Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλά ειμαι νίκη μου!! Μόλις σημερα έμαθα ότι είμαι έγκυος ξανά!! Κ οι τιμές είναι καλύτερες από την προηγούμενη φορά. Πάω επιφυλακτικά.. θα δείξει.. Εσύ τι κανεις;; Κανένα νέο από τις παλιές κοπέλες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι γίνεται με τις εγκυμοσύνες;;; Τετ μου Κυριακή και RNMI συγχαρητήρια! Ποσών εβδομαδων είστε; Εγω 5 το σαββατο!!! Είδατε σάκο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια..Ειστε καλα???Νικη γιατι στεναχωριεσαι,δεν θελω τετοια ερχονται και Χριστουγεννα,η πιο ωραια εποχη του χρονου!!! @Twinkl Εγω ειμαι 5,5 εβδομαδων,ειδαμε σακο,θα παω σε δυο εβδομαδες για να ακουσουμε καρδουλα,εκανα και εξετασεις προγεστερονης κ οιστραδιολης και ηταν πολυ καλες και παιρνω φολικο οξυ!!!Αυτα!!!Εσυ εχεις παει στο γιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Επειδή είδα αίμα χθες  για αυτό... κορίτσια στεναχωριθικε τόσο πολύ ο αντρας μου ειχε ελπίδες και το ένιωθε ότι δεν θα ξαναρθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγώ μόλις εχτές το έμαθα κ το επιβεβαίωσε η χοριακη η οποία ήταν 376. Αύριο θα κάνω μια επαναληπτική να δούμε ότι ανεβαίνει.. φοβόμαστε λόγω της αποβολής του Σεπτεμβρίου.Κ τη Δευτέρα θα κάνω άλλη μια που έχει ζητήσει ο γιατρός.Αύριο θα την κάνω από μόνη μου για να μην αγχώνομαι. Λογικά είμαι 4 εβδομάδων κ 2 ημερών. Εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο.. το Σεπτέμβριο το έχασα την Πέμπτη μέρα μετά από την καθυστέρηση..

Επεξεργάστηκε από κυριακη03
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

εγώ έτσι τοκαταλαβα από τη θερμοκρασία. Αλλά ειμααι τελείως ασυμπτωματική.Ούτε στήθος ουτε πρήξιμο.μονο αναγουλες..Από το Σάββατο.. τσιμπήματα κ πόνους δν έχω σα να περιμένω περίοδο. Ένιωθα κ νιώθω σα να διανύσω τη βδομαδα που τελειώνει η περίοδος μου.Κ η θερμοκρασία μου κυμαίνεται από 36 μέχρι 36.8 . Από το Σάββατο. Κάνε υπομονή κ θα μάθεις..μακάρι να είμαστε πολλές! Εγώ συνεχίζω να παραμένω ασυμπτωματική.. Κ για αυτό κ φοβάμαι.. Ενώ το Σεπτέμβρη τα είχα όλα. Κ πρήξιμο κ στήθος αλλά το έχασα.. τι να πω.. Κ το καλύτερο δν σας το είπα.. το σεμπτεμβρη το τεστ ήταν θετικό από το πρώτο δευτερολεπτο αλλά η χοριακη ετε κ τώρα το τεστ αχνό θετικό πολύ αχνό..Κ η χοριακη 376. Αχαχαχ άβυσσος το κορμί της γυναίκας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα Κυριακη μπραβο κοριτσι μου.και εγω εγκυουλα ειμαι με πολυ φοβο και αγχος ειμαι περιπου 3 εβδομαδων με χοριακη 6156 αλλα αυτο δεν λεει και τιποτα φοβαμαι και εγω μην παθω τα ιδια την Κυριακη παω για πρωτο υπερηχο rnml περασαμε ακριβως τα ιδια αποξεση τον Απριλιο εγκυμοσινη τωρα.Νικη μου κανε μια σαλπιγγογραφια αν αυτο ειναι να σε βγαλει απο καθε υποψια οτι κατι γινεται.εισαι μικρουλα βεβαια αλλα ψαξε οσο μπορεις τι γινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα Κυριακη μπραβο κοριτσι μου.και εγω εγκυουλα ειμαι με πολυ φοβο και αγχος ειμαι περιπου 3 εβδομαδων με χοριακη 6156 αλλα αυτο δεν λεει και τιποτα φοβαμαι και εγω μην παθω τα ιδια την Κυριακη παω για πρωτο υπερηχο rnml περασαμε ακριβως τα ιδια αποξεση τον Απριλιο εγκυμοσινη τωρα.Νικη μου κανε μια σαλπιγγογραφια αν αυτο ειναι να σε βγαλει απο καθε υποψια οτι κατι γινεται.εισαι μικρουλα βεβαια αλλα ψαξε οσο μπορεις τι γινεται.

