορεί να είναι και καλό. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα πηγαινα νίκη ουτως ή άλλως για τεστ παπ..αλλά πρεπει νομιζω να συζήτηση πλεον κ αυτο το κομματι.θα δουμε τώρα.

Εγώ έχω πάει από τον θα μήνα που πρωσπαθουσαμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω κι εγώ είχα δει κάτι καφέ και νόμιζα ότι θα έρθει αλλά δεν έχει έρθει άρα μπορεί να είναι και καλό. .

εν τω μεταξυ την αλλη παρασκευη παντρευομαι με πολιτικο κ μου εχουν ερθει ολα μαζι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...