Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Απ οτι διαβασα παραπανω εισαι πολυ μικρη..Εχετε κανει καποιες εξετασεις??Αλλα να σου πω...Και η νυφη μου εκανα εναμιση χρονο να πιασει παιδακι και ηταν τοτε 22..Παιδια δεν ξερω αν πιστευετε εμεις εδω στην Ευβοια εχουμε τον Αγ.Ιωαννη τον Ρωσο που ειναι πολυ θα θαυματουργος...Εγω πηγα μετα τον γαμο μου και φορεσα την ζωνη του και το σκουφακι που εχει..Τον παρακαλεσα να μου δωσει ενα παιδακι..Ελπιζω να μου το εδωσε...Κ η νυφη μου αυτη που σου ειπα ειχε κανει ταμα να το βαφτισει εκει το παιδι και οντως τον επομενο Οκτωβρη θα γινει εκει η βαφτιση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εκανες...Για να ξερεις που πατας!!!Κι εγω ελεγα να κανω σαλπιγγογραφια μετα τα Χριστουγεννα αλλα θα δουμε πως θα εξελιχθουν τα πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω παει και εγω στον Αγ.Ιωαννη και στην Τηνο ειναι ωραια αλλα σαν τη Μυτλινη αινθουσιαστηκα παρα πολη φυσικα ωπου και να πας ειναι ωραια και γαληνια αλλα το ταμα μου το εκανα στον Αγ.Ραφαηλ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι απο την Μυτιληνη..Παω αρκετα συχνα..Τωρα που μενω εδω ειναι λιγο δυσκολα αλλα ειναι πολυ ωραια!!!Και εκει ειναι πολυ ωραιο μοναστηρι και πολυ καλος αγιος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα καλησπερα θα ερθει απο την Κυριακη ο χειμωνας να μπουμε σιγα σιγα στο πνευμα των χριστουγεννων με λιγο κρυο βρε παιδι μου!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσια προσπαθουσαμε 4 μηνες πριν το γαμο οπου ημουν παρα πολυ αγχωμενη.. με το που εγινε ο γαμος 10 μερες μετα συλλαβαμε το αγορακι μου κ τωρα κοντευω 5 μηνων... να ξερετε πως το αγχος ειναι οτι χειροτερο! χαλαρωστε κ να ερχεστε σε επαφη επειδη το αισθανεστε κ το θελετε κ ολα θα γινουν!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να προσθεσω πως δεν ημουν σε γονιμες μερες αλλα καπακια απο περιοδο... κ αλλες 2 κοπελες καπακια απο περιοδο συνελλαβαν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως εμεινα εγκυος κ δε το καταλαβα γτ στις μερες περιοδου μου ειχα αιμα.. οχι κανονικα αλλα καθε μερα κ απο λιγο!

ponouses katholou ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο.. το παιδακι σου να σου ερθει στην αγκαλιά. Εγω κοριτσια πλεων δεν κινιγαω γιαβπαιδακι κανουμε επαφες λεφθερες και ας ερθει οποτε θελειση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι εναι εγω σε μια γιατρο που ειπα θα παω να δω γιατι δεν εχω καν γιατρο αυτη τη στιγμη και βλεπουμε δεν γινετε αλλο η ψυχολογια χαλια οπως ειπες και εσυ Niki μου οποτε θελειση!!!!εεεε μα πιαααα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι σημερα μου ειπε η μαμα μου για εναν γιατρο που ειχε παει μια κοπελα γνωστη της και ειχα θιροηδι και εμινε εγκυος ηταν και 157 κιλα και εκανε δυο παιδια και λεω να ψαξω να δω μηπως παω και για αλλι μια γνωμη τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον αλλο το γιατρο που ελεγες πηγες?δεν ειναι κακη μια δευτερη γνωμη ποτε δεν ξερεις τι παραπανο μπωρει να ξερει ο καθε γιατρος!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...