πότε περιμενες περιοδο; Έχω χτες..Για αυτό Κ η χοριακη είναι τόση. Εσύ πρέπει να εισαι περισσότερο.Για την ακρίβεια είναι 376.66 

Επεξεργάστηκε από κυριακη03
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν απο 7 ημερες καταλαβαινω τον φοβο σου μια απο τα ιδια και εγω.απο συμπτωματα εχω αλλα και την προηγουμενη φορα που εγινε το κακο ειχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Επειδή είδα αίμα χθες  για αυτό... κορίτσια στεναχωριθικε τόσο πολύ ο αντρας μου ειχε ελπίδες και το ένιωθε ότι δεν θα ξαναρθει..

Aδιαθετησες κανονικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγώ μόλις εχτές το έμαθα κ το επιβεβαίωσε η χοριακη η οποία ήταν 376. Αύριο θα κάνω μια επαναληπτική να δούμε ότι ανεβαίνει.. φοβόμαστε λόγω της αποβολής του Σεπτεμβρίου.Κ τη Δευτέρα θα κάνω άλλη μια που έχει ζητήσει ο γιατρός.Αύριο θα την κάνω από μόνη μου για να μην αγχώνομαι. Λογικά είμαι 4 εβδομάδων κ 2 ημερών. Εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο.. το Σεπτέμβριο το έχασα την Πέμπτη μέρα μετά από την καθυστέρηση..

Να μην εχεις αγχος καθολου γιατι δεν κανει καλο στο μωρακι..Ο γιατρος μου μου ειπε οτι καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη απο την προηγουμενη και εχει απολυτο δικιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα Κυριακη μπραβο κοριτσι μου.και εγω εγκυουλα ειμαι με πολυ φοβο και αγχος ειμαι περιπου 3 εβδομαδων με χοριακη 6156 αλλα αυτο δεν λεει και τιποτα φοβαμαι και εγω μην παθω τα ιδια την Κυριακη παω για πρωτο υπερηχο rnml περασαμε ακριβως τα ιδια αποξεση τον Απριλιο εγκυμοσινη τωρα.Νικη μου κανε μια σαλπιγγογραφια αν αυτο ειναι να σε βγαλει απο καθε υποψια οτι κατι γινεται.εισαι μικρουλα βεβαια αλλα ψαξε οσο μπορεις τι γινεται.

Ολα καλα θα πανε θα το δεις..Ξεχνα το παρελθον και αφιερωσου στη ζωουλα που μεγαλωνει μεσα σου..Συμβαινουν κι αυτα δυστυχως..Ειναι πολλες οι γυναικες που το εχουν περασει αλλα μετα κανουν παιδακια μια χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια μπερδευτηκα λιγο το αδιαθετησες κανονικα σε εμενα παει;

Οχι καλε τη Νικη ρωτησα γιατι ειπε οτι ειδε αιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που το ξερεις?Επειδη ειδες το αιμα??Μονο οταν ερχεται κανονικα η περιοδος θεωρουμε οτι αδιαθετησαμε..Ειχες σταγονες??Ροζ καφε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια... Είμαι τόσο χαρούμενη κ φοβισμένη!! Κ η αγγελικουλα μου(η κόρη μου 8.5 ετων) με κοιτάει με απορία επειδή έχω αναγουλες.. δν της εχω πει τπτ ακομα της το παίζω άρρωστη με ίωση αχαχ αλλά το έχει καταλάβει γτ δν με αφήνει να κάνω τπτ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...