Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλημερα!!!!!!Πως είστε κοριτσια; Εγω περιμενω περίοδο σημερα αυριο. Αντε να δούμε τι θα γινει αν κ δεν εχω ελπίδες γιατι εχω γεμίσει σπυράκια και πονάω χαμηλά οποτε τζίφος! Στον επιμενο κύκλο ξεκιναω τεστακια ωορηξιας hometest και θα συνεχίσω να ελπίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια ποσο μπορει να σε ριξει μια κουβεντα με καποιους ανεγκεφαλους !!!!το ακουσαμε και αυτοοοοοο!!! εφοσον δεν εχω παιδια δεν συμαινει οτι ζηλευω κακεναν και Δεν συμαινει οτι πρεπει να με λυπουντε!!!!!!!εχω αδικο!!!!!!!?πφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια ποσο μπορει να σε ριξει μια κουβεντα με καποιους ανεγκεφαλους !!!!το ακουσαμε και αυτοοοοοο!!! εφοσον δεν εχω παιδια δεν συμαινει οτι ζηλευω κακεναν και Δεν συμαινει οτι πρεπει να με λυπουντε!!!!!!!εχω αδικο!!!!!!!?πφ

Δεν θ ακους κανεναν εσυ..Θα αποκτησεις παιδια συντομα και θα το δεις..Μην καθεσαι και ασχολεισαι με τον καθε μικρομυαλο!!!Εδω υπαρχουν τερατα που πετανε τα δικα τους παιδια και θα σε κατακρινουν επειδη θες τοσο πολυ ενα παιδι???ΕΛΕΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πονουσα πολυ κ ακομα ποναω δυστυχως... ο γιατρος λεει ειναι τραβηγματα μητρας κ ισως καποιες συσπασεις..

παντως κ εγω εχω χασιμοτο θυρεοειδη αλλα ξαναλεω οταν κανεις ερωτα επειδη θες τον ανθρωπο σου κ δεν εχεις αγχος πολυ απο καθημερινοτητα μια χαρα εγκυος μενεις...

ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΙς ΣΤΙΓΜΕς ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΑΣ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! Ειμαι σε μια ταραχή! Ακούστε. Χτες ξημερώματα 28 μέρας κύκλου ειχα ανησυχια και λεω δεν κανω ενα hometest εγκυμοσυνης να μου φύγει το άγχος;;; Μετα απο 8 λεπτα βλεπω άχνη θετική γράμμη αλλα πολυ πολυ άχνη... Τόσο που έλεγα ιδέα μου ειναι;;; Εκανα άλλο ενα χτες κ ενα σημερα το πρωι και ολα πολυ άχνα! Τωρα ηρθα για χωριακη για να μη σπαταλάω λεφτα κ χρόνο σε τεστ κ σε δυο ώρες περιμενω αποτελέσματα! Εχω τρελό άγχος και ελπιζω να μην απογοητευτώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφοσον ειδες να γινεται ροζ εισαι.. εγω οταν το ειχα κανει ειχε γινει κατευθειαν ιδιο χρωμα με τη διπλα γραμμη! 

ευχομαι να εισαι εγκυος! αναμενουμε νεα σου! 

Επεξεργάστηκε από livel
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας  ευχαριςτω για τις ευχες σας κοριτσια! Γρήγορα να εχετε κ Εσεις ενα θετικό  τεστ!!! Περιμενω τη Δευτέρα με αγωνία για να δω της τιμές της χωριακης. Ακομα δεν το εχω πιστέψει... Το βραδυ θα κανω έκπληξη στον άντρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...