Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Δν ξέρω.. μακάρι να είναι μωράκι πάντως.. Το εύχομαι.. Έχω ακούσει για περιπτώσεις που από επιθυμία έχουν τάση για εμετό κ τέτοια.. τι να σου πω..; αν θες την άποψη μου προσπάθησε να χαλαρώσεις κ θα δεις.. Εγώ αναγουλες είχα μετρημένες βέβαια μια βδομάδα πριν να περιμένω περίοδο..κάνα δύο φορές οχι συνεχεια.. Τώρα είχα την Τετάρτη κ Σήμερα. Χτες Όχι. Κ πάλι όλα σχετικά είναι. Κ στην κόρη μου μέχρι 4 μηνών νερό έπινα κ το έβγαζα.. Αλλά δν θυμάμαι πότε άρχισαν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά σου ξαναλέω μιας κ έχεις περάσει από αποβολή ότι μπορεί να ξεκινήσει κάτι κ να χαλάσει γρηγορα. Εμένα χάλασε αμέσως.Μετά από 5 μέρες κ επειδή έκανα τεστ 4 μέρες πριν την αναμενομενη περίοδο γτ είχα πρησμένο στήθος κτλ κ βγήκε καρα θετικό έκανα κ χοριακη κ ήταν 133. Κ έτσι το ήξερα 10 μέρες αλλά η κύηση ήταν πολύ λιγοτερη(5 μέρες καθυστερηση) κ με πείραξε πολύ.. κ τωρα χορικη 376 κ φοβαμαι πολυ..παλινδρομη γτ; έμαθες το λόγο;

 

Επεξεργάστηκε από κυριακη03
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα ειναι να στρωσει λιγο βρε παιδι μου να ξερεις και εσυ την επομενη περιοδο τις γονιμες  να εχει μια 

Κορίτσια εξαφανίστηκε πάλι  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η περιοδος; βρε νίκη είναι φυσιολογικό όλο αυτό...;Έχω ακούσει για πολλές περιπτώσεις.. Αλλά αυτά που μας λες.. μοιάζουν απίστευτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ..τι κάνετε ;;; 

Κυριακή και Τετ Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι  

καλημερα! Επειδη εχω χασει επεισοδια.. εσυ εισαι εγκυος....;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια.. μπαινω απο κινητο κ θελω να ανοιξω νεο θεμα για εμας τις εγκυουλες να μιλαμε εκει κ να μην ενοχλουμε τις αλλες κοπελες ππυ ακομη προσπαθουν.ειναι άδικο για εκεινες.. ξερετε πως μπορω να το κανω;; κ μετα βελουδενια τετ κ οποια αλλη κοπελα ειναι εγκυος ερχεται εκει κ μιλαμε εκει κ συζηταμε εκει τα θεματα της κυησης που μπορει να μας ενοχλουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πας φόρουμ και λέει πανό νέα συζήτηση και πατάς εκεί εμένα έτσι μου το βγάζει από το κινητό 

οκ.. σε ευχαριστώ νίκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πάω στον ίδιο για αρχή να δω τι θα μου ξαναπεί και αν δω ότι λέει τα ίδια θα πάω σε έναν άλλον που μου είπαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πάω στον ίδιο για αρχή να δω τι θα μου ξαναπεί και αν δω ότι λέει τα ίδια θα πάω σε έναν άλλον που μου είπαν 

μακαρι νικη μου να βρεις μια ακρη.. ειναι κριμα.. τελικα ο γιατρος παιζει πολυ σημαντικο ρολο.. προφανως πρεπει να παςσε καποιον με ειδικεύση σε δυσκολες περιπτωσεις.. ξερω ποσο αγχος δημιουργειται..να σε ρωτησω.. μεσα στο μηνα δν εχεις άσπρα υγρα καθολου; εννοω να πηγαινεις τουαλετα κ να φευγουν οπως οταν εχεις περιοδο αλλα να ειναι λευκα κ ελαστικα οχι κοκκινα;; συγνωμη για την περιγραφη αλλα στο λέω γτ αυτη ειναι η ωορρηξία.. κ αν δεις αυτα τα υγρα κ κανεις ερωτα οι πιθανότητες ειναι πολλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! Επειδη εχω χασει επεισοδια.. εσυ εισαι εγκυος....;;;

Δεν ξερω ακομη:) Ειμαι στην 5η μερα καθυστερισης με αρνητικο τεστ την 2η ημερα , αυριο παω για χοριακη γιατι παντα στην ωρα της ερχεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά σου ξαναλέω μιας κ έχεις περάσει από αποβολή ότι μπορεί να ξεκινήσει κάτι κ να χαλάσει γρηγορα. Εμένα χάλασε αμέσως.Μετά από 5 μέρες κ επειδή έκανα τεστ 4 μέρες πριν την αναμενομενη περίοδο γτ είχα πρησμένο στήθος κτλ κ βγήκε καρα θετικό έκανα κ χοριακη κ ήταν 133. Κ έτσι το ήξερα 10 μέρες αλλά η κύηση ήταν πολύ λιγοτερη(5 μέρες καθυστερηση) κ με πείραξε πολύ.. κ τωρα χορικη 376 κ φοβαμαι πολυ..παλινδρομη γτ; έμαθες το λόγο;

 

k ego eixa kanei to test noris tote gt eixa dei ston ypno moy tin panagia.. den exo mathei akoma thn aitia tis palindomisis.,stis 10/12 exv rantevou me tin aimatologo na kano eksetash gia thromvofilia..kostizei 200 me 300evr edo stin patra k gi ayto to kathisterisa.. simera i thermokrasia ksekinise 36.4 k tora 36.8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω ακομη:) Ειμαι στην 5η μερα καθυστερισης με αρνητικο τεστ την 2η ημερα , αυριο παω για χοριακη γιατι παντα στην ωρα της ερχεται

βελουδενια ευχομαι καλα αποτελεσματααααα!!! 4 μερα καθυστερησης για μένα..κ οι ζαλαδες απιστευτες..ποτε εκανες τεστ κ βγηκε αρνητικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βελουδενια ευχομαι καλα αποτελεσματααααα!!! 4 μερα καθυστερησης για μένα..κ οι ζαλαδες απιστευτες..ποτε εκανες τεστ κ βγηκε αρνητικο;

Ευχαριστω πολυ!!! Την παρασκευη . Βεβαια μια μαρκα οτι νανε . Μου φαινεται πολυ περιεργο που δεν ηρθε ακομη μιας και εχω σταθερο κυκλο. Τελευταια περιοδο και για εμενα ηταν 29/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ!!! Την παρασκευη . Βεβαια μια μαρκα οτι νανε . Μου φαινεται πολυ περιεργο που δεν ηρθε ακομη μιας και εχω σταθερο κυκλο. Τελευταια περιοδο και για εμενα ηταν 29/10

εγω πεμπτη έκανα τεστ που περίμενα την κοκκινομουρα..μηπως να ξανακανεις; μπορεί να είχες αργά ωορρηξία κ να άργησε να γίνει η δουλειά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...