Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

ναι συγκεκριμένα σαλαμινα αλλα ειμαι νηκαιοτισα απλα καποιες καταστασεις με αναγκασαν να ειμαι σαλαμινα.... μακαρι κοριτσακι μ να ειμαστε εγκυουλες το θελω παρα πολυ.... πρην λιγες μερες ειχα δει στον υπνο μ οτι ιοθετισα παιδι κ ηταν αγορι (σε γενικες γραμμες πιστευω οτι θα κανω αγορι κ πρην δω το ονειρο αυτο πιστευα) κ μπικα στον ονειροκριτη κ ελεγε οτι αν οι ατεκνοι δουν πως ιοθετουν παιδι τοτε θα κανουν παιδι...... αχχχ μακαρι να βγει αλιθηνο.... κ ενα κοριτσακι συγκενικο μου πρωσοπο δηλαδη οταν ημουν στο νοσοκομειο πρην μια εωδομαδα περιπου ειδε οτι ηταν στην εκκλισια μαζυ με την μητερα μ κ οτι πιρανε αρτο αυτο το ονειρο συμαινει γαμος η αρραβονας..... εμενα οτι ονειρο βλεπω μου βγαινει.... μακαρι να βγει κ αυτο....!!!! ποσο εισαι αν επιτρέπετε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

21 ειμαι και εγω εχω δει οτι υιοθετω παιδι εγω θελω δυο παιδακια για αρχει (το εχουν και κληρονομιά ο άντρας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω 21 ειμαι.... εγω δεν εχω προβλξμα μου αρκει κ το 1.... αρκει να ερθει....!!!!! κ 1 να να μου ερθει party θα κανω :D αχ μακαρι να κανεις οσα παιδακια θελεις.... εγω εχω πονους περιοδου κ φοβαμαι να μην μου ερθει η ακατανομαστη....!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.τι κανετε;μολις γυρισαμε απο το γιατρο.ειχαμε ραντεβου για να ακουσουμε καρδουλα.λεει ο γιατρος θα κανουμε κολπικο για να δουμε πιο καλα.βαζει τον υπερηχο κι ακουμε τικ τακ τικ τακ τικ τακ και φευγουμε με τον αντρα μου απο το πατωμα και πεταμε στο ταβανι και πριν προλαβουμε να συνελθουμε απο τη χαρα μας δειχνει ο γιατρος τον υπερηχο κι ακουμε κι αλλο τικ τακ τικ τακ και βλεπουμε οχι μια αλλα δυο καρδουλες να χτυπανε. [smilie=laughing6.g:  [smilie=laughing6.g:  [smilie=laughing6.g:  [smilie=laughing6.g:  [smilie=love3.gif]  [smilie=love3.gif]  [smilie=love3.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιαα!! Ειμαι 20, σπουδαζω και ειμαι αρραβωνιασμενη. Για παιδακι δεν προσπαθουμε ακομα (αν και κανουμε παντα ελευθερα, χωρις προφυλαξη) αλλα αν ερθει ρο θελουμε πολυ!! Βεβαια εχω τη σχολη μου γι αυτο το καθυστερουμε. Εχουμε ηδη ενα κοριτσακι 4,5 ετων απο τον αντρα μου που μενει μαζι μας και το υπερλατρευουμε. Παντως θελουμε κι αλλο ή κι άλλα σε λιγο καιρο! Χαρηκα για την γνωριμια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...