Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

koritsia mou gluka thn kalhspera mou.... exw mia aporia... den eimai kala shmera... 21h mera kuklou perimenw kanonika thn kataramenh 22/11 kai shmera prin kamia wra eida ligo aima... ti mporei na shmenei auto? kai episis den eimai kala zalizomai kai noiwthw kourasmenh enw koimhthika ena 4 wro to meshmeri kai ksupnhsa kai eida to aima kai anxwthika kai ponaw kai xamhla kai sthn koilia lete na paw nosokomeio???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω τι μπορει να ειναι μην το πεζουμε γιατροι αλλα πονας πολη η πονακια περιοδου? Εχει τυχη να σου ερθει ποιο νωρις ποτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love σε ευχαριστώ prassinomata γιατι δεν περιμενεις μιπως σου έρθει.? Αλλα αν πονας πολυ παρε τον γιατρό σου 

einai para polu nwris gia na mou erthei periodos koritsi mou, exw stathero kuklo 28 hmerwn... alla prospathoume gia mwraki me ton suntrofo mou to aima mporei na shmainei shmadi emfuteushs? exw kai dekata entometaksu alla h mesh mou kai h koilia mou me pethenoun...!!! :( :cry: :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

einai para polu nwris gia na mou erthei periodos koritsi mou, exw stathero kuklo 28 hmerwn... alla prospathoume gia mwraki me ton suntrofo mou to aima mporei na shmainei shmadi emfuteushs? exw kai dekata entometaksu alla h mesh mou kai h koilia mou me pethenoun...!!! :( :cry: :cry::cry:

Γιατί δεν κανεις ενα τεστ λογικα αν εισαι μπορει να διξη δεν το εγκιουμε.. σου το εύχομαι να ειναι καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γι'αυτο σου ειπα θα χρειαστει να το ξανακανεις μηπως δεν δειξει απο την αρχη ξεκαθαρα !!! Αν και δεν ξερω αν διχνει ποιο νωρις αλλα κανε ενα test που ειπε και η Niki δεν χανεις τιποτα!!? καλα αποτελεσματα να εχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksana eida pali aima prin ligo.. kai ponos entonos xamhla... alla koritsia fovamai ligo... kai exw anxwthei polu epishs.... tha to afhsw kai blepoume an sunexisei.... yparxei periptwsh emfuteushs dil? kai na dw aima 2 fores thn idia mera???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω να σου πω καλο ειναι να ρωτήσεις τον γιατρο σου.! Υπάρχει και περίπτωση να ειναι αλλα καλο ειναι να ρωτήσεις τον γιατρό σου. Η να κανεις κανενα τεστ για να ξέρεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω να σου πω καλο ειναι να ρωτήσεις τον γιατρο σου.! Υπάρχει και περίπτωση να ειναι αλλα καλο ειναι να ρωτήσεις τον γιατρό σου. Η να κανεις κανενα τεστ για να ξέρεις

μακαρι να ερθει το φασολακι μας θελω τοσο πολυ... κανονικα περιμενω 22/11 την ακατανομαστη... εγω λεω να την περιμενω... η αν δω πως συνεχιζει τριτη με τεταρτη η να παω γυναικολογο η να κανω χοριακη ευχαριστω για τις απαντησεις σας κοριτσια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα γλυκουλες μου...Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!!!  Θα σας ενημερωσω για οτι νεοτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα αφαντη ακομα. εχω κουραστει με τα τερτιπια της τους 2 τελευταιους κυκλους.
τη μια μου ηρθε στις 27 μερες, την επομενη στις 52, τωρα ειμαι στις 42.
Πφφφφφ
Ο γιατρος μου εχει γραψει εξετασεις αλλα πρεπει να ερθει η ρημαδα για να τις κανω.
Και για να τις κανω, πρεπει να παω να μου τις γραψει.
Φαυλος κυκλος.
Εκτος αν ειμαι εγκυος και δε το εχω παρει χαμπαρι, αλλα δε νομιζω

Επεξεργάστηκε από rakoun
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...