Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια Niki ελπιζω να μην ερθει και να μας εχεις ευχαριστα την παρασκευη!!!!! 

Κυριακη με το καλο να πανε ολα καλα και να πας να δεις και το σπορακι σου!!!!!! 

Ολγακι ευχομαι τον επομενο μηνα να εχεις ομορφα νεα!!!!!

RnMl καλο κουραγιο και υπομονη θα περασουνε οι ναυτιες!!!!! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια μου τα ιδια περιμενω να δω τι εγινε αυτο τον μηνα αλλα τουλαχιστον εγινε κατι θετικο ξεκιναω δουλεια και ετσι θα φευγει λιγο το μυαλο μου!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερουδια σας.... και εμεις στην προσπαθεια παλι.... εχουμε ακομα μερες.... αλλα ελπιζω σε ολες μας ενα ομορφο χαρμοσυνο νεο δωρο χριστουγεννων στις κοιλιτσες μας!!!! <3 :* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Μετα απο αρκετό καιρό που σας διαβαζω αποφάσισα να μπω κι εγώ στη συζήτηση.

Ειμαι η μαρια 26 χρονων.εχω ξαναγραψει πιο παλια σε αλλο θεμα.

Προσπαθούμε με τον αντρουλη μου εδώ κ 1 χρονο για παιδάκι χωρίς καποιο αποτέλεσμα.βέβαια όλο αυτόν τον καιρό είμαστε χαλαρά για να μην αγχωνομαστε..δεν μπορουμε προγραμματισμενα αλλά και με το χαλαρό που το πηγαίνουμε φαίνεται πως κ οι 2 το σκεφτόμαστε και αγχωνομαστε γιατί δεν έχει συμβεί ακόμα.

Εγώ εδώ και 10 μέρες προσπαθώ να μην σκέφτομαι τίποτα αλλά δεν μπορω.με έχει πάρει πολύ απο κάτω,καθε μερα κλαματα..μεχρι που ξεκινησα παλι το καπνισμα.γι'αυτο αποφάσισα να ξεκίνησω να γράφω εδώ γιατί ξέρω οτι εσείς θα καταλάβετε.

Εύχομαι όλες απο την καινούρια χρονια να έχουμε αυτό που τοσο θέλουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλός ήρθες στην παρέα μας με το καλό  σε καταλαβενω εδώ και δύο εβδομάδες  εμένα με έχει πιάσει  να κλαίω. Θέλει πολύ υπομονή  και σου το εύχομαι να έρθει για δώρο  τα Χριστούγεννα  αυτά....!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Μετα απο αρκετό καιρό που σας διαβαζω αποφάσισα να μπω κι εγώ στη συζήτηση.

Ειμαι η μαρια 26 χρονων.εχω ξαναγραψει πιο παλια σε αλλο θεμα.

Προσπαθούμε με τον αντρουλη μου εδώ κ 1 χρονο για παιδάκι χωρίς καποιο αποτέλεσμα.βέβαια όλο αυτόν τον καιρό είμαστε χαλαρά για να μην αγχωνομαστε..δεν μπορουμε προγραμματισμενα αλλά και με το χαλαρό που το πηγαίνουμε φαίνεται πως κ οι 2 το σκεφτόμαστε και αγχωνομαστε γιατί δεν έχει συμβεί ακόμα.

Εγώ εδώ και 10 μέρες προσπαθώ να μην σκέφτομαι τίποτα αλλά δεν μπορω.με έχει πάρει πολύ απο κάτω,καθε μερα κλαματα..μεχρι που ξεκινησα παλι το καπνισμα.γι'αυτο αποφάσισα να ξεκίνησω να γράφω εδώ γιατί ξέρω οτι εσείς θα καταλάβετε.

Εύχομαι όλες απο την καινούρια χρονια να έχουμε αυτό που τοσο θέλουμε.

καλησπερα κοπελα μου.... καλως ηρθες στην παρεα... μην ανχωνεσαι ολες μας στον αγωνα ειμαστε!!! Ευχομαι σε ολες μας μωρακι δωρο χριστουγεννων!!!! Κοριτσια να ρωτησω τα δεδομενα λενε πως ωορρηξια  εχω στις 3 του μηνα... αν κανω αποψε κατι? Μετα της 12??? Δεν πιανει??? Ειχα ξανα επαφες 28 του μηνα 30 και χθες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι με την ώρα... οπότε θες κάνεις 

ναι βρε το ξερω αυτο... απλα επειδει δεν ξερουμε ποτε ακριβως απελευθερωνεται το ωαριο μας γιαυτο το λεω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ παρα πολύ κορίτσια, σας εύχομαι να ερθει σύντομα και σε εσάς ενα μωρακι.

Πρασινοματα νομίζω πως με αυτά που έχω διαβάσει αφού αύριο  μαλλον εχεις ωορρηξία τοτε μπορείς και σήμερα και αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε?εκανα τεστ σημερα..25η μερα κυκλου δεν ειχα υπομονη.βγηκε αρνητικο..ηταν νωρις λετε?το σκ περιμενω να αδιαθετησω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

takis love me θεωρώ πως έκανες νωρίς τεστ..καλυτερα να κανεις όταν θα εχεις έστω και μια μέρα καθυστέρηση.κ ακόμα καλυτερα είναι να κανεις τεστ με βαση τον μεγαλύτερο κυκλο που ειχες τον τελευταιο χρονο.

Έτσι πιστεύω εγώ βέβαια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήταν νωρίς.. τιν γνώμη μου..περίμενε Σάββατο αν δεν έρθει ξανά κάνε. Σου εύχομαι να μην έρθει 

μακαρι να μην ερθει..εχω θερμοκρασια 37.1 με 37.5 ολα τα συμπτωματα κ απογοητευτηκα..απλα μετα την παλινδρομη πρεπει να κανω εξεταση γι θρομβοφιλια κ επειδη κοστιζει  300 δεν την εχω κανει ακομα..κ φοβαμαι μην ειμαι εγκυος  κ με βρει παλι το ιδιο..τουλαχιστον να βρω τα χρηματα να την κανω..γι αυτο εκανα τεστ σημερα αλλα την πατησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

takis love me θεωρώ πως έκανες νωρίς τεστ..καλυτερα να κανεις όταν θα εχεις έστω και μια μέρα καθυστέρηση.κ ακόμα καλυτερα είναι να κανεις τεστ με βαση τον μεγαλύτερο κυκλο που ειχες τον τελευταιο χρονο.

Έτσι πιστεύω εγώ βέβαια..

εχεισ δικιο..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...