Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εμενα και την προηγουμενη φορα που σου ειπα δεν εκανα χοριακη κολπικο μου εκανε και ειδε κοιστη και οινομιομα καλα κοιστες εχω αλλα ερχοντε φευγουν γενηκως κανουν βολτες!!!!! Χαχα καλο να σε ξεκουρασει βρε παιδι μου λιγο τοσο βαρος !!!!!ολα μονες μας πια χαχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα αρκετες φορες να φανταστεις ειχα παει εκανα ελενχο τη μια μερα και την αλλη θα εφευγα για Αθηνα να κανονησουμε για την πρωτη εξωσωματικη εδω δεν ειχα τιποτα και την επομενη ειχα αλλα μετα φυγανε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα καλα λες πανε κ ερχοντε.εγω ξεκινησα  διαιτα μηπως  ενοχλει κ αυτο κ θα παρω κ τα τεστακια γι τις γονιμες.αμα ειναι να ρθουν love θα ρθουν κ οι κυστες οτι κ να κανουμε.αα επισης θα παρω κ βασιλικο πολτο λενε βοηθαει.με βλεπεις τιποτα δεν εχω αφησει ολα τα πηρα κολλαγονα filicin τα παντα για μα ερθει το μωρακι μαςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα κανεις εγω αν ειχα ενα μαγικο κουμπακι θα το παταγα να γυρναγα λιιιιιιιιγο πισω γιατι ποτε πηγα 25 ποτε ελεγα εχω χρονια ποτε εφτασα 30 ουτε καταλαβα σαν ηλικια δεν ειμαι μεγαλη αλλα ειναι πολλα τα χρονια που παλευω!!!γιαυτο κανε τα παααααααντα οτι περναει απο το χερι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα οσο καλη μπωρει να ειναι!!!!!ηρθε τεληκα η αχωνευτη ετσι να μην κανει τα στραβα ματια να με πεδευει!!!!!!!! Club Δεκεμβριου και εγω!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα εχω απογοητευτη παρα πολα αλλα απο την αλλη λεω οκ εφοσον δεν ηταν κατι ευχαριστο παλι καλα που δεν ειναι τιποτα αλλο οπως την αλλη φορα!!!! Προσπαθω να μην στεναχοριεμε θα τα καταφερω !!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεχρι τη δευτερα θα ελπιζω κ γω.να μην στεναχωριεσαι αλλωστε ειπες κ συ ο μηνα σου ηταν με δουλειες κ κουραση.ο επομενος φροντισε να ειναι ξεκουραστος κ θα δεις ολα θα γινουν ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα εχω απογοητευτη παρα πολα αλλα απο την αλλη λεω οκ εφοσον δεν ηταν κατι ευχαριστο παλι καλα που δεν ειναι τιποτα αλλο οπως την αλλη φορα!!!! Προσπαθω να μην στεναχοριεμε θα τα καταφερω !!!!!????

love μου καλησπερα μην στεναχωριεσαι γλυκουλα μου .... παμε για τον επομενο μηνα και ολα θα πανε καλα... ο θεος μαζι με ολες μας και ολα θα πανε τελεια.... και εγω την περιμενω στις 22/11 την αχωνευτη ... τωρα που μιλαμε ομως νοιωθω πονο χαμηλα δεξια στην ωοθηκη μου.... :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μη στεναχωριέστε! Ειμαστε μαζι σε αυτες τις δοκιμασίες που περνάμε. Τα δικα μου συμπτώματα περιόδου συνεχίζουν ακάθεκτα και περιμενω το σαββατο που μας έρχεται. Παμε δυναμικά για Δεκέμβρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πραγματικα παρα πολη το ηξερα οτι δεν ηταν αλλα με επιασε μελανχολια αφου κοιταγα τον αντρα μου πριν και με πιασανε τα κλαματα χωρις να το καταλαβει φυσηκα!!!μπροστα του το επαιζα χαρουμενη και καλα ευτυχως δεν ειναι κανενα οινομιομα και κατι τετοια και ο καημενος μου ελεγε δεν ειπα εσυ να μην στεναχοριεσε για τιποτα!!!!!ειναι να μην κλαις μετα!!!!!! Χιλια ευχαριστω σε ολες με βοηθατε πολη πολη!!!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι Ναι!!!!καμια φορα απλαναν συναχοθω αρχιζει αντε να πας στο γιατρο θα χειροτερεψει αμτε και τη καθεσε και ολη την ωρα με ρωταει πως ειμει και πως ειμαι γι'υτο και τον αγαπαω μετα απο 15 χρονια που ειμασται μαζι!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα με περισσοτερη διαθεση σημερα χαρη σε'σας!!!!εσεις τι κανετε??? Niki τεληκα πηγες βολτα η ηρθανε τα πεθερικα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...