Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Σιγα τις ερωτησεις καλε που με εσκασες κι ολας!! Μεχρι να τελειωσω το μπουκαλακι. 37  ευρω το πηρα κ αμα το δεις ειναι πολυ μικρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ μου εδωσε δωρο κ ενα ακομη ο γιατρος.ξερεις πως ειναι αυτα με τους γιατρους κ τις εταιριες.τουλαχιστον μην φταιει αυτο κ μου κανει κακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα δεν το νομιζω εφοσον εχουμε και στον οργανισμο μας κολλαγονο απλα μας βοηθαει μετα απο καποια ηλικια !!εμεις δεν το εχουμε αναγκη ακομα χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παω στο γιατρο για ενα απλο παπ και μου συμβαινουνε αλλα!!!! Πρωτα λαθος τα αποτελεσματα την αλλη φορα οινομοιομα ασε δεν μπορω αλλο ολο κατι γινετε και παει ποιο πισω το ολο θεμα!!!δεν παιρνω τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα. Τι κάνετε; Εγω περιμενω σε 7 μερες περιοδο και άρχισαν ήδη τα πονάκια χαμηλά. Μακάρι να μην ερθει! Ξου ξου!!! Έν τω μεταξύ παρηγγειλα τα τεστακια της hometest σε περίπτωση που δεν εχω αποτελεσμα αυτο το μήνα. Θα τα δοκιμάσω και θα σας πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με προβληματιζει γιατι δεν εχει ερθει ακομα και φοβαμε να σκεφτω ακομα και κατι ευχαριστο !!!! Γιατι μια φορα που ειχα καθυστεριση 20 μερες πριν τρεις μηνες ηταν οινομιομα!!!!!! Τωρα εχω περιπου 6 μερες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι δεν κανεις.ενα τεστ; ετσι για.την πλακα που λενε χωρις αγχος για να δεις. Εχω δυο μερες παραπανω απο σενα καθυστεριση.εχεις κανενα συμπτωμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι δεν κανεις.ενα τεστ; ετσι για.την πλακα που λενε χωρις αγχος για να δεις. Εχω δυο μερες παραπανω απο σενα καθυστεριση.εχεις κανενα συμπτωμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω εχουνε σταματησει τα συμπτωματα περιοδου που ειχα πριν της 8 του μηνα αλλα σαν να εχω ποιο πολλα υγρα!!!αλλα αποφευγω να σκεφτομε οτι μπωρει και να ειναι καλο γιατι δεν ξερω αν δω για αλλη μια φορα αρνητικο!!!!θα παω στη γιατρο για να δουμε και τι θα κανουμε!!!!!εσυ εχεις κανενα συμπτωμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυτερα στη γιατρο.εχω πρησμενο στηθος που ωρες ωρες μου ερχεται να πω στον αντρα μου κρατας το ενα;; χαχαζχαχα.κ γω τη δευτερα θα παω κ θα με βαλει σιγουρα να κανω χωριακη κ αρνητικη.μπορει να ειναι καλο σημαδι για σενα μην το.αφηνεις πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...