Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Σου εύχομαι κορίτσι μου να είσαι κ να σου πάνε όλα καλά!!λίγο υπομονή μερικές μερουλες ακόμα.

σ ευχαριστω!μακαρι.. κ σε σενα ευχομαι τα καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά νίκη μου..όπως και χτες..

Πινω λίγο καφεδακι και σε λίγο θα μαγειρεψω για αύριο.. δουλεύω σήμερα απόγευμα και αύριο πρωι.

Εσύ δουλευεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να μην ερθει..εχω θερμοκρασια 37.1 με 37.5 ολα τα συμπτωματα κ απογοητευτηκα..απλα μετα την παλινδρομη πρεπει να κανω εξεταση γι θρομβοφιλια κ επειδη κοστιζει  300 δεν την εχω κανει ακομα..κ φοβαμαι μην ειμαι εγκυος  κ με βρει παλι το ιδιο..τουλαχιστον να βρω τα χρηματα να την κανω..γι αυτο εκανα τεστ σημερα αλλα την πατησα..

Γεια σας κορίτσια, έχω πολλές μέρες να μπω γιατί έπρεπε να βάλω σε σειρά τις σκέψεις μου, βέβαια είχα και πολύ δουλειά....

Takis loves me μην αγχώνεσαι και σε καταλαβαίνω απόλυτα, είχα μία παλίνδρομη πέρσι τον Οκτώβρη και από τότε τίποτα. Τώρα μπήκα σε μία σειρά εξετάσεων όπου μέσα στις πολλές είναι και της θρομβοφιλίας. εγώ την έκανα σε δημόσιο νοσοκομείο και μου κόστισε 50 ευρώ. Δεν ξέρω που μένεις και ποιόν γιατρό έχεις αλλά ψάξτε λίγο.

Με την πρώτη ευκαιρία θα σας πω τα δικά μου αναλυτικά. Σας φιλώ όλες το ότι δεν έγραφα δεν σημαίνει ότι δεν σας διάβαζα... Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που επιτέλους το όνειρο γίνεται πραγματικότητα... Οι υπόλοιπες υπομονή και πίστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά νίκη μου..όπως και χτες..

Πινω λίγο καφεδακι και σε λίγο θα μαγειρεψω για αύριο.. δουλεύω σήμερα απόγευμα και αύριο πρωι.

Εσύ δουλευεις;

έχω δουλειά οπότε κατσι δεδομένων οπότε λογικά θα έχει κανένα γάμο καμία γιορτή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω δουλειά οπότε κατσι δεδομένων οπότε λογικά θα έχει κανένα γάμο καμία γιορτή 

τι δουλεια κανεις;εγω δουλεύω σε καφετέρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα πως εισται!!! Tweema καλως ηρθες!!!! Niki πως παει!!!πες οτι δεν εκανε την εμφανυση της η ακατανομαστηακατανομαστη!!! Takis love μην ανχονεσε!!! ???? κοριτσια μπενω μια φορα σχεδον την ημερα λογο δουλειας και τρεχω να προλαβω τις δουλειες μου αλλα τα διαβαζω οοοοοοοολα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα πως εισται!!! Tweema καλως ηρθες!!!! Niki πως παει!!!πες οτι δεν εκανε την εμφανυση της η ακατανομαστηακατανομαστη!!! Takis love μην ανχονεσε!!! ???? κοριτσια μπενω μια φορα σχεδον την ημερα λογο δουλειας και τρεχω να προλαβω τις δουλειες μου αλλα τα διαβαζω οοοοοοοολα!!!!!

οοχι δδεν τιν έκανε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι δουλεια κανεις;εγω δουλεύω σε καφετέρια.

βοηθός φωτογράφου αν κατσι και οπότε κατσι και παραλιλα ψάχνω για μια κανονική και μόνιμη δουλειά  

Επεξεργάστηκε από NikiEmmanouela
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βοηθός φωτογράφου αν κατσι και οπότε κατσι και παραλιλα ψάχνω για μια κανονική και μόνιμη δουλειά  

ωραιο επαγγελμα καλυτεχνικο!!!!!!! Bravo να μην ερθει !!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, έχω πολλές μέρες να μπω γιατί έπρεπε να βάλω σε σειρά τις σκέψεις μου, βέβαια είχα και πολύ δουλειά....

Takis loves me μην αγχώνεσαι και σε καταλαβαίνω απόλυτα, είχα μία παλίνδρομη πέρσι τον Οκτώβρη και από τότε τίποτα. Τώρα μπήκα σε μία σειρά εξετάσεων όπου μέσα στις πολλές είναι και της θρομβοφιλίας. εγώ την έκανα σε δημόσιο νοσοκομείο και μου κόστισε 50 ευρώ. Δεν ξέρω που μένεις και ποιόν γιατρό έχεις αλλά ψάξτε λίγο.

Με την πρώτη ευκαιρία θα σας πω τα δικά μου αναλυτικά. Σας φιλώ όλες το ότι δεν έγραφα δεν σημαίνει ότι δεν σας διάβαζα... Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που επιτέλους το όνειρο γίνεται πραγματικότητα... Οι υπόλοιπες υπομονή και πίστη.

200 eyrv se dhmosio nosokomeio patras..k 300 ekso..st nosokomeio s kleinoyn rantevoy meta apo 3mhnes

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιο επαγγελμα καλυτεχνικο!!!!!!! Bravo να μην ερθει !!!?

ωωραίο και μου αρέσει πολύ αλλά θα ήθελα σταθερότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωραίο και μου αρέσει πολύ αλλά θα ήθελα σταθερότητα.

ετσι ειναι μια χαρα τα λες !!!!!εγω ειχα σταθερη δουλεια για τουλαχιστον 6-7 χρονια και εμεινα ανεργη πριν 1,5 χρονο και τωρα ευτυχωωωωως βρηκα και ξεκιναω απο αυτη τη Δευτερα!!!!!!!και ειμαι χαρουμενηηηηηηηηηηηη!!!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι μια χαρα τα λες !!!!!εγω ειχα σταθερη δουλεια για τουλαχιστον 6-7 χρονια και εμεινα ανεργη πριν 1,5 χρονο και τωρα ευτυχωωωωως βρηκα και ξεκιναω απο αυτη τη Δευτερα!!!!!!!και ειμαι χαρουμενηηηηηηηηηηηη!!!!!!??????

μμε το καλό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...