Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα.το εκανα αχνη γραμμη βγηκε.αχχχχ τι να κανω;;;;

Καλημέρα κορίτσι μου και καλή βδομάδα, που μάλλον σε σένα μπήκε όσο καλύτερα γινόταν.... Αχνή γραμμή σε τεστ εγκυμοσύνης είναι θετικό, εγώ στη θέση σου θα έτρεχα για χοριακή χωρίς δεύτερη κουβέντα... Εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeraa! Ki egw etc kcerw oti an vgei ectw kai ligo EICAII EGKUOC!!  Makari na exeic zouzounaki ctn koilitca kopela m ct euxomai! Egw ctn thech cu oxi vita xwriakh tha pigaina me to test ct xeri!! :-D:-D:-D 

Sto euxomai pantwc kai tha xarw na mathw ta euxarictw 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορω να χαρω κοριτσια γιατι ηταν πολυ αχνη κ το τεστ πρωτη φορα το εβλεπα.λεω να περιμενω λιγες μερες ακομα κ να το επαναλαβω.δεν εχω κ κανενα συμπτωμα να πω ναι ειμαι μονο το στηθος εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kall MAk μου άχνη γραμμή συνήθως σημαίνει θετικό! Κανε ακομα ενα αυριο. Δεν πήρες το διπλό; Μακάρι να εισαι! Σου το εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κοριτσια σας ευχαριστω πολυ γι τις ευχες σας ειμαι δεν ειμαι.νιωθω πολυ τυχερη που εστω κ απο δω εχω ανθρωπους που με καταλαβαινουν ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαστε ολες στην ίδια φάση kall MAk μου και ειναι όμορφο που στηρίζουμε η μια την αλλη. Το περιβάλλον μας δε μας κατανοεί παντα και εδω λόγω της ανωνυμίας νιώθουμε ελεύθερες! Ενημέρωσε νας για τα νεα σου! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως ειναι twinkl εχουμε τα ιδια θελω !!!!εγω να σου πω δεν εχω θεμα με την ανωνυμια ισια ισια μας θαυμαζω ολες που περναμε τοσα για το αυτονοιτο!!!! Το ονομα μου ειναι Βανεσα!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια! χαθηκα και εγω λογω δουλειων και τρεχαματα που ειχαμε, ευτυχως μπηκα και διαβασα αισιοδοξα νεα! καλ μακ και εγω ξερω οτι αχνο= θετικο, ευχομαι ολα να πανε οπως θες και να σιγουρεψεις το ευχαριστο!

χαππυ μου καλη αρχη με τις εξετασεις! ολες να ειναι καλες, Twinkl καλη επιτυχια με τα τεστακια, απο την εμπειρια μου οταν βγει θετικο μεσα στις επομενες 36 ωρες πραγματοποιειται η ωορρηξια!  εμενα ο μηνας θα παει χαμενος γιατι εχω να κανω ορμονικες παλι, τις ζητησε ο γιατρος μου, ευχομαι να κλεισει ο μηνας με πολλα θετικα ή εστω ευχαριστα!!!!

Επεξεργάστηκε από Cybele
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγάλη αποτυχία τα τεστακια κοριτσια. Και τα επτά μου βγήκαν αρνητικά ενώ ειχα ολα τα σημάδια ωορηξιας. Μήπως δεν έπρεπε να τα κανω με πρωινά ουρά;;; Οπως και να εχει εμείς τις κάναμε τις ζουζούνιες μας ανεξάρτητα απο το τι έδειξε το τεστ και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.μετα απο πολυ καιρο ξανα εδω.εγιναν διαφορα κ χαθηκα.κ εννοειται πως μπαινω στο κλαμπ του νοεμβρη κ παμε δυνατα για νεεσ προσαπθειεςσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες..μόλις έκανα εγγραφή αν και τον τελευταίο καιρό μπαίνω σχεδόν καθα μέρα και βλέπω τις συζητήσεις..αυτον τον μήνα ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για μωράκι..τελευταία περίοδος ηταν στις 9 Οκτωβρίου κρατησε 5 μέρες οπως παντα.Απο την τελευταία μέρα της περιόδου μεχρι τις 4 Νοεμβρίου ειχαμε μερα παρα μερα σχεδον επαφή. Στις 6 Νοεμβρίου μου ήρθε λίγο αίμα ανοιχτόχρωμο μεχρι τις 7 Νοεμβρίου σαββάτο. η ροή ηταν πολυ λιγοτερη απο οτι της περιόδου.και στις 6 ειχα πονους περιοδου.δεν εχω κανένα σύμπτωμα νομιζω, εκτος του οτι πονάει η μέση μου και λιγο πρήξιμο.συγνώμη αν σας κούρασα απλως ηθελα να γίνω οσο πιο κατανοητή μπορώ.. δεν ξερω τι να κανω ο αντρας μ μ λεει να περιμενουμε λιγες μερες ακομα αλλα εμενα με εχει φαει το άγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες!!!περιμενε λιγες μερες και κανε μια χοριακη να εισαι σιγουρη!!! Σου το ευχομε να μην ερθει η ακατανομαστη για τους επομενους 9 μηνες καλα αποτελεσματα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα καλώς ηρθες. ποσο κραταει ο κυκλος σου περιπου?

Κοριτσακια, μια μικρη διορθωση.
Οταν μενουμε εγκυες, μας κοβεται η περιοδος..ΟΚ.
δεν ξαναερχεται ομως με το που γενναμε, γιαυτο καντε σωστα την ευχουλα.Να μην ερθει περιοδος για πολυυυυ καιρο ακομα .
Mε αγαπη η διορθωση ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...