Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Τι να πω ειναι μπερδεμένο το θεμα έφοσον είχες και 50 μερες καθυστέρηση. Νομιζω αν ξεπεράσεις το μεγαλύτερο αριθμό ημερών καθυστέρησης που είχες ποτε τοτε πρέπει να πάρεις τεστακι η να πας στο γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα στον γιατρο τον περασμενο μηνα. Ολα φυσιολογικα.
Μου εδωσε προληπτικα να κανω εξετασεις αιματος και ορμονες, αλλα για να τις κανω πρεπει να ερθει η καθυστερημενη η περιοδος.
Απο το αγχος τα παθαινω ολα, να μου το θυμηθειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα γεια σας!!! Ελεγα να παω να κανω χοριακη σημερα αλλα μετα μου λεει ο αρραβωνιαστικος μου αστο βρε μωρο μου 2 3 μερες ακομα που αν ειναι να παρουμε ποιο θετικο αποτελεσμα... δεν ξερω κοριτσια εχω ανχωθει και στεναχωρηθει ποιο πολυ για χθες με το αιμα.... τι να κανω???? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το άγχος τα κάνει όλα

το ξερω το ξερω αυτο το ανχος τα κανει ολα πφφφφ αλλα το αιμα που ειχα χθες??? Ενω περιμενω κανονικα την καταραμενη στις 22 του μηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και απο δωωωω...Πειραζει που ηρθα και σ αυτο το θεμα???Τι κανετε ειστε καλα???Με λενε Ρανια και ειμαι 25..Περιμενα Κυριακη περιοδο αλλα τιποτα!!!Πρησμενο στηθος χαλια μεση πονακια ελαφρια που και που!!!Αυτα!!!Τεστακι θα κανω την Πεμπτη αν δεν μου εχουν ερθει μεχρι τοτε αν και ειναι πρωτη φορα που εχω καθυστερηση!!!!Ελπιζω να πανε ολα καλα και ευχομαι συντομα οι κοιλιτσες σας να γεμισουν με σπορακια και να μην προλαβαινουμε να μετραμε ΠΗΤ εδω μεσα!!!χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια κανενα προβλημα!!!ειμεις τα λεγαμε και στην αλλη συζητηση!!!! Κουνηθηκαμε για τα καλα ειπανε επικεντρο στη Λευκαδα και ηταν επιφανειακος!!!μας πηρε καλα και στην Καρδιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν διαβασα οτι εγινε καπου σεισμος σκεφτηκα πως παλι σα μοσχαρα κοιμηθηκα δε καταλαβα τπτ, αλλα μετα ειδα πως ηταν πολυ μακρυα απο εδω :P
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα...Εδω κατα καιρους κανει μικροσεισμους αλλα γενικα ειμαι αναισθητη και δεν τους καταλαβαινω!!!Ρε κοριτσιαααααααααααα...Να παρω ενα τεστακι το απογευμα να κανω η θα παθω καταθλιψη παλι με το αποτελεσμα???? κλαψ κλαψ..Και αυτος ο αντρουλης μου δεν θελει να μου παρει γιατι φοβαται το αποτελεσμα!!!Οποτε παω τουαλετα καθεται εξω απο την πορτα και με ρωταει κανα νεο???Του λεω ολα καλααααα...Για γελια ειμαστε!!!!χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυγού γνώμη που δεν σου απάντησα αλλά εβαλες ωραια εικόνα..!!! Εμενα ο άντρας μου μου τα πέρνει και μου λεει όποτε εσει εισαι αιτιμει θα το κανεις και θα μου πεις οτι και αν βγει..!! Άλλο που εγω το κανω και του το λεω οταν ξανά ρωτιση..!! Λιπον περίμενε μεχρι την Πέμπτη και κανε.! Ποσό καιρό έχεις καθυστέρηση.?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι πολλες οι μερες..Την Κυριακη περιμενα αλλα μεχρι τωρα ποναει παρα πολυ η μεση μου..Υποφερω..Το στηθος πρησμενο και ποναει και κατι μικροπονακια χαμηλα που και που αλλα τιποτα..Δυο μηνες τωρα ο κυκλος ηταν ακριβως 28 ημερες δηλαδη δεν περιμενα ουτε μερα..Και γενικα δεν εχω θεμα με καθυστερησεις..Αλλα αυτη η αναμονη με σκοτωνει!!!Τωρα κανω κατι δουλιτσες σπιτι και λαχανιαζω..Βεβαια προσεχω πολυ δεν σηκωνω βαρη και τετοια αλλα εχω φαει στα μουτρα τοσα αρνητικα τεστ που φοβαμαι..Η αληθεια ειναι οτι τα εκανα πριν την καθυστερηση και παντα μου ερχονταν..Τι να πω..Ειμαστε στον 6ο μηνα προσπαθειας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...