Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ ? με ανεβαζεται και ξέρω ότι μπορείτε να με καταλαβαιτε απόλυτα βλέπετε εχω μονονδυο φίλες π μπορώ να τα πω πάλι καλά αλλά δεν θέλω να τις μαυρίζω συνέχεια. Τψρα δεν ξέρω αν πρέπει να το συζητήσω με το άντρα μ μην τον αγχωσω και εκείνον. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ειπαμε οχι ανχος (πως εεε κατι θα βρουμε) οταν μας παιρνει απο κατω να σκεφτομαστε θετικα και ολα θα αλαζουνε ellisaki και εγω πολες φορες σκεφτομε τον καιρο που περασε και περναει αλλα αν συνεχισουμε ετσι θα τρελαθουμε το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να τα συζητας με τον αντρουλι σου οπως και εσυ ετσι και αυτος θελει ενα μωρακι!!!!!?   ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΑΑΑΑΑ για ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ας προςπαθουμε να χαμογελάμε. Η ζωή όλων μας εχει γινει τόσο δύσκολη που μονο αυτο νας εχει μείνει. Αγάπη κ πίστη στο θεό χρειάζεται και κουβέντα με τον άνθρωπο μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιζει ρολο και ο οροσκοπος  εγω ειμαι αιγωκαιρος με αιγωκαιρο!!!!!!!! Ο αντρας μου ειναι δυδιμος δεν θυμαμε οροσκοπο αλλα δεν ειναι διπροσωπος και εγωιστης!?  ευτυχως χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιζει ρολο και ο οροσκοπος  εγω ειμαι αιγωκαιρος με αιγωκαιρο!!!!!!!! Ο αντρας μου ειναι δυδιμος δεν θυμαμε οροσκοπο αλλα δεν ειναι διπροσωπος και εγωιστης!?  ευτυχως χαχα

αντε ρεεεε και εγω το ιδιο με εσενα ειμαι αχαχα α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) εμένα είναι ζυγός ο σύζυγος. Ίσως τονσυζητησω μαζί του και μπορεί να με βοηθήσει. Θα το δω. Προσπαθώ να ειμαι αισιόδοξη αλλά όταν βλέπω να έρχονται σε άλλες τόσο εύκολα και εμένα ακόμα λέω γιατί; πως μπορεί να είναι χαλαρή και εγώ όχι;.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) εμένα είναι ζυγός ο σύζυγος. Ίσως τονσυζητησω μαζί του και μπορεί να με βοηθήσει. Θα το δω. Προσπαθώ να ειμαι αισιόδοξη αλλά όταν βλέπω να έρχονται σε άλλες τόσο εύκολα και εμένα ακόμα λέω γιατί; πως μπορεί να είναι χαλαρή και εγώ όχι;.

ετσι σκεφτομαι και εγω δεν λεω ολος ο κοσμος να εχει παιδια αλλα λεω γιατι οχι κ α ι εγω δεν ειπα ποτε γιατι αυτη και οχι εγω !!!αλλα οπως λεγαμε και με την niki τρελενομαι οταν ακουω για εκτρωσεις!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσύ κοπέλα μ ποσο καιρό προσπαθείς; ευτυχώς με καταλαβαίνεις πιστευω αν το πω κάπου αλλου θα ακουστεί σαν κακια. Τι να πω απλά ανυπομονώ γιαβ

 

Την στιγμή που θα έχω και εγώ την ευκαιρία ναβζησω αυτό το θαύμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ellisaki προσπαθω 10 χρονια περιπου Και εχω κανει 3 φορες εξωσωματικη!!!!!? και με πολλα λαθοι γιατρων!!!αλλα ειπαμε κοιταμε μπροστα και θετικαααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια σας γράφω από ο γραφείο. Δεν έκανα ακόμα την κουβεντα μ με τον άντρα μου το σκνεχουμενπεινδεν θανπαμε πουθενά θα αράξουμε τα δυο μας σπίτι. Είμαι λίγο καλύτερα και θα προσπαθήσω να είμαι αισιόδοξη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... Ellisaki και γω σήμερα είμαι πιο ήρεμη... Πήγα χθες στον γιατρό μου, μιλήσαμε με ηρέμησε και μόλις αδιαθετήσω, αύριο μεθαύριο αρχίζω όλες τις τις εξετάσεις με τη σειρά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy χαίρομαι πουνεισαι καλυτερα. Όλα θα πάνε τέλεια για όλες μας. Ποσο καιρό προσπαθεις; εγώ είπα να χαλαρώσω εξάλλου δεν προσπαθώ εντατικά πως θα εχω αποτέλεσμα. Γιατί είπαμε τα παιδάκια δεν τυχαίνουν που ακούω συχνά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...