Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Κανονικα μετραω 6 με κυκλο 28 ημερες που εχω συνηθως νωριτερα αν αλλαξει ο κυκλος ερχεται αργοτερα τσου αλλα ειπαμε παω για αλλα και μου βγαινουν αλλα!!!!!?

Αν έχεις υπομονή περίμενε λίγες μερούλες ακόμη..Εδώ εγώ περιμένω σε 2 μέρες και μπαίνω σε πειρασμό να το κάνω αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα μετράς 2 ημέρες καθυστέρηση??Αν είναι έτσι τότε εγώ στη θέση σου δεν θα κρατιόμουν..Εγω περιμένω να έρθει η μέρα περιόδου και αν δεν να κάνω την επομένη το πρωί!

εχω κανει τοσες εξετασεις χωριακη αυτα τα 10 χρονια που φοβαμε να παω και στο γιατρο θα το αφησω κι' αλλο....δεν παω ακομα θα δουμε !!!ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν έχεις υπομονή περίμενε λίγες μερούλες ακόμη..Εδώ εγώ περιμένω σε 2 μέρες και μπαίνω σε πειρασμό να το κάνω αύριο.

δεν μπαινω σε πειρασμο γιατι δεν το ποληπιστευω ....τον προηγουμενο μηνα στις γονιμες εκανα δουλειες σηκωνα βαρος και αλλα τετοια γιατι βαφαμε και δεν να σου πω την αμαρτια μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπαινω σε πειρασμο γιατι δεν το ποληπιστευω ....τον προηγουμενο μηνα στις γονιμες εκανα δουλειες σηκωνα βαρος και αλλα τετοια γιατι βαφαμε και δεν να σου πω την αμαρτια μου!!!!!!!

Περίμενε λίγες μερούλες ακόμη και αν μπορείς κάνε πράγματα να ξεχαστείς..Αν δουλεύεις πέσε με τα μούτρα στη δουλειά,αν είσαι σπίτι κάνε δουλειές,βγές για κανα καφεδάκι με φίλες γιατί όσο το σκέφτεσαι τόσο χειρότερο είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάλι πέρασα τισο όμορφα εχθές με τον άντρα μ χωρίς άγχος και τίποτα και είδα ότι είχα τρία παιδάκια κακο πράγμα τα ονειρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάλι πέρασα τισο όμορφα εχθές με τον άντρα μ χωρίς άγχος και τίποτα και είδα ότι είχα τρία παιδάκια κακο πράγμα τα ονειρα

Από όνειρα κι εγώ ένα σωρό..Τι θετικά τέστ εγκυμοσύνης τι παιδιά τι γυναικολόγους να μου λένε στον υπέρυχο ότι περιμένω αγόρι..Είναι οι καταστάσεις που μας επηρρεάζουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν περιμενω θελω να τρωω κατι γλυκο και το πρωι  στης 10 εφαγα μελαχρινη το διανοηστε στης 10 το πρωι χαχαχαχαχα εσεις το παθενετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι να σκασω.τοσο λαθος το προηγουμενο τεστ;μηπως  τελικα παιζει ρολο κ το τεστ;; επικοινώνησα με την γυναικολογο μου κ την ρωτησα να παρω τα πριμολουτ να μου ερθει κ της ειπα βεβαια για τα τεστ  κ μου ειπε να κανω χωριακη.εε δεν θελω να απογοητευτω.πιο πολυ στεναχωριεμαι για τον αντρα μου παρα για μενα.οποτε κοριτσια στο κλαμπ του δεκεμβριου κ γω.love μου ειναι πολυτιμα τα λογια σας!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι να σκασω.τοσο λαθος το προηγουμενο τεστ;μηπως  τελικα παιζει ρολο κ το τεστ;; επικοινώνησα με την γυναικολογο μου κ την ρωτησα να παρω τα πριμολουτ να μου ερθει κ της ειπα βεβαια για τα τεστ  κ μου ειπε να κανω χωριακη.εε δεν θελω να απογοητευτω.πιο πολυ στεναχωριεμαι για τον αντρα μου παρα για μενα.οποτε κοριτσια στο κλαμπ του δεκεμβριου κ γω.love μου ειναι πολυτιμα τα λογια σας!!

 

 

γιατι δεν κανεις χωριακη να εισαι 100% σιγουρη πριν παρεις χαπια?και εγω την τελευταια φορα που ειχα καθυστεριση τα πριμολουτ πηρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν λιγο συνάντησα μια φίλη που πρόσφατα γέννησε και μου ειπε κάποιες συμβουλές. Σημειωτέον οτι είχε μια παλλινδρομη πέρυσι και μετα προσπαθούσε χωρίς προγραμμα και χωρίς να κοιτάει γόνιμες και τα λοιπά. Οταν το πηρε ζεστά απόφαση έχασε βάρος και πηρε τεστακια ωορηξιας. Με το που έδειξε το πρωτο θετικό έκανε ζουζούνιες τις μερες πριν κ μετα και έμεινε αμέσως. Ειναι 34 χρόνων. Δεν ξέρω τι να πιςτεψω.Απο τη μια λεω αν ειναι να πιαστεί το μωρο θα πιαστεί χωρίς ακροβατικά ποδια ψηλά και τεστακια αλλα απο την αλλη ποτε δεν ξέρεις τι μπορει να βοηθήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ολες μας κανουμε αυτο που πρεπει προσπαθουμε δεν μενουμε με σταυρωμενα χερια και ετσι καποια στιγμη θα ερθει τι στο καλο ετσι δεν ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μου μόλις έκανα ένα iq δύο μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και βγήκε αρνητικό..Έχω στεναχωρηθεί πάρα μα πάρα πολύ..Τόσους μήνες κυνήγησα γόνιμες έκανα όλα τα βήματα σώστα..Και αυτή η σύλληψη δεν λέει με τίποτα να έρθει!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομιζω δεν το αναφερει πουθενα ισια ισιαισια κανει αναπλαση δερματος οστων και αλλα τα ξερεις αλωστε!!!στο internet τα ειχα διαβασει πινεις κολλαγονο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...