Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Θα παω αυριο για χοριακη για να μαθω σιγουρα :) αλλο τεστακι δεν εχω οποτε υπομονη μεχρι αυριο . Ελπιζω να μην τα εχει παιξει ο κυκλος μου γιατι μεχρι τωρα ηταν σταθεροτατος

Επεξεργάστηκε από Veloudenia
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια στις 5/12 περιμενω περιοδο. γνωριζει καποια ποσεσ μερες νωριτερα πριν την καθυστερηση μπορω να κανω το τεστ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παω αυριο για χοριακη για να μαθω σιγουρα :) αλλο τεστακι δεν εχω οποτε υπομονη μεχρι αυριο . Ελπιζω να μην τα εχει παιξει ο κυκλος μου γιατι μεχρι τωρα ηταν σταθεροτατος

οπότε περμενουμε νέα σου αυριο. Εγω θα παω στις 8 το πρωι κ κανει 1.30 ώρα να βγει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια στις 5/12 περιμενω περιοδο. γνωριζει καποια ποσεσ μερες νωριτερα πριν την καθυστερηση μπορω να κανω το τεστ?

Καλο θα ειναι να περιμενεις τη μερα που θα έρθει η περίοδος. Εγώ τη μερα της αναμενόμενης περιόδου κ ίσα που έδειξε. Αν δν ήξερα το αχνό θετικό θα το περνούσα αρνητικο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο θα ειναι να περιμενεις τη μερα που θα έρθει η περίοδος. Εγώ τη μερα της αναμενόμενης περιόδου κ ίσα που έδειξε. Αν δν ήξερα το αχνό θετικό θα το περνούσα αρνητικο... 

οταν ειχα την παλινρομη το ειχα κανει 2 μερεσ νωριτερα κ εδειξε αλλα τωρα ειναι κ πολυ νωρις..δεν εχω υπομονη ομως

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ειχα την παλινρομη το ειχα κανει 2 μερεσ νωριτερα κ εδειξε αλλα τωρα ειναι κ πολυ νωρις..δεν εχω υπομονη ομως

 

σε καταλαβαινω.. εγω πριν την αποβολη το ειχα κανει 4 μερες νωριτερα κ ηταν θετικο απο το πρωτο δευτερολεπτο.. με στηθος πρησμενο  κτλ.. Κ Τελικά έφυγε.. Κ τώρα ασυμπτωματικη  Χωρίς ίχνος πρηξίματος... κ αχνό θετικό.. είχα μεγαλύτερη χοριακη απο πριν. Το Σεπτέμβρη 133  Κ τώρα 376. Μεγάλη  διαφορά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά αν κάνεις τεστ κ βγει αρνητικο θα απογοητευτείς.. συν του το ότι δν ξέρεις αν προχωράει.. Ενώ αν περιμενεις.. Κ θα δεις πως προχωράει κ θα είναι πιο σταθερή η χοριακη κτλ. Εμένα ο μικροβιολόγος μου είπε να μην φοβάμαι γτ έχει δέσει λεει αυτό. Ενώ το προηγούμενο ήταν νωρίς... Δν ξέρω αν σε βοηθάει αυτό.. Όσο πιο αργά δλδ τόσο καλύτερα γτ η τιμή της χοριακης θα δείξει αν προχωράει καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάλι με σκάει...ττι να πω 

Μια χαρα ειναι να στρωσει λιγο βρε παιδι μου να ξερεις και εσυ την επομενη περιοδο τις γονιμες  να εχει μια 

Κορίτσια εξαφανίστηκε πάλι  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα κοριτσακια.... ο προηγουμενος μηνας μας τελικα δεν μας εφερε το αγγελακι μας... χθες ξεκινησαμε παλι προσπαθειες... 3/12 εχω ωορρηξια... και λεω να εχω επαφη ξανα αυριο στις 2 στις 3 και στις 5 καλα δεν ειναι???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εξαφανίστηκε πάλι  

μηπως εισαι εγκυος κ ερχεται κ φευγει οπως αυτεςοι περιπτωσεις που λενε εγκυμοσυνη κ περιοδος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα κοριτσακια.... ο προηγουμενος μηνας μας τελικα δεν μας εφερε το αγγελακι μας... χθες ξεκινησαμε παλι προσπαθειες... 3/12 εχω ωορρηξια... και λεω να εχω επαφη ξανα αυριο στις 2 στις 3 και στις 5 καλα δεν ειναι???? 

το μονο πουμπορω να σου πω με σιγουριά ειναι ότι εμένα έβγαινε ωορρηξία  Πέμπτη κ τελικά έκανα Κυριακή.. 4 μερες πιο νωρίς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως εισαι εγκυος κ ερχεται κ φευγει οπως αυτεςοι περιπτωσεις 

Λέω να κάνω ένα τεστ αν δεν έρθει και αυριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέω να κάνω ένα τεστ αν δεν έρθει και αυριο 

να κανεις... Κ αν δειξει κάτι κατευθείαν χοριακη... μμακάρι να είσαι κοπέλα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά αν κάνεις τεστ κ βγει αρνητικο θα απογοητευτείς.. συν του το ότι δν ξέρεις αν προχωράει.. Ενώ αν περιμενεις.. Κ θα δεις πως προχωράει κ θα είναι πιο σταθερή η χοριακη κτλ. Εμένα ο μικροβιολόγος μου είπε να μην φοβάμαι γτ έχει δέσει λεει αυτό. Ενώ το προηγούμενο ήταν νωρίς... Δν ξέρω αν σε βοηθάει αυτό.. Όσο πιο αργά δλδ τόσο καλύτερα γτ η τιμή της χοριακης θα δείξει αν προχωράει καλά..

εχεισ δικιο!! ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα πως ειναι οι εγκυουλες μας???τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν??

καλησπέρα!! Εγώ εειμαι  πολυ καλά!! Η χοριακη είναι 2375.Κ είπε ο γιατρός ότι είναι πολύ καλή! Αύριο θα πάω κ να τον δω μου είπε! Επειδή είμαστε φίλοι κ περναω πάντα για ένα γειά.. Μου είπε να κλείσω ραντεβού.. οπότε θέλω να πιστεύω πως θα κάνουμε υπερηχο..Αυτά! Είμαι ενθουσιασμένη άλλα κ εχω αγωνια να είναι όλα καλά!!! Εσύ τι κανεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρι κοπελα μου να ειναι αυτο που περιμενεις!!!! Περιμενε εφοσον περασε και σημερα η μερα και την Δευτερα κανε χοριακη να μην εχεις ανχος και αγωνια!!!!!

love30 irthe telika h akatanomacth tn kuriakh!  :-(:-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...