Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Αααα!!!Παντως εδω δεν κουνιεται τιποτα!!!Εναν σεισμο ενιωσα δυνατο το καλοκαιρι που μας περασε..Ηταν και βραδυ ημουν και ξαπλωμενη χε***κα πανω μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα! Τι κάνετε; Δεν κατάλαβα καθόλου το σεισμό... Μαλλον απο τη χαρα μου θα ήταν! Εκανα επαναληπτική χοριακη σημερα κ απο 33,4 την παρασκευη πήγε 116 σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα! Τι κάνετε; Δεν κατάλαβα καθόλου το σεισμό... Μαλλον απο τη χαρα μου θα ήταν! Εκανα επαναληπτική χοριακη σημερα κ απο 33,4 την παρασκευη πήγε 116 σημερα!

Τι ομορφα νεακια!!!Συγχαρητηρια!!!Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!Εγω λεω να παρεις τηλ τον γιατρο σου να δεις τι θα σου πει και ποτε πρεπει να σε δει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Πηγα στο γιατρό σημερα και είδαμε ενα τοσοδουλι σάκο! Μου ειπε οτι η κύηση ειναι ενδομήτρια ευτυχώς και να ξαναπάω σε καμια δεκαριά μερες να δούμε κ το σποράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι έτρεχα  σε δουλειές εσύ?

Κι εγω εδω σπιτι ψιλομαζευα οτι μπορω να κανω δηλαδη σιγα σιγα!!!Και μολις εβαλα να κανω φασολακια φρεσκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Πηγα στο γιατρό σημερα και είδαμε ενα τοσοδουλι σάκο! Μου ειπε οτι η κύηση ειναι ενδομήτρια ευτυχώς και να ξαναπάω σε καμια δεκαριά μερες να δούμε κ το σποράκι!

Αχχχχ τι ωραια νεαα!!!Μπραβο αντε με το καλο!!!Ποσο εβδομαδων εισαι??Εγω σημερα ειμαι 5εκαι 3ημ!!!Τ απογευμα εχω κι εγω το πρωτο ραντεβου με τον γιατρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...